sogan kürü kullananlar

evet şişliğimde çok fazla ama bebiş yakın değil maalesef eşimle aramız bozuldu bugün çok fena tartıştk tam önemli günlerde bu ay fos maalesef ((((((((

Canım galiba yumurta catliyor

evet şişliğimde çok fazla ama bebiş yakın değil maalesef eşimle aramız bozuldu bugün çok fena tartıştk tam önemli günlerde bu ay fos maalesef ((((((((
valla biz de tartışıyorduk fena. Ama bu bebek fikri bizi bir araya getiriyordu. Germeyin arkadaşım aranızı heleki şu dönemlerde zihninizde berrak olmalı bebek için bu şart

valla biz de tartışıyorduk fena. Ama bu bebek fikri bizi bir araya getiriyordu. Germeyin arkadaşım aranızı heleki şu dönemlerde zihninizde berrak olmalı bebek için bu şart

ah canım benim eşim çok inatçı şimdi kalksam huyuna gitsem bu seferde bebek için yanaşıyorsun çıkarcısın der

ah canım benim eşim çok inatçı şimdi kalksam huyuna gitsem bu seferde bebek için yanaşıyorsun çıkarcısın der
olur mu hiiiç seni sevdiğimden de geç git arkadaşım. Boşver ne düşünürlerse düşünsünler kocalarımızla aramız iyi olsun ki bebişimiz olsun

Burdayım canım Sağol :) beklemedegim ama umudum yok başım ağrıyor adet olurum yani inşallah sizlerden hayırlı haberler alırız sen nasılsın
canim hos geldin bitanem bizde senden hayirli haberler aliriz insallah
hemen çıkmam gerekti gezdim geldim.şimdi de sen yoksunn:)))
ne gezmissin ama :44: ben nekadar bekledim yoktuz
canim bendede oyle oplmusdu ama ben barismak icin biraz mic mic yapmisdim sende yap bebeyin icin bu arada hos geldin

yok canım bende öyle olmadı sende sorun nedir
benim sorunum yok eşimin de yoktu aslında ama büyük bi problem yaşadık sonrasında eşimin sperm hareketleri yavaşladı şimdi düzeldi çok şükür ama ben onun spermi kalitesizken serophene kullandım yumurtlama ilacı o da döllenmeyince yumurtam çatlamamış tedaviyi kesti doktorum şimdi bekliyoruz

Canım ınş olur allah yardımcımız olsun

:44::18::18:iyi akşamlar kızlar
herkes farklı söylüyor kafayı yicem ben şimdi soğan kurune ne zaman başlamalıyım su an reglim devam ediyor
ne olur bi cvp

beybisim umudunu kaybetme canım kırmızı kart yemeden moralini bozma sakin
bence hamile olma olasılığın çok yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…