sogan kürü kullananlar

aramıza hoşgeldinn soğan kürü aksine olan kistleri yok ediyor.pko dan dolayı düzensizlik olmuş olabilir yada mevsimsel.
inşallah yakın zamanda hepimize müjdeler rabbim evlatlarımızı
bende 3 yıldır bekliyorum bebeğimi ama yok (

Hoşbuldum....Canım benim ALLAH hayırlısıyla cümlemizin kucağını boş bırakmasın, evlat bambaşka bişey, insanlar en çok istedikleri ve sevdikleri şeylerle imtihan olurmuş ya bizimkisi de o misal...İnşALLAH mevsimsel bişeydir ya da hamileliktendir, bilemiyorum, doktora gidince anlicam

hoşbuldum canım, ismini çok sevdim ayrıca:) Canım inan kestiremiyorum ovü. tarihlerimi pko olduğum için, sadece bazen gelen akıntıdan anlıyabiliyorum. Bazen adetime 1 hafta kala farkediyorum, bazen daha önce, geçen ay hiç hissetmemiştim mesela, ama yine de adet görmüştüm. Ne ilginçtir ki sanki ben normal adet günüm geçtikten 1-2 sonra yumurtladım, çünkü adet oldum diye 2 gün lavaboya gittim, ikisinde de yoktu, sadece o beyaz akıntı işte. Bilmiyorum böyle bişey mümkün mü? Ondan 2 gün sonra hem idrar, hem kan tahlili yaptım bilmeyerek bişey çıkmadı. Şimdi bu tahlillerin üzerinden 8 gün geçti, bende hala bişey yok. sadece ek olarak göğüslerimde ağrı hissediyorum. Evet son zamanlarda da değerlendirdik ama bu arada çok açık yazıyorsam kusuruma bakmayın, başka türlü anlatamadım. Ama bu adet olamamak beni deli ediyor, şiştim kaldım...

kızzz ben sada daha ne diyimm
arkadaş nasıl bi silmektir o peçetede hiç bir şey göremiyon
az yavaş sil kızz
ben ovu kullanmıyorum işte bu günleri değerlendiriyorum o kadar

ayy ben taş gibiyim taşşş
yani böle kasıklarımı karnımı davul gibi hissediyorum
tamam biliyorum bugünlerde yumurtlamak üzereyim ama
lakinn beni rahatsız eden bu hafif ağrı ve davul gibi hissetmem
11 hazirana daha çok var dünden beri böyleyim:26:

arkadaşlar doktordan geliyorum maalesef hamile değilim hcg 0.35 çıktı doktor evde yapılan idrar testlerinde yanılma payı olabiliyor dedi ;(

kızzz ben sada daha ne diyimm
arkadaş nasıl bi silmektir o peçetede hiç bir şey göremiyon
az yavaş sil kızz
ben ovu kullanmıyorum işte bu günleri değerlendiriyorum o kadar

iyide yavaşta silsem aynıki yaa ped olayını bıraktım zaten yarada vardı iyi gelmiyormus. sürekli peçete koyuyorum ve herdefasında degıstırıyorm belkım öyle anlarım amaan bee günasırı yapıoz ya tutarsa diye en güzeli akıntıyla makıntıyla yormııyım ben kafamı :) 10 ve 11 inde sallıyoruz bulundgmuz sehirleri hadi bakeeen güveniyon ben sene :)

çalısmalara devam et canım gunasırı. yumurtan büyümüş çatlıcak sanırsam. ben sürekli idrara cıkıyorum prostatlılar gibi sende varmı öyle bişey yumurtlama zamanı oluyormu ki? birde sivilcelenme hiç duymadım yumurtlarken ama belki ben bir ilk olucam :)

arkadaşlar doktordan geliyorum maalesef hamile değilim hcg 0.35 çıktı doktor evde yapılan idrar testlerinde yanılma payı olabiliyor dedi ;(

Canım yaa üzülme.Yeni evlisin sende benim gibi daha yolumuz var demekki. biz bile cok sevinmiştik topikcek ama.idrar testinde silik çizgiyi görebilmek için cabalıyoruz hepimiz birde böyle yalan yanlıs sonuclar hepten moral bozuyor.hangi markaydı gebelık testın aklımızda olsun canım.aynı husranı yasamasın kimse

bayb le başlayan bir test var tam adını tam hatırlamıyorum yanlış pozitif veriyor arkadaşlar

birde benim gibi batı haziranın 28-30 olan varmı

canım valla sabah sinirimden hepsini attım markaları hi,ç aklımda yok ama tek bir marka değildi 2 farklı test yaptım farklı markalar ikisindede ikinci çizgi çıktı. demekki neymiş ikinci çizgi ikinci çizgi diye dua etmeyecez bebek olmayınca bi işe yaramadı çizgiler kocaman bi hayal kırıklığı oldu

kızlar bir de doktor bana ufak bi iltihaplanma var dedi antibiyotik ve fitil verdi. hala adet olmadım sizce kullanayımmı

canımm bizde ümitlendirdik seni ya hakkını helal et
tüh üzüldüm şimdi :2:
daha yeni evliymişsin inşallah tez zamanda gelir bebişin
dediğin gibi büyük hayal kırıklıgı olmuştur
hayırlısı olsun canım bizde hamileyim diyen birini görmek içn çabalyoruz ne zmndır
sen öyle silik diyince hepimizde heycan yaptık

bırak bırak kullnma günlük ped ben karşıyım onlara
onun yerine çamaşır değiştir yada kendine pamuklu bez kes minik :)
sen akıntıya takılma canım görmüyosan görmüyosundur napalım ayol
yumurtlama zamanı sivilcelenme derken 1 den fazla mı ?
benim öle çok wc çıkma olayım yok normaldede yoktur
şu önümüzdeki 3 5 gün önemli ondan sonrasına bakıcaz artık:18:

kızlar bir de doktor bana ufak bi iltihaplanma var dedi antibiyotik ve fitil verdi. hala adet olmadım sizce kullanayımmı

sen yine de adetini bekle bence

bu durum ben de de vardı 2 gündür, yumutladığımın belirtimisiydi yani o? ben acaba üşüttüm mü demiştim de şu sıcakta atletle gezmiştim

estağfurullah canım bende öyle 2 çizgi görünce hamileyimdir heralde dedim. hayırlısı artık yapacak bişi yok

Kızlar yaozelde kan testı kaca yapıyorlar ? bılen varmı ..pazar gunu acık olurmu yada ne yapsam ya ...pazartesı kan testı yaptırıyım dedım ama evı topluyoruz halıyle ucundanda olsa bısıy kaldırırım unuturumda dıye ...umudum yok ama bellımı olur adet olmadım daha 14. gun olmus

cnm daha erken 8 ay dıyosun ...tez elden hamıle kalırsın ınsallah ...ama rahat ol olurmu bızım gıbı evham lanıp nezaman hamıle kalıcam bn dersen gecıktırırsın ...:)Rabbım en uygun zamanda nasıp etsın sana uzulme beya :)

ayy canım sen yinede pek agır kaldırma ya
hiç bilmiyorum fiyatları ben
idrar testi negatif mi çıkıyo peki ?
umarım güzzel hbr verirsin bizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…