Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile olduğunu nasıl anladın belirtin oldu mu
Adetime 10 gün kala kasık bel ve kalça kemiklerimde ağrı oldu hafif hafif ama rahatsız edici ağrılardı. Ve çok yoğun çok fazla bi akıntı geldi birden sanki rahmim temizlenmiş gibiydi sarımsı bi akıntıydı. Adetime 5 gün kala da sağ kasığım çok ağrıdı midem de tuhaftı şüphelendim acile gittim beta 0.50lerde çıktı bekledim 2 gün sonra yine ağrı kesilmeyince bir daha gittim özelde bi acile beta 49 du o zaman bile 3 gün vardı adete. Gün geçtikten 3 gün sonra da dr a gittik zaten kesinleşti kese göründü.

Kızlar ben de birşey soracağım benim adrtimin günü son 3 ayda değişti haziranda ufak bi kist çıktı ara kanamalar oldu ama 13 haz 13 temmuz ve en son 13 ağustosta adet şeklinde gördüm. Ara kanama değildi eminim. Şimdi yumurtlama günüm de mi şaşıyor. 30 günde bir oluyorum basbaya.. Önceden 24 26 günde bir olurdum 13 aylık oğlum var ve doğumdan sonra 3. Ay itibariyle hemen düzene girmiştim. Yeni bir düzen mi? Nasıl hesaplıcam yumurtlama günümü??

Ay o bahar alerjisi bendede var Ozaman Eylül ayında bunu denicem. Tam olarak ne zaman başlamam gerekiyor
Alerjin ne zaman başlıyor canm? Benim kış ve yaz ortası hariç hep alerjim var da sabah beri 7 8 kez hapşırdım.. Bence bu aralar tam başlama zamanı. Alerji boğazları da tetikliyorsa hele benim gibi, çok iyi geliyor bana.

Bende hiç akıntı yok hafif ağrılar var ama emin değilim psikolojik olabilir

Soğan kürünü ve hangi günde başlamam gerektiğini bana da açıklar mısınız? 1 düşüğüm var 5 ayrdır korunmuyoruz şuana kadar gebelik olmadı. olmayacak diye korkuyorum. bana da açıklarsanız sevinirm.

Adetin bitikten 2 gün sonra sabah akşam aç karna 1 tane soğanı 4 e bölüm 1.5 hazır suda kaynatıp içiceksin 15 gün boyunca her seferinde taze hazırlaman gerekiyor tadı başta kötü ama sonradan alışıyorsun şifa okur inşlh

bugün 1.inci günündeyim gördüğüm çok iyi oldu. teşekkür ederim tatlım hepimize şifa olur inşaallah.

Canımm hayırlı olsun çok mutlu oldumm Darısı bize inşallah belirtilerin nelerdi
Çok teşekkür ederim Belirtilerim son 10 gündür kasık bacak ve bel agrisi cektim bazen hafif mide bulantisi acikiyordum yemeye baslayinca migdem almiyordu bazende bas agrisi suan hala devam ediyor.Ha bide 2 gün önce 1 damla lekelenme oldu işte ozaman suphelendim.Sabah ta böyle güzel haberle karsilastim

Hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah canim Bize de böyle güzel haberler ile karşılaşmak nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…