BAL TARÇIN ÇÖREK OTU ile hamile kalanlar

mrblar benimde bir boş gebeliğim var üzerinden 1 yıl oldu geceli hala bekliyorum bu ay bende başladım bal tarcın çörek otuna umarım hepimize faydalı olur
Bir yilmi oldu cok uzun surmus yas insallah bende oyle olmam sende biran once hamile kalirsin insallah doktora gitmedinmi bisey demedimi basi yazilarda bos gebelikden sonra kurtaj olup hemen hamile kalanlari okudum ama bilemiyorum ilk hamileliginmiydi

Bir yilmi oldu cok uzun surmus yas insallah bende oyle olmam sende biran once hamile kalirsin insallah doktora gitmedinmi bisey demedimi basi yazilarda bos gebelikden sonra kurtaj olup hemen hamile kalanlari okudum ama bilemiyorum ilk hamileliginmiydi
evet ilk gebeliğimdi zaten oda baya uğraştan sonra 1 yıl dolunca oldu bu seferde uzadı gecen ay femara catlatma denedim yıne tutmadı bu ayda böyle deniyelim dedim herkesin bir olmuyor ki nasip işte ovu testi ile takip ediyorum 8 gündeyim senin kacıncı gün yumurtlama oldumu yumurtlama olunca kürü bırakn diyorlar

evet ilk gebeliğimdi zaten oda baya uğraştan sonra 1 yıl dolunca oldu bu seferde uzadı gecen ay femara catlatma denedim yıne tutmadı bu ayda böyle deniyelim dedim herkesin bir olmuyor ki nasip işte ovu testi ile takip ediyorum 8 gündeyim senin kacıncı gün yumurtlama oldumu yumurtlama olunca kürü bırakn diyorlar
Benim 13. Gunde oldu normaldede 13. Gunde olur adetime suan 8 gun var 13. Gun yumurtlama akintisi gordum degerlendirdim bakalim allahdan hayirlisi insallah tutar ama suan hic bir belirtim yok

Eşit oranda çörekotu bal tarçın karıştırılıp yeniyor başka konularda kullanıp fayda görenler olmuş ayrıyetten bir diyetisyende gördüm kolayca hamile kalın diye paylaşmış kadınlık hormonu ve yumurtayı güçlendiriyormuş.
12 tatlı kaşığı taze, öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal karıştırılıp macun yapılır. Kadınlar bu karışımı adet kanamasının 2. gününden itibaren kullanmaya başlayarak 12 gün boyunca her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı tüketmelidirler.
Öğütülmüş derken toz haline getirip mi kullanmak lazım

İlk evlendiğimde dememiştim ara kanamam olmuştu. Öncesinde bebeğim düşük oldu hemen tekrar bebek istedim bal çörekotu tekrar kanamami başlatmıştı epey oldu tabi ayrıntılarını unuttum sadece fayda goremeistim. İncir havuç yapmıştım onda hamile kalmistim

Eski forumlarda faydasını görenleri okudum yaptığı ilk ay ya da birkaç ay sonrasında hamile kalanlar var ama bilemiyorum. Ben 20 gündür falan çörekotu bal yiyordum bugün içerisine tarçın da koydum bir süre denemek istiyorum. Siz de deneyin zararlı besinler değil hepsi şifalı. Tabi bir de okuduğum düzenli adeti ve yumurtlaması olanlar kullandığında kist yapabiliyormuş ona göre deneyin. Benim adetim 4 aydan önce gelmeyip gelince de 1 ay kanamam olduğu için battı balık yan gider dedim başladım 🙂🤭
Zühre Ana Sultan Macunu Dulavrat Otu Hayıt Ve Civanperçemi Içeren Macun 240 Gr Fiyatı, Yorumları - Trendyol bundan kullanmanı öneririm yorumlarını okuyunca anlarsın faydasını 😊🌸

Sen denedinmi sonuc aldinmi acaba
Merhabalar canım birkaç postunu okudum🧿🧿🧿 hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah :) ben 2 yolluk evliyim hiç gebelik yaşamadım benim için dua eder misin🙏🏻 birde acaba tam olarak anlatabilir misin bugün sen vesile oldun bana da başladım adetin 2. Günündeyim, başka bir şey yaptın mı, eşimde de morfoloji sıkıntısı var maalesef hiç gebe kalamadım, dikkat ettiğin şeyleri söyler misin🙏🏻

Merhabalar canım birkaç postunu okudum🧿🧿🧿 hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah :) ben 2 yolluk evliyim hiç gebelik yaşamadım benim için dua eder misin🙏🏻 birde acaba tam olarak anlatabilir misin bugün sen vesile oldun bana da başladım adetin 2. Günündeyim, başka bir şey yaptın mı, eşimde de morfoloji sıkıntısı var maalesef hiç gebe kalamadım, dikkat ettiğin şeyleri söyler misin🙏🏻
Esinle beraber ye ben biseye dikkat etmedim her sabah ac karnina bir kasik yiyin beraber insallah sende hamile kalirsin canim bi ay olmazsa obur ay da dene ben tek seferde kaldim insallah saglikla dogar

İlk evlendiğimde dememiştim ara kanamam olmuştu. Öncesinde bebeğim düşük oldu hemen tekrar bebek istedim bal çörekotu tekrar kanamami başlatmıştı epey oldu tabi ayrıntılarını unuttum sadece fayda goremeistim. İncir havuç yapmıştım onda hamile kalmistim
Hımm o nasil bir kur nasil yapiliyor ben hiç kur yapmadım şimdi çok istiyoruz düşükten sonra kendimi dinlenirdim 6 ay.ol-du şimdi

Hımm o nasil bir kur nasil yapiliyor ben hiç kur yapmadım şimdi çok istiyoruz düşükten sonra kendimi dinlenirdim 6 ay.ol-du şimdi
İncir ve havucu ayrı ayrı kaynatıp suyunu 21 gün içmiştim. Adetden hemen sonra baslayarak tesadüf mü bilmiyorum o ay hamile kaldım. İbrahim saraçoğlu'nun kuru idi. Ama şekeri falan olanlar dikkat etmeli imiş bide sure hormonunu artırıyor imiş. Prolaktin yükseliyo dediler sonra Ben değerlerime baktirmadan bilinçsiz yapmıştım şükür kötü bısy olmadi

İncir ve havucu ayrı ayrı kaynatıp suyunu 21 gün içmiştim. Adetden hemen sonra baslayarak tesadüf mü bilmiyorum o ay hamile kaldım. İbrahim saraçoğlu'nun kuru idi. Ama şekeri falan olanlar dikkat etmeli imiş bide sure hormonunu artırıyor imiş. Prolaktin yükseliyo dediler sonra Ben değerlerime baktirmadan bilinçsiz yapmıştım şükür kötü bısy olmadi
Teşekkür ederim yorumunuz icin

X