sogan kürü kullananlar

canım bak kk de ovulasyon testi ile hamilelik diye bir topik var yaz oraya kızlar hemen cevaplıyo sor bakalım sonrada yaz buraya merak ettim

BİLMİYORUM ki , adı summer eve ydi sanırsam, bakalım, bu aydan da pek ümidim yok ama

doktor verdi canım, iltihabik bir surum yaşıyorum da ilaç milaç kullandımb ir sürü, bakteri önleyici mi düzeltici mi artık neyse bilmiyorum, içinde özel bir solüsyon var,

o pis kanları attın ama kalırsın inşallah bu ay hamile aybikecim

bir soru daha eyer ben oruc tutarsam 7 gun bir ziyani olmazki?benim yumurta zamani ondan sordum? bebek tutnmussa bir ziyani olmazki:26:

bir soru daha eyer ben oruc tutarsam 7 gun bir ziyani olmazki?benim yumurta zamani ondan sordum? bebek tutnmussa bir ziyani olmazki:26:

serçemcm sende bütün herşeyi yumurtladıktan sonra yapmak istiyorsun canım benim (günaha sokçan kıız beni tutma dicem şimdi sana:KK47:) adetin bittiği gibi tutsaydın keşke eğer bebk geldiyse hüsrana uğramanı istemem ALLAH korusun

kızlaaar adetm yarın akıntım su gibi geliyor ne acaba hamilelik olabilir mi
canım ben adet öncesi krem kıvamında akıntım olur su gibi olmaz.
su gibi yumurtlama dönemimde adet bitimi oluyor
inşallah hamileliktendir canım yarın adet tarihin umarım güzel hberler verirsin:KK9::KK9::KK9:

yazmayı unutmuşum cnm evet 1 hafta boyunca sabah akşam, sonra 3 ay boyunca sadece akşamları.. soğuk diyor Saraçoğlu, taze hazırlamana gerek yok, tabi toplu yapın da demiyor litre litre :KK1:

:KK9: evet cnm soda aynı, kızıl karopkada satılıyor ya kamoklarda сода işte bu :KK9:

Kızlar preesed ne ayol :26: nasıl bişey, yeniyo mu, içiliyo mu, sürülüyo mu ne işe yarıyo :26:

bu bizim bahsettiğimiz karbonat '' toz '' halinde biliyorsunuz deme :KK70: sizin dediğinizde o dimi yanlış olmasın da yine söleyim dedim

Canım akıntı oldugunu soylemıssın bendede cok erken basladı ama seffaf degıldı ılk baslarda anlamadım nedir yaa:KK43:

canım ya sorma dün o yumurta akı kıvamı şeffaf akıntı vardı bugün yok akıntı ama kasıklarım böle şiş gibi belim agrıyo hafiften sanki adet olcam gibi
ne biçim bi yumurtluyorsam ben artık nasıl belli ediyor..
aslında bugün için Orta/Yüksek Doğurganlık Ovulasyon Tarihim 11 haziran da yüksek dogurganlık tarihim şimdiden böyle olması tuhaf
http://www.kadinlarkulubu.com/portal/hesaplamalar/ovulasyon-yumurtlama-tarihi-hesaplama burdan hesapladım :)))

Mrb arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım, daha doğrusu aylardır sizi takip ediyorum ama üye olup yazmak kısmet olmamıştı. Neredeyse hepinizi yakından tanıyorum, dualarınıza amin diyorum. Rabbim yürekten yapılan bu duaları geri çevirmeyecektir inşALLAH...Kendi hikayeme geleyim...
Arkadaşlar ben pko hastasıyım, bu illeti yaklaşık 6-7 yıldır çekiyorum. Çeşitli ilaçlar kullandım ama etkisi geçici oldu, 1 yıllık evliyim, 8 aydır çocuk düşünüyoruz ama kısmet olmadı. Ben de soğan kürünü denemeye karar verdim. Normalde evlendiğimden bu yana hep 32-33 günde hasta oluyorum, küre başladığım ilk ay 30. günde olmuştum ve gözlerime inanamadım ve sonrasında 2. küre başladım, onu da uyguladım, yine adetim tam gününde geleceğini beklerken aradan tam 43 gün geçmesine rağmen hala hasta olamadım. İlk defa evlendiğimden bu yana başıma böyle bişy geliyor. 1 hafta geçince kan ve idrar testi yaptırdım, sonuç negatifti. Aradan 1 hafta geçti ama hala gelen giden yok. İlk hafta gecikince o kadar umutlanmıştım ki , hayal kırıklığına uğradım. Şimdi ise adeti söktürmesi için 3. soğan kürüme başladım 3 gündür. 2 gündür gögüslerimde ağrı var ama canım çok sıkkın, ne yapacağımı bilmiyorum, soğan suyunu şifa niyetine içimiştim ama neden böyle oldu :KK43: ? Bi yandan da korkuyorum, normalde kürün düzenlemesi lazım ama bende bu ay böyle oldu, hala hiç bi hastalık belirtisi yok, ayrıca bende kist falan da yoktu, soğan suyu kist vs yapmış olamaz değil mi, yardımcı olursanız çok sevinirim....

