SOĞAN ERKEĞİ (!)

Hiçbir şey demeyin. O adamın kocanız için söylediği laflar kocanızla alakalı değil, zaten ne tanır ne eder. Konuşma özel konuşma adam telefonun diğer ucunda sessiz ortamda sizin de onun söylediklerinizi duyacağınızı düşünmemiştir. Yani siz duyasınız diye söylememiş, O Ayşe'ye söylemiş. Kocasının öküz olması Ayşeyi bağlar sizi ilgilendirmez. Başka erkekle kıyaslanarak eleştirilmek de erkeklerin en sinirlendiği şey. Ayşe damarına basmış adam da o lafları etmiş bence. Unutun, hiç olmamış gibi davranın. Hem sizin duyacağınız bilse öyle konuşmazdı belki de.

Bİzim kadınımız da malesef var ama yaa o..
zorrrla da olsa kopara kopara da olsa illa alınacak o ilgi sevgi neyse işte. o.
Bir erkeğin içinde yoksa zorla ilgi gösterse ne olur göstermese ne olur. Adamın da yapısında yoksa nasıl söylesin ben söylemiyorum mesela. Bir insan için de hiç hoş değil birisinin karısıyla kocasıyla karşılaştırılmak

Asla konuyu açıp yüz göz olma. Mahcupsa o gelip özür diler.

bence de bişey demeyin. birincisi ayşenin suçu değil ikincisi bence yeterince mahçup olmuştur. sizin bişey daha söyleyip konuyu canlandırmanıza gerek yok. adama da ayrı sinir oldum

Ya ayşe aslında misafir kızdan utandığı için çevresinde birileri olduğunu belli etmek için şakasına gibi söyledi yani kıyasladığını düşünmüyorum. adam yanında birileri olduğunu anlayıp düzgün konuşsun istediği için bence ama işte öküz her koşulda öküz olunca Eşimin nezdinde de eşine normal bir şekilde hitap eden her erkeğe dedi o lafları evet ama zaten bu tarz insanların ne dediğiyle genelde çok ilgilenmem, yanımda olsa lafımı esirgemez onu çıktığı deliğe geri yollardım aynı şakacılıkla Ama ayşe kötü hissetti gibi düşünüyorum zaten o anda yüzü kıpkırmızı oldu kelimeleri falan şaşırdı lafı değiştiricem diye bayağı ter döktü Sabah da böyle çekingen çekingen davranınca bana hani böyle koluna bir şaplak atıp "amaan kız sıkma canını biz biliyoruz zaten evde bir öküz beslediğini" diyesim geldi

Açıkça sormasaniz da neden böyle davrandığını sorabilirsiniz. Zaten yakinmissiniz anlatacaktir.
Çok belirgin bişey olmadığı için o şekilde soramam diye düşünüyorum. Yani böyle hafif bi göz kaçırma, biraz durgunluk gibi diyeyim Aman ne biliyim yaa belki de bana öyle geldi..

bir şaplak atıp "amaan kız sıkma canını biz biliyoruz zaten evde bir öküz beslediğini" diyesim geldi

iyi niyetle böyle düşünüyorsunuz ama olurda yanlış anlar komplexe girip!! hava atıyor kendisi hiç yaşamıyorya böyleşeyleri'' falan diye de düşünebilir..

Artık insanlar bigarip, buluttan nem kalpılıyor artık. nemelazım sizin öküz dediğiniz adam kıymete biniverir, savunur falan... saçmasapan yerlere gider konuşmanız.bence gerek yok.

yani kendi de sık sık öküz der zaten kocasına bir savunma yapmayacağına da eminim ama tabiki demem öyle bişey

Telefon ve kari koca iletismi ozeldir. Okuzluk vs kismina bi sey demiyorum. Sonucta yuzune karsi esine topitop dememis. Hic lafini bile etme bence

Telefon ve kari koca iletismi ozeldir. Okuzluk vs kismina bi sey demiyorum. Sonucta yuzune karsi esine topitop dememis. Hic lafini bile etme bence
Zaten lafını etmek derken "senin kocan bıdı bıdı" şeklinde değil yani kız duyduğumu farketmiş gibi davranınca onu o mahcubiyetten kurtarmak istedim sadece ama kararsız kaldım , konunun amacı tam olarak bu

Zaten lafını etmek derken "senin kocan bıdı bıdı" şeklinde değil yani kız duyduğumu farketmiş gibi davranınca onu o mahcubiyetten kurtarmak istedim sadece ama kararsız kaldım , konunun amacı tam olarak bu
Muhtemelen ortamdaki diger arkadasin soylemistir duyuldugunu. O mahcubiyet olabilir. Ama ben olsam duymamis gibi yapardim sanirim. Dedigim gibi adam o sirada sadece esiyle konustugunu saniyordu. Ha okuz mu okuz o ayri. Ama kari koca iliskileri kisiye ozeldir. Onlarin iletisim tarzi bu olabilir

duymamış gibi davranmaya devam. ayşe düzelir bir süre sonra.
yalnız soğan erkeğini duymuştum da topitop erkeği nedir
ayşenin kocası da öküz olma aşamasına bile gelememiş daha olsa olsa öküzün pipisinin kılı basamağında ancak...

Evet diğer arkadaşın söyleme ihtimali benim de aklıma geldi açıkçası.. Onların iletişim tarzı da tabiki beni ilgilendirmez ama adam benim kocamın nezdinde tüm erkeklere topitop deyince iş biraz onların iletişim sınırlarını aşmış oluyor aslında Teknik olarak benim yerimdeki bir çok insan buna o anda tepki bile verebilirdi ama ben biraz gamsız bi insan olduğumdan "amaaan ben bunlarla mı uğraşacam yeaaa" kafasındayım açıkçası.. Yine de kız kafasına taktı galiba diye bi izlenimim olunca bu sabah, ne yapmam gerektiğini bilemedim gibi oldu. Bana kalsa zaten pıs-tıs yani :)

valla topitop heralde bu Neanderthallerin, eşcinsellere taktığı lakap işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…