sogan kürü kullananlar

cnm 1 hafta gecınce yaptım evde negatıf cıktı ... Bende gecen ayda 10 gun gecıktı nasıl olsa olurum dıye umursamadım ... ama 14.gun oldu gecelı tık yok ... artık bı kan testı yaptırsam ıyı olucak galıba ...hıc hamıle gıbı hıssetmıyorum umutluda degımım ama ...eger bısey varsada agır kaldırırsam unutupta cok uzulurum dıye ...yoksa ınan olana kadar beklerım yanı adet :)baktık bıay sonra da adet olmamısım ozaman ultrasondan baktırırdım artıkın :):KK60:ama ınan o kıvama geldım yanı :) gecen esıme dıyorumkı ;bu zamana kadar okadar cok belırtı oldukı ,artık hamıle kalmadan yok yok ultrasondan elsallamadan bana ınanmaamm:)o derece yanı ...

Kizlar adet olmdim daha dua edin

ikinizden de güzel haberler bekliyoruz
artık bi test yapsanız bizde merak ediyoruzzz:KK52:

mrb kızlar
bebişim naptı acaba?bugün onun günüydü.inş güzel bir haber gelir.
feride'den de güzel bir haber gelsin.
zaten haftaya memlekete gitcem netim olmayabilir sizden haber alamam.dönünce unutmayın beni.gelip hamileleri sorucam bende iyi haber olursa size söylerim.:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ayy canım unutmayız tabikisi inşallah hamile haberinle dönersin :)

nasilsiniz? iyisinizdir insallah kizlar ben artik hic birsey yapmayi dusunmuyorum herseyden soymus gibiyi birakicam kendi haline.. bu ay da olacagini zann etmiyorum bugunnnen cunki dun mecbur kalip cok agir seyle kaldirmak mecburiyyetinde kaldim eyer tutunmusdusa yavrum artik dusmustur iste bukadar benden aranizdan ayriliyorum(( 1-2 haftalik biraz kendime kapanmak istiyorum bu tek bebek icin deyil bazi sorunlarim var :KK43: insallah biseferki gelisimde herkesi hamile gorurum ve kendiminde hamile oldugumu yazarim...)) kendinize iyi bakin herkes burda benim icin kardes gibi hepinizi seviyorum cunki bana en yakin sizler oldunuz :)

canımm benim çok üzüldüm bu ara vermene :KK5: ama sen kendini daha rahat hissedeceksen diyecek bişey bulamıyorum..
burda hep beraber sevindik hep beraber üzüldük dualar ettik paylaştık güldük ağladık
kendine iyi bak canım arayı çok uzatmadan hemen gel güzel haberlerle inşallah
kafana da çk takma inşallah olur yakın zamanda dönersin mutlu haberinle:KK5:

serçemmm dur gitme geçmişi okumadan yazıyım.ben de bu hafta son olarak buradayım dönücem ama.

ben de bugün kendi kendime öyle dedim aamannn uğraşmıcam dedim.lütfen üzülme.eşinle sorunların var gibiydi en son.aynen canım benim de vardı yavaş yavaş hallediyoruz.evlilik zamanla rayına oturuyo.eğer problem eşinleyse diye söylemek istedm.bizler daha çok yolun başındayız bebek için de öyle.nolurrrr kendine gel çabuk.biraz kafa dinlemek iyi gelecektir belki ama sonra gel buraya tekrar görüşelim olur mu?

canım benim kardeşim evliliğin ilk senelerinde böyle sorunlar kavgalar olur normaldir sonradan bunların hepsi unutulur yeterki aranızdaki saygıyı ve sevgiyi bitirmeyin canım benim eniiisini yaptın dinle kafanı biraz ama bizide unutma :KK54:En Büyük KK

adetin 2. veya 3. günü başlıyorsunuz ve arka arkaya 3 gün yapmanız gerek.yatakta sırtüstü uzanıp dizlerinizi bükün. her iki elinizle sağ ve sol kasığınızdan başlayarak yukarı göbeğinize doğru bastırın. bunu 3 kez yapıyorsunuz. yaptıktan sonra sıcak su torbası karnınıza koyun ve bi müddet uzanın öyle. bilmem tarif edebildim mi :KK43:
size zararı olmayacaktır. lütfen deneyenler hamile kalınca da buraya yazsınlar olur mu? ne kadar başarılı bir yöntem olduğunu görmek adına iyi olacaktır.

bunu ilk kez duydum :111: doktor rahmin ters demişti bana, acaba işe yarar mı ki?

