sogan kürü kullananlar

tabi bizde birde 4.5 yaşında bir cadı var çok rahat değiliz gece kalkıp pıtır pıtır yanımıza geliyor odaya anne ben senle yatçam diye

haaaa o zaman sizin işiniz iki kat zorlaşıyor şekerim
hastaysa yorgunsa zaten o ilişkiden pek hayır gelmiyormuş.bi arkadaşa doktor söylemiş onun da çocuğu olmamış bi süre eşinin o gün yorgun olmaması gerekir diye.artık kalitesi mi düşüyor ben bu şekilde anladım

evet doğru olabilir kalitesi düşer hem bide ayıp bir söz var bilmem bilirmisiniz isteksiz sevişten sakat çocuk doğar diye oyüzden 2 tarafta istemeli

evet doğru olabilir kalitesi düşer hem bide ayıp bir söz var bilmem bilirmisiniz isteksiz sevişten sakat çocuk doğar diye oyüzden 2 tarafta istemeli

amanınnn bunu duymayaydım iyiydi.şimdi kafaya bunu takarım
olabilir bunu atalarımız söylemişse inanırım çünkü hep ii tespitte bulunmuşlar.
doktor aslında bişi daha söylemiş arkadaşa ama buraya yazamıyorum.o da kaliteyi düşürmeyip direk öldürüyomuş

acaba ne :44: :44: :44:

kizlar bura resim nasil ekleniliyor biri bana anlata bilirmi ben yapamiyorum nerden nereye girsem olur acaba?

anladim

anladımki hamile kalmak iiçin ovülasyon soğan kürü falan hikaye
tek yapmamız gereken kocalarla arayı bozmamak

inciri 4 e böl hakiki zeytin yağının içine atın sabah koyduğunuzu eşinizle beraber akşam yiyin sürekli 1 sene boyunca devam ettirin

iveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet bu hafta bende bozulmusdum esimle

hmmm cok kisi kaldi ama ben birturlu kalamadim

bak aslında açık aaçık konuşucam doktorun yanında çalıştım ben senin eşinde mi problem var ilk önce sen bana onu söyle eşinin sprmiyografisi nasıl sende bir sıkıntı var mı ?

bak aslında açık aaçık konuşucam doktorun yanında çalıştım ben senin eşinde mi problem var ilk önce sen bana onu söyle eşinin sprmiyografisi nasıl sende bir sıkıntı var mı ?

yok canim prablem sorun yok dedi doktorlar ama ben incir yiyemem cunki prolaktinim yukseliyor simdi iyi ama bazi seyler imtina etmis durumdayim

bak canım benim çoxuk probleminde iki taraftta tedavi olur ben reklam olsun diye demiyorum doktor ömer coşkunun yanında calıstım onunla gidin bire birr konusun kesinlikle tavsiye ediyorum ben

bak canım benim çoxuk probleminde iki taraftta tedavi olur ben reklam olsun diye demiyorum doktor ömer coşkunun yanında calıstım onunla gidin bire birr konusun kesinlikle tavsiye ediyorum ben

canim benim keske turkiyede yasasaydim ben azeriyim ve rusyada yasiyorum burda kimsemiz yok tanidigimiz doktor da yok ama bence ben bir turk vatandasi olsaydim bebeyim erken gelirdi cunki turkiyede dunyanin en iyi doktorlari var

her kürde her insana yaramıyor incir kürü bana çok kist yaptı mesela
soğan suyunu denemedim ama bu ay olmayacağı kesin adet olunca soğan suyunu yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…