Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet belirtilerinmi yok
Normalde adet günümden önce göğüslerim şişer ağrırdı şimdi hiç öyle bişe yok sadece başım ağırıyo ve ara ara kasık ağrım oluyo acaba geç mi olucam anlamıyorum psikolojikte olabilir hamile değilimdir diye düşünüyorum ya da negatif görürsem üzülmemek için kendimi hazırlıyorum

Normalde adet günümden önce göğüslerim şişer ağrırdı şimdi hiç öyle bişe yok sadece başım ağırıyo ve ara ara kasık ağrım oluyo acaba geç mi olucam anlamıyorum psikolojikte olabilir hamile değilimdir diye düşünüyorum ya da negatif görürsem üzülmemek için kendimi hazırlıyorum
Benimde göğsüm agrimiyor önceki hamileliktede agrimamisti ama başım ağrıyor.Ay acaba sendemi hadi insallah😍

Alerjin ne zaman başlıyor canm? Benim kış ve yaz ortası hariç hep alerjim var da sabah beri 7 8 kez hapşırdım.. Bence bu aralar tam başlama zamanı. Alerji boğazları da tetikliyorsa hele benim gibi, çok iyi geliyor bana.
Valla ben sabahları hapşırmayla başlıyorum gecede yatarken hapşırmayla yatıyorum. Ki burun akıntısıda oluyor 🤷‍♀️ 5 gün sonra regli olucam eğer hamile degilsem onu bekleyeyim olmadı başlarım cnm

Valla ben sabahları hapşırmayla başlıyorum gecede yatarken hapşırmayla yatıyorum. Ki burun akıntısıda oluyor 🤷‍♀️ 5 gün sonra regli olucam eğer hamile degilsem onu bekleyeyim olmadı başlarım cnm
Hamile olmadan önce allerset diye bir ilaç var onu kullanıyordum çok iyi geliyordu maalesef hamilelikte ve şimdi de emziriyorum kullanamıyorum sağlam çektiriyor ama benüm öğleden sknra kesiliyor hapşırma senin sürekliymiş o daha da kötüdür.. Regl olsan da olmasan da hatta hamilelikte daha da iyi olur propolis i öneririm.. Akzer arı sütü kullandım ben tam marka vermek gerekirse nette satışta bir kutusu 65tl veya üstü her sabah bir tatlı kaşığı ama tahta kaşıkla yiyorum. Koronaya da önlem zaten 😁

Hamile olmadan önce allerset diye bir ilaç var onu kullanıyordum çok iyi geliyordu maalesef hamilelikte ve şimdi de emziriyorum kullanamıyorum sağlam çektiriyor ama benüm öğleden sknra kesiliyor hapşırma senin sürekliymiş o daha da kötüdür.. Regl olsan da olmasan da hatta hamilelikte daha da iyi olur propolis i öneririm.. Akzer arı sütü kullandım ben tam marka vermek gerekirse nette satışta bir kutusu 65tl veya üstü her sabah bir tatlı kaşığı ama tahta kaşıkla yiyorum. Koronaya da önlem zaten 😁
Ya teşekkür ederim önerilerin için 🥰 onuda hemen sipariş vericem denemekte fayda vardır 😂 valla herşeyi deniyorum ne olcak bu halim bilmiyorum 😁

Merhaba ❤️ soğan kürünü mide rahatsızlığı olanlar kullanabilir mi? Reflüsü olup kullananlar oldu mu acaba? Benim bat 2 Eylül. Bu ay da nasip olmazsa önümüzdeki ay soğan kürüne başlamak istiyorum nasipse.

Merhaba ❤ soğan kürünü mide rahatsızlığı olanlar kullanabilir mi? Reflüsü olup kullananlar oldu mu acaba? Benim bat 2 Eylül. Bu ay da nasip olmazsa önümüzdeki ay soğan kürüne başlamak istiyorum nasipse.
Merhaba biraz ağrıtıyor ama dayanılmışsak gibi değil benim midem de sorun yok ama denemeye değer nasipse ben bugün son bardağımı içip 15 günümü doldurmuş olucam

X