Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kisti götürmek için içtim daha önce ve 3 gün yetmişti şu an yine kistim var ve 15 gün kullanacam hamilelik için umarım sendeki hamilelik belirtileri sir bat ne zaman
[/QUOTE
İnşallah kistiniz size zarar vermeden bir an önce yok olur 🙏 bat ın anlamı nedir yumurtlama tarihi mi ?

Ya sogan kurunu niyetlendim yapmaya yaptimda ama suyunu icemedim, bir bardak ögure ogüre ictim nasil. İcebiliyorsuniz ya benmi fazla hassasim acaba 🥴
Ilık olnca nefes almadan dik kafaya sonra ağzını açık bırak :KK70: :KK70: işkence evet ama napalımm artk bi kedi b.ku denemedik bebe uğruna:KK70:

Merhabalar bende soğan kürünü 1 ay denedim ve pcosluyum ama reglim kahverengi peçeteye silince geliyordu ve kesik Kesik geldi daha sonra birçok belirti yaşadım. Reglinin 19. Gününde gece yalnızca peçeteye silince 2 damla uçuk pembe kan geldi ve vidaya gelmedi. Alt karnım şiş ve sert. Birde sol tarafım sanki daha şiş ve bi sertlik var. Dün gece yatağa yüz üstü uzanmamla belime bir ağrı girdi ve karnıma kasıklarıma vurdu. Son zamanlar da belim çok ağırıyor birde kasıklarıma ara ara ağrı giriyor. Mide bulantılarım falan da var hem de çok fazla ama kusturmuyor. Birde bir yerde soğan kürü içtim yumurtalıklarım da kist yaptı diye bi yorum okumuştum sizce olabilir mi çok korkuyorum kist yapmış olabilir mi ? Yoksa bu yazdıklarım hamilelik belirtisimi ?
Bir ay denemenizi kim söyledi heryerde 15 günn kullanılmalı yazıyor bsey oldugunu sanmam inşlah bebek haberidir ama uzun süre kullanmışsnz

Kızlar bu soğan kürünü kisti olanlar,düzensiz adet olanlar mı kullanıyor. Biz 5 aydır gebelik planlıyoruz henüz olmadı. Adetlerim düzenli ve polikistik over belirtilerim de yok. Pandemiden dolayı yaşadığım şehirde hastaneler sıkıntılı kontrole gitmek istiyordum fakat gidemiyorum. Yani demem o ki herhangi gözlemlediğim bir sorunum yok . Soğan kürünü denemek istiyorum. Faydasını gören çok olduğu gibi yan etki yaşayan da varmış o yüzden korkuyorum. Yan etki yaşayan var mı acaba?
Sadece 15.gün kullanın heryerde 15 gün kullanılmalı yazıyor bazıları 1 ay 2 ay kullanıyor bu tehlikeli olablir çok kişi gebe kalmş soğanla bebde ilk kez bu ay denemedm regl son 2 gün beklemedeym :)

Herkese selam 3 yıllık evliyim ilk 1 yıl çocuk istemedik sonrasında korunmadığımız halde bebek sahibi olamadık. Doktora gittiğimde 1 yıl korunmasız devam etmemizi söyledi ve polikistik over olduğumu söyledi. Bu yıl ise pandemiden dolayı doktorlara gitmeye korkar olduk bende internette soğan kürünü gördüm ve ne kaybederim diyerek adetim bittikten iki gün sonra yanı 1 Ağustos’ta sabah akşam içmeye başladım bugün 13.günüm 15ine kadar içmeye devam edeceğim. Adetlerim de düzenli olmadığı için yumurtlama günümü bilmiyorum 1 gün arayla ilişkiye devam ediyoruz. 1 haftadır kasıklarımda ara ara gelen bir ağrı var bunun dışında akıntı gibi birşey bende olmadı. Benim gibi kür yapan arkadaşlarım gelin sürece birlikte devam edelim Soğan kürü yapan arkadaşlarım ne kadar süre sonra fayda gördünüz ve kürden kaç gün sonra yumurtlamanız oldu
Arkadaşlar merhaba ben de yaşadığım yakından tanık olduğum bir şeyi paylaşayım size belki faydası olur. Bizim komşumuz evlendikten sonra 6 sene boyunca çocukları olmadı. Problem adamdaydı. Sonra babam kendi sağlığı için sürekli tükettiği bir kür tarifi verdi onlara. Aslında çok basit kür bile denemez. Cevizi soyuyorsunuz akşamdan bir bardak suyun içine atıyorsunuz. Sabah aç karnına bu suyu içip cevizine yiyorsunuz. Bu komşumuz eşi de kendisi de yaptı aynı ay hamile kaldı kız. Tam tüp bebeğe başvuracaklardı ki gerek kalmadı. Sonra bir çocukları daha oldu

Merhabalar bende soğan kürünü 1 ay denedim ve pcosluyum ama reglim kahverengi peçeteye silince geliyordu ve kesik Kesik geldi daha sonra birçok belirti yaşadım. Reglinin 19. Gününde gece yalnızca peçeteye silince 2 damla uçuk pembe kan geldi ve vidaya gelmedi. Alt karnım şiş ve sert. Birde sol tarafım sanki daha şiş ve bi sertlik var. Dün gece yatağa yüz üstü uzanmamla belime bir ağrı girdi ve karnıma kasıklarıma vurdu. Son zamanlar da belim çok ağırıyor birde kasıklarıma ara ara ağrı giriyor. Mide bulantılarım falan da var hem de çok fazla ama kusturmuyor. Birde bir yerde soğan kürü içtim yumurtalıklarım da kist yaptı diye bi yorum okumuştum sizce olabilir mi çok korkuyorum kist yapmış olabilir mi ? Yoksa bu yazdıklarım hamilelik belirtisimi ?
Hamile olabilirsin bence test yap

Tüm soğanı kabuğu ile birlikte dörde böl 2 bardak hazır suda 10 dakika kaynat yemekten önce ılık olarak iç.Sabah akşam yada öğlen akşam sana kalmış 15 gun boyunca. Ben böyle kullanmıştım 🙂
Merhaba ben buqün başladım soğan kürüne aç karınla içiliyomuş sabah ilk denedim Acayip midem bulandı tok karınla içsek faydası olur mu ☺️

Ben kızıma soğan kürü ile hamile kaldım. Şimdi kardeş istiyoruz kızıma. Bu ay soğan kürü uygulamadım 12 gün kullandım. Ovulasyon testi kullandığım için çatlamayı görünce bıraktım. Riske atmak istemedim ne olur ne plmaz diye.fakat yumurtlamadan beri bel ağrım devam ediyor. Üşüttüm mü kürün etkisi mi bilemedim. İlk gebeliğimde bel ağrım belirtiydi ama adete yakın başlamıştı

Ben ilk içmeden önce çok araştırmıştım.Agustos ayında adetten sonra başladım 15 gün boyunca içtim 10 gün sonra hamile olduğunu öğrendim.Bence sogan suyu ve vitaminler desteğiyle olduğunu düşünüyorum ☺️
Hayırlısı olsun. Ben de ilk kızıma bu kürle hamile kalmıştım. Bu ay yine uyguladım ama ill gebeliğimde dikkat etmemiştim kür sonrası bel ağrınız oldu mu hiç.

X