SOĞAN ERKEĞİ (!)

Evet diğer arkadaşın söyleme ihtimali benim de aklıma geldi açıkçası.. Onların iletişim tarzı da tabiki beni ilgilendirmez ama adam benim kocamın nezdinde tüm erkeklere topitop deyince iş biraz onların iletişim sınırlarını aşmış oluyor aslında :KK66: Teknik olarak benim yerimdeki bir çok insan buna o anda tepki bile verebilirdi ama ben biraz gamsız bi insan olduğumdan "amaaan ben bunlarla mı uğraşacam yeaaa" kafasındayım açıkçası.. Yine de kız kafasına taktı galiba diye bi izlenimim olunca bu sabah, ne yapmam gerektiğini bilemedim gibi oldu. Bana kalsa zaten pıs-tıs yani :)
Valla ben de sallamazdim acikcasi😀

Valla acıyacak bir durumu da pek yok yani kimse kimseyi bir öküzle yaşamaya zorlamadı sonuçta kendi tercihi.. Yani zaten adamı da iç güveysi gibi besliyo adama bi mecburiyeti de yok. O yüzden ben acımıyorum şahsen :KK66:
Öyle mi diyorsun peki o zaman her zaman dediğimi diyorum o zaman, herkes kendine layık gördüğü hayatı yaşar ☺️

Bu arada kahvede sordum neyin var bi durgun gibisin diye, yoo iyiyim bişey yok dedi :) Ben de aynen normal şekilde devam etmeye karar verdim :KK66:
Bence içten içe bir 🐂 le evli olduğuna takiyordur da, kuyruğu bacak arasına kıstırıp itiraf edemiyordur diye düşünüyorum. Vardır ya öyle tipler kan kusarlar ama kızılcık şerbeti içtim derler. Şahsen eğer ben olsaydım ömür boyu bir tatlı söz duymayacak olmak bana koyar, bence her kadına koyar sadece kimisi belli etmez ☺️

Ay neden ya? İnsanlar neden karşısındaki canlıya kibar davranmayı kendine yakıştırmaz? Neden küçücük sevgi sözleriyle mutlu etmek varken insanları sinir edip, rezil eder?!

Bence birşey demeyin normal davranmaya devam edin. Konuşmaya gerek bile yok böyle öküzleri. Umarım arkadaşınız da yontabilir bu kalası...

Ayşe' ye üzüldüm. Toplum içinde böyle bir şey yaşaması kötü olmuş. Kendini duyulmamıştır belki diye teselli ettiğine eminim. Kocası gerçekten tam bir öküzmüş.

Ayşe'ye pek üzülemedim açıkçası. Böyle biriyle evli kalmak kendi tercihi.
Ayrıca kafası biraz çalışan insan eşini bilir, ona göre davranır. Eşi normal bir insan olsa bile kıyaslaması hiç hoş değil; bir de böyle bir tipi kıyaslıyor.
Yani hem koca seçmeyi bilememiş hem nerede ne konuşacağını bilmiyor.

Siz hiçbir şey olmamış gibi davranın bence. Belki 1-2 gün gerilir, sonra hayatına devam eder.

Siz gerçekten çoğu şeyi takmadığınıza emin misiniz? Yoksa bu kendinizle ilgili inanmak istediğiniz şey mi?

Anksiyete sorunu olan ben bile böyle bir konu için kendime endişe yaratmam çünkü.

Suç Ayşe'de aslında.
İnsan kocasını tanır, kumaşını bilir.
Ona göre davranır.
Gelecek cevap aşağı yukarı belliydi.
Bu muhabbete neden gerek duydu ki?
Neyse boş bulundu sanırım.
En çok da kendine zarar verdi, utanılacak duruma düştü.
Bir daha yapmaz.

yani bence duyduğuma tam emin değil ben de hiçbişey olmamış gibi davrandığım için, ama duymadığıma da emin olmadığı için tedirgin gibi geldi
Ayşe 17 yıllık arkadaşlığını bitirmemek için kendi yerine kocasına söylermiş düşüncelerini.. Mahcup ayaklarına yatıp senin tam duyup duymadığını kontrol ediyor.

X