Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ya sogan kurunu niyetlendim yapmaya yaptimda ama suyunu icemedim, bir bardak ögure ogüre ictim nasil. İcebiliyorsuniz ya benmi fazla hassasim acaba
Ilık olnca nefes almadan dik kafaya sonra ağzını açık bırak işkence evet ama napalımm artk bi kedi b.ku denemedik bebe uğruna

Bir ay denemenizi kim söyledi heryerde 15 günn kullanılmalı yazıyor bsey oldugunu sanmam inşlah bebek haberidir ama uzun süre kullanmışsnz

Sadece 15.gün kullanın heryerde 15 gün kullanılmalı yazıyor bazıları 1 ay 2 ay kullanıyor bu tehlikeli olablir çok kişi gebe kalmş soğanla bebde ilk kez bu ay denemedm regl son 2 gün beklemedeym :)

Arkadaşlar merhaba ben de yaşadığım yakından tanık olduğum bir şeyi paylaşayım size belki faydası olur. Bizim komşumuz evlendikten sonra 6 sene boyunca çocukları olmadı. Problem adamdaydı. Sonra babam kendi sağlığı için sürekli tükettiği bir kür tarifi verdi onlara. Aslında çok basit kür bile denemez. Cevizi soyuyorsunuz akşamdan bir bardak suyun içine atıyorsunuz. Sabah aç karnına bu suyu içip cevizine yiyorsunuz. Bu komşumuz eşi de kendisi de yaptı aynı ay hamile kaldı kız. Tam tüp bebeğe başvuracaklardı ki gerek kalmadı. Sonra bir çocukları daha oldu

Hamile olabilirsin bence test yap

Merhaba ben buqün başladım soğan kürüne aç karınla içiliyomuş sabah ilk denedim Acayip midem bulandı tok karınla içsek faydası olur mu

Ben kızıma soğan kürü ile hamile kaldım. Şimdi kardeş istiyoruz kızıma. Bu ay soğan kürü uygulamadım 12 gün kullandım. Ovulasyon testi kullandığım için çatlamayı görünce bıraktım. Riske atmak istemedim ne olur ne plmaz diye.fakat yumurtlamadan beri bel ağrım devam ediyor. Üşüttüm mü kürün etkisi mi bilemedim. İlk gebeliğimde bel ağrım belirtiydi ama adete yakın başlamıştı

Hayırlısı olsun. Ben de ilk kızıma bu kürle hamile kalmıştım. Bu ay yine uyguladım ama ill gebeliğimde dikkat etmemiştim kür sonrası bel ağrınız oldu mu hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…