aramıza hoşgeldinn soğan kürü aksine olan kistleri yok ediyor.pko dan dolayı düzensizlik olmuş olabilir yada mevsimsel.
inşallah yakın zamanda hepimize müjdeler rabbim evlatlarımızı
bende 3 yıldır bekliyorum bebeğimi ama yok :KK43:(

ben 4 ay kullandım soğan kürünü canım aynı zamanda eşimde keçiboynuzu kürünü kullandı yani anlayacağın bize faydası olmadı inşallah size olur.3 yıldır bebek bekliyoruz aşılama,tüp,hsg çok uğraştık hala da uğraşıyoruz bende yeni üyeyim arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.

canım soğan kürünü en son ne zmn kullandın ve 4 ay arka arkayamı yaptın?
aynı şekilde bende eşime 1,5 aydır k.boynuzu kürü yapıyorum morfolojisi düşük yükselsin diye faydası olmuşmu 3. ay bitince yaptırcaz test ozmn görcez
bende 3 yıldır bekliyorum eğer eşinde ve sende bir sorun yoksa
Rabbimin yazdıgı bi vakit saat vardır canım dua etmekten başka çaremiz yok. hakkımızda hayırlısını hayırlı zamanda versin
Kimseyi evlat hasretiyle evlatlarıyla sınamasın gerçekten çok zor dönemler geçiriyoruz sabır ediyorum olacağına inanıyorum ben
burda birbirimizle paylaşıyoruz bildiklerimizi deneyimlerimizi aramıza sende hoşgeldin

teşekkür ederim cevabın için tüplere de baktırdım ne bende ne eşimde sorun yok deniliyor izmir den batma na kadar gittim canım artık tıkandım kaldım ne yapacağım bilmiyorum

batmana neden gittin ?

arkadaşlar adetim daha gecikmedi bugün adet olmam gerekiyordu dün gece çok sancım oldu bugün iki tane test yaptım ikisindede 2. çizgi böyle çıktı sizce ümitlenmelimiyim yoksa çizgi çok mu silik kafayı yicem

arkadaşlar adetim daha gecikmedi bugün adet olmam gerekiyordu dün gece çok sancım oldu bugün iki tane test yaptım ikisindede 2. çizgi böyle çıktı sizce ümitlenmelimiyim yoksa çizgi çok mu silik kafayı yicem

ayy bence ümitlenmelisin :KK70:

valla bana da ümitlenmeliyim gibi geliyo ama aksi durumda yıkılırım onun için yarın doktora gidiyim ben en iyisi. bu şüpheden kurtulayım :)

bencede git git kan testi yaptır ama sana şunu diyip bu kk nın hamilelik kısmını baya okudum bebiş oldugu halde tek çizgi çıkıyor bu yanıltıcı ama
ama yoksa silik çizgi bile çıkmıyor bence ümitlennnn ve yarınnn bizede haber ver :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bencede git git kan testi yaptır ama sana şunu diyip bu kk nın hamilelik kısmını baya okudum bebiş oldugu halde tek çizgi çıkıyor bu yanıltıcı ama
ama yoksa silik çizgi bile çıkmıyor bence ümitlennnn ve yarınnn bizede haber ver :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ay hadi inşallah ya valla silik bile olsa 2. çizgiyi görmek mükemmel bi duyguydu ümit çok güzel bişi Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin kimseyi mahrum bırakmasın inşallah. yarın doktordan sonra kesin sonucu yazarım . inşallah hamileyimdir ya silikte olsa bi umudum var :)

canım ya sorma dün o yumurta akı kıvamı şeffaf akıntı vardı bugün yok akıntı ama kasıklarım böle şiş gibi belim agrıyo hafiften sanki adet olcam gibi
ne biçim bi yumurtluyorsam ben artık nasıl belli ediyor..
aslında bugün için Orta/Yüksek Doğurganlık Ovulasyon Tarihim 11 haziran da yüksek dogurganlık tarihim şimdiden böyle olması tuhaf
http://www.kadinlarkulubu.com/portal/hesaplamalar/ovulasyon-yumurtlama-tarihi-hesaplama burdan hesapladım :)))

Fazla yumurtlıcan belki bu ay :)agrı degilde karıncalanmalar var benim kasıklarımda hafif hafif inceden inceden.Ya benim adet bitti biteli akıntım hıç kesilmedi beyaz kıvamlı geliyordu.arada şeffaf felan oldumu hiç göremedim.ya bana bir acıklasana seffaf akıntının seffaf oldugunu nasıl anlıyorsunki öyle elime gelicek kadar uzun bi akıntım olmuyor benim idrar yaparkene.geldıgını hıssedıyorum ama pedde rengını anlamıyorum.pedsiz yakalanmıssamda beyaz old camasırdan anlıyorum.biraz acık yazdım ama kusura bakma :) gönderdgın lınkte benımde 10 haziran görünüyor.

Bencede ümitlenmelisin :) ınsallah kan testıde dogrular haberlerını beklıyoruz.

Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım, Allah hakkımızda hayırlısını versin tabi, sadece merak ettiğim şu, hani soğan kürü normam döngüyü düzene sokana kadar düzensizlik yapar mı, ilk defa böyle oluyor çünkü, eğer yapmazsa hamile olabilir miyim, hiç bilmiyorum işte.. :S

hoşgeldin arkadaşım, ovü. tarihlerini biliyor musun? ona göre değerlendirdiniz mi o günleri? ya da adet gününe kadar birlikte olduysanız eşinle ve son günlerde de yumurtlama yaşadıysan geç döllenme yaşamış olabilirsin, soğan suyu ya da söktürücü herhangi bir şey içmeni önermiyorum ben şahsen. en son birlikteliğinizin üzerinden 15 gün geçene kadar bekle bence..

X