Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun sağlıkla gelsin inşallah regl kaçıncı günü başladınız peki

Buqün 5. Günüm benim bitti regl başladım bende buqün bişey olmaz herld 2 gün erken başlanınca ☺
Öğlen iki bardakta kaynatılan soğanın suyunu bir bardak öğlen,bir bardakta akşam mı içiliyor yoksa akşam tekrar başka bir soğandan mi yapılıyor acaba

Öğlen iki bardakta kaynatılan soğanın suyunu bir bardak öğlen,bir bardakta akşam mı içiliyor yoksa akşam tekrar başka bir soğandan mi yapılıyor acaba
Sabah ayrı akşam ayrı olarak kaynatılıp içiliyor. Her öğün taze olarak yapılıp ılıktan biraz sıcak içilmeli

Kızlaar ne durumdasınız sesiniz çıkmıyor kür nasıl gidiyor benim kür bitince adet olamadım hamilede değilim doktora gittim yumurtan gelişiyor gün aşırı ilişki 20 gün içinde adet olman gerekir eğer adet olmazsam hamile kalmış oluyorum adet olursam da ikinci ya da üçüncü gün gel dedi

Kızlar ben bu ay ilk defa soğan kürü uyguladım. Bata 3 gün var bugün test yaptım ama negatif çıktı. Hiçbir gebelik belirtim de yok. Eğer olsaydı minik de olsa bir silik çizgi cıkardı diye düşünüyorum. Çok üzgünüm. 2 yılda 3 defa klomen famara kullandık olmadı, 2 defa tüp bebek denedik olmadı. 2 aydır bitkisel kürler kullanıyoruz olmadı. Bir de 2. Tüp bebekte önce tuttu 1 hafta dünyanın en mutlu insanıydım. Sonra kimyasala döndü. O duyguyu tatmışken sonra elinden alınmıs gibi olması cok dokunuyor insana. Yine de toparlandım olacak dedim ama olmuyor. Çok üzgünüm bu üzüntümü tarif edemem. Artık sanki hiç anne olamayacakmışım gibi geliyor. Artık gücüm de kalmadı inancım da.

Son düzenleme:
Bende seninle aynı durumdayım 2 aşılama 1 tüp bu ay soğan kürü yaptım benimde yarın adet günüm bugün test yaptım negatif belim çok ağrıyor sanırım oldum olucam çok üzgünüm

Bende seninle aynı durumdayım 2 aşılama 1 tüp bu ay soğan kürü yaptım benimde yarın adet günüm bugün test yaptım negatif belim çok ağrıyor sanırım oldum olucam çok üzgünüm
Çok üzüldüm canım, inşallah artık son bulur bu hasretin. İnan ki kendim adet olmusum gibi üzüldüm. Benim de bikaç güne gelir adetim. Daha ne yapabiliriz bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…