Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de reflü rahatsızlığım var bu ay kullanıyorum soğan suyunu şuana kadar rahatsız etmedi ama yediklerime dikkat ettim

İyi akşamlar arkadaşlar. Ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Sat 22 temmuz hala adet olmadım yumurtlama takibi yapıyorum yumurtlma da olmadı bu ay. Soğan kürüne adet olmadan başlasam olmaz mı?

Ben 3 sene önce mide küçültme amelyatı oldum ben bile kullandm sorun yok ilk bu ay denedm regl son 6 gün deneyin bana bile zararı olmadı yalnz ılıyınca içn soğk ve sıcakken içimi baya zor oluyor

İyi akşamlar arkadaşlar. Ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Sat 22 temmuz hala adet olmadım yumurtlama takibi yapıyorum yumurtlma da olmadı bu ay. Soğan kürüne adet olmadan başlasam olmaz mı?
Regl bitince başlayın bence boşuna önden başlamayın 15 gün kullanma süreniz çünkü zamano regl sonrası değerlendirin özellkle bittiiği gibi başlayn ben öyle yaptm bu ay ilk denedm beklemedeym regl son 6 gün

Kızlar ne durumdasınız sogan kurunde kacinci gundesiniz. Benim 13. Gunde bitti kaldı 2 gün adete 8 gün cok heyecenliyim
Ya sogan kurunu niyetlendim yapmaya yaptimda ama suyunu icemedim, bir bardak ögure ogüre ictim nasil. İcebiliyorsuniz ya benmi fazla hassasim acaba

Ben soğanı sevdiğim için bana tadı kötü gelmedi.Ben sevmedigim biseyi mecbur içersem burnumu kapatarak içerdim heralde
Ya kendiminzoelicam icmek icin suan regl min 3. Gunu bitince baslarim tekrar bi umut ama hormonlari degerlerini bozdugunu okudum ondan da korkuyorim ama icip hamile kalanda var kafam cok karisik

Kızlar bu soğan kürünü kisti olanlar,düzensiz adet olanlar mı kullanıyor. Biz 5 aydır gebelik planlıyoruz henüz olmadı. Adetlerim düzenli ve polikistik over belirtilerim de yok. Pandemiden dolayı yaşadığım şehirde hastaneler sıkıntılı kontrole gitmek istiyordum fakat gidemiyorum. Yani demem o ki herhangi gözlemlediğim bir sorunum yok . Soğan kürünü denemek istiyorum. Faydasını gören çok olduğu gibi yan etki yaşayan da varmış o yüzden korkuyorum. Yan etki yaşayan var mı acaba?

Adetimin 4. gunu bugun baslayacagim tekrar ya koydum kafama senin yaptigin sogan kru tarifini yazarmisin canim bana
Tüm soğanı kabuğu ile birlikte dörde böl 2 bardak hazır suda 10 dakika kaynat yemekten önce ılık olarak iç.Sabah akşam yada öğlen akşam sana kalmış 15 gun boyunca. Ben böyle kullanmıştım

Merhabalar bende soğan kürünü 1 ay denedim ve pcosluyum ama reglim kahverengi peçeteye silince geliyordu ve kesik Kesik geldi daha sonra birçok belirti yaşadım. Reglinin 19. Gününde gece yalnızca peçeteye silince 2 damla uçuk pembe kan geldi ve vidaya gelmedi. Alt karnım şiş ve sert. Birde sol tarafım sanki daha şiş ve bi sertlik var. Dün gece yatağa yüz üstü uzanmamla belime bir ağrı girdi ve karnıma kasıklarıma vurdu. Son zamanlar da belim çok ağırıyor birde kasıklarıma ara ara ağrı giriyor. Mide bulantılarım falan da var hem de çok fazla ama kusturmuyor. Birde bir yerde soğan kürü içtim yumurtalıklarım da kist yaptı diye bi yorum okumuştum sizce olabilir mi çok korkuyorum kist yapmış olabilir mi ? Yoksa bu yazdıklarım hamilelik belirtisimi ?

Ben kisti götürmek için içtim daha önce ve 3 gün yetmişti şu an yine kistim var ve 15 gün kullanacam hamilelik için umarım sendeki hamilelik belirtileri sir bat ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…