Halk arasında göbeği düşmek diye bir sey var biraz ona benzettim ben kasıktan göbege dogru bastırmalar felan.bı arkadasımın annesi anlıyordu göbek düşüklüğü varsa hamile kalınamıyormuş eliyle bu yönteme cok benzer şeyler yapıyordu.nasıl anlıyordu bilmiyorum eliyle göbege bastırıp bılıyordu.

göbek düşmesi acayip sancı yapar , adım atamazsın, bu öyle bir şey değil

nasilsiniz? iyisinizdir insallah kizlar ben artik hic birsey yapmayi dusunmuyorum herseyden soymus gibiyi birakicam kendi haline.. bu ay da olacagini zann etmiyorum bugunnnen cunki dun mecbur kalip cok agir seyle kaldirmak mecburiyyetinde kaldim eyer tutunmusdusa yavrum artik dusmustur iste bukadar benden aranizdan ayriliyorum(( 1-2 haftalik biraz kendime kapanmak istiyorum bu tek bebek icin deyil bazi sorunlarim var :KK43: insallah biseferki gelisimde herkesi hamile gorurum ve kendiminde hamile oldugumu yazarim...)) kendinize iyi bakin herkes burda benim icin kardes gibi hepinizi seviyorum cunki bana en yakin sizler oldunuz :)

üzüldüm canım :KK43:( geçen ay durumumuz ne kadar benziyordu birbirmmizi hamile adayı olarak bekliyorduk, hayırlısı olsun senin için, moral bozukluğuna iyi gelecekse elbette kafanı dinle

canım yine dahi fikirlerinle aramızdasın:86:
bu seferki diğerlerine göre oldukça masum geldi bana :)
adet olursam yapıcam belkim bi faydası vardır ne bileyim
zaten ben adetin ilk günü agrım olursa karnıma tüm gün mesaj yapıyorum ovalıyorum azcık fazla bastırırım :KK1:
dün gece kaynatmışsınız asyacanla ben yoktumm uyudum :KK34:

canım yine dahi fikirlerinle aramızdasın:86:
bu seferki diğerlerine göre oldukça masum geldi bana :)
adet olursam yapıcam belkim bi faydası vardır ne bileyim
zaten ben adetin ilk günü agrım olursa karnıma tüm gün mesaj yapıyorum ovalıyorum azcık fazla bastırırım :KK1:
dün gece kaynatmışsınız asyacanla ben yoktumm uyudum :KK34:

hahahaaaaa tabii benim topikteki görevim bu ne bulursam hemen yazıyorum saçma olmuş olmamış hiç önemli değil:KK53::KK9:
bende dün gece yaptım asyacanım yap dedi oda 1 kere yapmış bugünde yaparım artıkın ama adetim bitti gibi 5. günü bugün
inşallah adet olmassında yapmana gerek kalmaz canım benim:emir_bebek:beybişimi merak ettim test yaptımı acaba?:18:

bunu ilk kez duydum :111: doktor rahmin ters demişti bana, acaba işe yarar mı ki?

göbek düşmesi acayip sancı yapar , adım atamazsın, bu öyle bir şey değil

üzüldüm canım :KK43:( geçen ay durumumuz ne kadar benziyordu birbirmmizi hamile adayı olarak bekliyorduk, hayırlısı olsun senin için, moral bozukluğuna iyi gelecekse elbette kafanı dinle

bilmiyorumki canım dün gece asyacanlada konuştuk bende rahimle ilgilidir dedim sonra asyacancıım göbek kaçması içindir dedi banada mantıklı geldi dene istersen ben yaptım

hoşbuldum canım, ismini çok sevdim ayrıca:) Canım inan kestiremiyorum ovü. tarihlerimi pko olduğum için, sadece bazen gelen akıntıdan anlıyabiliyorum. Bazen adetime 1 hafta kala farkediyorum, bazen daha önce, geçen ay hiç hissetmemiştim mesela, ama yine de adet görmüştüm. Ne ilginçtir ki sanki ben normal adet günüm geçtikten 1-2 sonra yumurtladım, çünkü adet oldum diye 2 gün lavaboya gittim, ikisinde de yoktu, sadece o beyaz akıntı işte. Bilmiyorum böyle bişey mümkün mü? Ondan 2 gün sonra hem idrar, hem kan tahlili yaptım bilmeyerek bişey çıkmadı. Şimdi bu tahlillerin üzerinden 8 gün geçti, bende hala bişey yok. sadece ek olarak göğüslerimde ağrı hissediyorum. Evet son zamanlarda da değerlendirdik ama bu arada çok açık yazıyorsam kusuruma bakmayın, başka türlü anlatamadım. Ama bu adet olamamak beni deli ediyor, şiştim kaldım...
Tsekkur ederim ismimi beğendiğin icin :emir_bebek: anladığım kadarıyla ovü. hesaplamiyorsun, o zmn tekrar ediyorum, esinle son birlikteliginizin uzerinden 15 gun gecmesini bekle, ya da adet tarihinin 20 gun gecmesini bekle, sakin sokturucu ya da benzeri herhangi bisey kullanma. Hala regl olmazsan o zmn kan testi yaparsin, bir sey varsa cikacaktir. :KK34:

kızlar bir de doktor bana ufak bi iltihaplanma var dedi antibiyotik ve fitil verdi. hala adet olmadım sizce kullanayımmı

Hayir tabii ki de adet olmadan baslama sakin :KK20:

X