Smear testi sonucuma bakabilir misiniz lütfen ??

RESEN

Umma ki üzülmeyesin.
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2020
546
744
27
Merhaba hanımlar. Smear testlerim nasil cikmis yardimci olur musunuz lütfen, korkacagim bir durum var mı? Tup bebek tedavisi goruyorum, sıkıntı yaşayacağım bir durum var mıdır? Testlerin biri geçen yıldan biri bu yıldan. Teşekkürler ederim şimdiden

Eklentiler

• Screenshot_20240914-013648_OneDrive.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20240914-013708_OneDrive.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 37
Bu arada geçen yılki test sonucuma göre enfeksiyon var dediler fitil ve antibiyotik kullanmistim. Sonra hastane degistirdim yeni smear testi sonucum için doktorum bilgi vermedi .biraz araştırdım ama cok birsey anlayamadım.

orada smear sonucu yazmıyor benim anladığım kadarıyla. alınan numune nedir, nasıl alındı, o yazıyor.

orada smear sonucu yazmıyor benim anladığım kadarıyla. alınan numune nedir, nasıl alındı, o yazıyor.
Yani test geçersiz mi olmuş, doktorumla konuşup tekrarlamak mi lazım sorayim mi ? Yada kötü birsey olsaydı yazar miydi sonuçta? Neden böyle olmuş olabilir ?

Yani test geçersiz mi olmuş, doktorumla konuşup tekrarlamak mi lazım sorayim mi ? Yada kötü birsey olsaydı yazar miydi sonuçta? Neden böyle olmuş olabilir ?
hayır. zaten raporda alınan numunenin yeterli olduğu yazıyor. sadece sonucun nerede yazdığını göremedim, onla ilgili bir ifade yok. çıkmamış olma ihtimali var mı henüz sonucun?

hayır. zaten raporda alınan numunenin yeterli olduğu yazıyor. sadece sonucun nerede yazdığını göremedim, onla ilgili bir ifade yok. çıkmamış olma ihtimali var mı henüz sonucun?
Sanmıyorum çünkü yenice indirdim e nabizdan şimdiye kadar çıkmış olması gerekiyor diye düşünüyorum. Üzerinden aylar geçti çünkü.

Sanmıyorum çünkü yenice indirdim e nabizdan şimdiye kadar çıkmış olması gerekiyor diye düşünüyorum. Üzerinden aylar geçti çünkü.
belki başka bir rapor daha vardır enabızda. burada sonuca dair bir ifade yok çünkü

belki başka bir rapor daha vardır enabızda. burada sonuca dair bir ifade yok çünkü
Çok teşekkür ederim bu arada ilgilendiğiniz için, gece gece çok huzursuz olmuştum. Pazartesi günü muayene için gidecegim ozaman bir konusayim . Belki onlara bilgi verilmiştir.

Çok teşekkür ederim bu arada ilgilendiğiniz için, gece gece çok huzursuz olmuştum. Pazartesi günü muayene için gidecegim ozaman bir konusayim . Belki onlara bilgi verilmiştir.
bazen gözükmeyebiliyor hasta sisteminde. doktorunuz görür ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…