soğan kürü ile tüpleri açılan var mı?

Umutlu1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
1.573
1.198
kızlar ya iki tüpümde kapalı aranızda soğan kürü kullanıpta tüpleri kendiliginden acılan var mı 6 gündür kullanıyorm asırı akıntım var ama renksiz kokusuz heveslenmekde istemiyorum:KK43:böyle sorunu olan var mı?

valla cnm kendimce düsündüm cok yararları var rahmi temizliyor kist atıyor vs neden tüplerimilde acmasınki dıye denemeye karar verdim insallah sonuc alabilrm ya:KK43:

Tup açmak istiyorsanız o iş soğan suyu ile zor.adacayu yağı tamponu yapin . Gratislerde tampon var alın yağa banin gece uyurken koyun vajinaya. Sabah çıkarın.acayip keskin bi kokusu var açarsa bi bitkisel o acar . Birde maydanoz sut buharına oturma olayı var

daha bu ay hepsinide denedim ama tık yok akıntı falanda olmadı ama su sogan kürüne yeni basladım akıntı geliyor hayırlısı.cevabın icn tesekkürler

kızlar ya iki tüpümde kapalı aranızda soğan kürü kullanıpta tüpleri kendiliginden acılan var mı 6 gündür kullanıyorm asırı akıntım var ama renksiz kokusuz heveslenmekde istemiyorum:KK43:böyle sorunu olan var mı?
canım inşallh işe yarar.ben henüz tuplerime baktırmadım ama .soğan kürünü miyomum var onu küçültmek için yapıyorum..tabi hamile kalmayı da kolaylaştırdıgı için.inşallah güzel sonuç alırsın.

İyi günler kızlar ben de yeni uyenizim sorularıma cevap verirseniz beni de bilgilendirmis olursunuz ben de 4 yıllık evliyim hiç bi sorun yok denildi 4 yıldır korunmadigimiz halde bebeğmiz olmuyor sağ yumurtam tembelmis ocak da klomen prednol kullandım Şubat ayında çatlama iğnesi oldum.fakat bi fayda göremedik 1 ay ara verdik tedaviye gecen ay gittiğim de tekrar klomene başlattı doktor ben bu ay sOgan suyu bal tarçın çörek otu karışımı ve klomen kullanıyorum benim için dua edin insalla bebek sahibi olurum sorum şu bal çörek otu adetin 2. Günü olup 12 gün yapılacakmis ben adetim geçtikten 1 hafta sonra başladım bi sakıncası olur mu bilgisi olan varmı fayda gören benim gibi yumurta tembeli olanlar ne uyguladı acaba

cnm bal hakkında hic bir bilgim yok ama soğan korünü tavsiye ederim hem yumurtalık rezervini artırıyor hemde rahmi temizliyor yumurtaların kalitesini artırıyor saracoğlundan duydum bizzat adet bitiminden 2 gun sonra baslanacak dıyor vıdeosu var tavsıye ederım allah yardımcın olsun cnm

Sağol cnm benim soğan kürünü deniyorum biliyorum hem ibrahim saraç oğlundan duydum hem doktorum tavsiye etti yumurta tembeliyim iyi gelmez diye dusunmustum sadece kistleri temizliyom diye biliyodum ama bu ay denedim bakalim

İyi günler kızlar ben de yeni uyenizim sorularıma cevap verirseniz beni de bilgilendirmis olursunuz ben de 4 yıllık evliyim hiç bi sorun yok denildi 4 yıldır korunmadigimiz halde bebeğmiz olmuyor sağ yumurtam tembelmis ocak da klomen prednol kullandım Şubat ayında çatlama iğnesi oldum.fakat bi fayda göremedik 1 ay ara verdik tedaviye gecen ay gittiğim de tekrar klomene başlattı doktor ben bu ay sOgan suyu bal tarçın çörek otu karışımı ve klomen kullanıyorum benim için dua edin insalla bebek sahibi olurum sorum şu bal çörek otu adetin 2. Günü olup 12 gün yapılacakmis ben adetim geçtikten 1 hafta sonra başladım bi sakıncası olur mu bilgisi olan varmı fayda gören benim gibi yumurta tembeli olanlar ne uyguladı acaba

Bence hiç bir sakıncası yok kendi fikrim. Ama yine de bence biraz daha bekleyin uygulanması gereken zamanda uygulamanız daha doğru olcak.

Sağol cnm benim soğan kürünü deniyorum biliyorum hem ibrahim saraç oğlundan duydum hem doktorum tavsiye etti yumurta tembeliyim iyi gelmez diye dusunmustum sadece kistleri temizliyom diye biliyodum ama bu ay denedim bakalim

Canım merhaba ben de 5 yillik evliyim Nisan ayına kadar sebepsiz denildi son doktorum ameliyat edip bakmam lazım ne durumda olduğunu ona göre mudehale edicem dedi. Hsg ve ultrasyonda %100 gorunum ve kesin sonuca ulaşılmıyor ama laparoskopi ile hem sorun gorunur hem de kesin mudehale ederiz dedi ve kabul ettim megersem iki tupum de kapaliymis sukur açmışlar. Doktor bir kaç ay bekleyin kendiliğinden olur dedi sonra iki aydır denyoruz daha olmadı tabi :) ama soğan suyunun tüpü açtığını sanmıyorum ben soğan suyu içince ne iltihabim oluyo ne akintim af buyurun sadece idrarimin rengi sarariyo o kadar. Tampondan bahsetmiş bir arkadas tuplerimin kapalı olduğunu bilmiyordum ama dediği bitkiyle bana bi ebe tampon yaptı ilk defa o zaman akindim oldu beyaz peynir kesiği gibi yağlı tüpü açtı mı bilmiyorum . O zaman bir buçuk yıllık evliydim.

Cnm tsk ederim verdiğin bilgi için artık sabrım kalmadığından bu ay hepsini denemek istedim artık nasip hangisi tutarsa

X