Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

çok teşekkür ederim canım bilgi için kaydirigubbakcemile5
peki nasıl uygulamanı tavsiye etti onuda anlatırsan çok sevinirim opuyorumnanaktan

canım bunu hergün yapacaksın ve 1 defa yapıp 2 ye böleceksin yarım lt kaynayan suya 1 avuç kadar saplarıyla birlikte brokolileri atıp 5 dk kaynatıp süzeceksin ılıyınca yarısını sabah kahvaltıdan 20 dk önce diğer yarısını da öğle yemeğinden 20 dk önce içeceksin ama en dikkat etmen gereken içtikten sonra asla su bile içemeyeceksin mutlaka 20 dk nın geçmesini bekleyeceksin.

artık şu soğan kürüyle tanışmanın vakti geldi diyorum ben de:) bu arada sabahları işe giderken servisteki arkadaşların da vay haline:)
sahi çok kokuyor mu???

Allah herkese hayırlı şifalar versin.
Bende bu kürü uygulucam.Adet düzensizliğim için.Paylaşanların ellerine ve emeklerine sağlık.Çok faydalı bi site burası yaaa.Herkese çok teşekkürler.

artık şu soğan kürüyle tanışmanın vakti geldi diyorum ben de:) bu arada sabahları işe giderken servisteki arkadaşların da vay haline:)
sahi çok kokuyor mu???

canım çalışan bayanlar akşam yemeğinden önce ve gece yatmadan önce yapabilir demişti bana. yalnız aralarında en az 4 saat olsun demişti. sen de bu şekilde kullan bence

kaydirigubbakcemile3 2 ay sonra hamile kaldım yazınca ben şu an hamilesin sandım. halbuki allta bebeğin yaşı da yazıyormuş fark etmedim canım hiç. o zaman meleğinle upuzun sağlık bir ömür diliyorum canım sana..

çok teşekkür ederim canım inşallah hepimize şifa olur :içelim:

Merhaba arkadaşlar..Ben tam tüp bebeğe başlayacaktım ki doktorum ultrasonla endometrium inceliği olduğunu tespit etti.18 Şubat'ta ilaçlı rahim filmi çekilecek ve olası regli tarihim yarın..Bu kürün rahim duvarını kalınlaştırdığını duydum bu etkisini duydunuz mu? Eğer işe yararsa ben de başlayayım hemen o zaman histereskopi yaptırmama da gerek kalmaz belki..

Bir de reglimin ilk gününden itibaren başlasam yani yarın 18 Şubat'a kadar işe yarar belki..Reglinin ilk günü başlamak problem yaratır mı sizce?

Bir de reglimin ilk gününden itibaren başlasam yani yarın 18 Şubat'a kadar işe yarar belki..Reglinin ilk günü başlamak problem yaratır mı sizce?

hayır cnm bir problem olmaz ben de erken regl olunca 15 günü tamamlamak için regl günümde de devam ettim...sonuçta bitkisel takviye...hatta benim reglim o ay epey pıhtılı oldu..iltihap mı söktü bilmiyorum ama ben öyle yoruyorum...

Cevabın için çok teşekkür ederim canım..Ben de başladım bugün hayırlısıyla..

selam kızlar ya size bişe sorucam şimdi ben ayın 26sında regli oldm 7gün sürüo ayın 1inde bitti sogan krüne bugunmu baslamam lazım ama ben 25 26 27günde regl oluorum 15gün sürüo kür adetime denk gelio ya hamile kaldıysam zararlı dilmi kızlar ya?

hayır canım zararlı değilmiş
çünkü saraçoğlunun kendi sitesinde kürleri uygulayacak olanların sorularına verdiği cevaplar var
orada aynen senin gibi biri sormuş bizzat kendi cevaplıyor adet olsanız bile kürü yarım bırakmayın tamamlayın diyor zararı yokmuş yerimseniben

saol cnm cok teşşkr ederm ama benm bugun 7.gündü yarn 8.gün baslsam olurmu olmaz dimi bidahaki ay yapiim

kızlar bugün benim soğan küründe 6.günüm bitti katı değil ama su gibi yoğun akıntım oldu öğlen resmen su gibi anneminde 5.günü ya bende yapıyım dedi ve adet gününü hesaplamadan yaptı annemin derdi zaten balgam ve bugün annem adet olmuş sanki çocuk düşürüyorum acayip kan pıhtıları geliyor dedi sanırım soğan bişeyleri söktü dedi inş bendede işe yarar da gebe kalabilirim.

saol cnm cok teşşkr ederm ama benm bugun 7.gündü yarn 8.gün baslsam olurmu olmaz dimi bidahaki ay yapiim

rica ederim canım buyrunnnnnnnnn
ben bekleme derim hemen başla bence tadı biraz kötü ama -tatlicadiarzu-
hem bu kürün uygulanış şekli şöyle başlangıç kürüne nezaman başladığın farketmiyo a.s:
herhangi birgün başlayıp 15 gün regl olsan bile kesmeden kürü tamamlıyosun
sonraki kürleri de adetine 10 gün kala 10 gün şeklinde devam ettiriyosun :içelim:
ve unutma en fazla 5 ay uygulanıyo canım yerimseniben

bende başladım,4ncü günümdeyim.ama iki gün "öğle arası" içmeyi unuttum,bi sakıncası olur mu?
ayrıca kahverengi bi akıntı başladı bende,hafif hafif.içinde çok çok az kan da var.bu normal midir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…