Sizlere ihtiyacim var:(

Yerinizde olsam hiç bir şey yapmazdım. Hayatıma bakarım, başkasımı yok ayrıca sizin onun için harcadığınız zamanın yarısını harcamıyordur o...
Cok ilgili alakaliydi bir gunde ne degisti anlamadim. Moreli bozuktu felan is yuzuden, korona nedediyle kapaliydi felan ama acildi artik gecen gun. Benim nasil oldugumu felan sormamasi sanki ben hic olmamisim gibi yapmis olmasi cok zoruma gitti

Cok pismanim gercekten ama ozur dilemesini beklerdim ve bekliyorumda. Normal olgun bir insan hergun konustugu birine boyle davranmamliydi bence. Resmen hergun mesajlasirdik. Daha cok kendisi baslatirdi hatta
valla cok haklısınız, herkes hayatında boyle seyler yasamıstır eminim. burada size kızan kisiler de. ben de yasamıstım, yani instagramdan konusup 3-4 kez bulusup flört ettiğim biri de beni boyle bırakmıstı birden. ustelik 50 tane falan ortak arkadasımız vardı. daha bir onceki gun bulusmustuk cok iyiydi her sey falan aksamında eve gidince yaz dedi eve gittim yazdım ve son konusmamız olmus meger. baya uzulup aglamıstım ben de. insallah yasınız da genctir daha, ben de 20 yasındayken yasamıstım ama sonrasında travma oldu herkes boyle yapacak gibi hissediyordum. olgun ve aklı basında yetiskin duzgun biri boyle yapmaz ve bir acıklamada bulunurdu insan gibi. adam degilmis iste bosverin :/

Adamın ertesı sabah yazdıgı saçma mesaj neydı? Ne zaman siz en son mesaj attınız? Sessızlık ne zamandır var? Bunları bılmek lazım yorum ıcın

Yasim malesef 32 Anlam veremiyorum. Begenmedi diycem ama gercekte gordukten sonrada ilgi alaka gosterdi yani onunla alakali oldugunu hic hissetmedim cunku gordukten sonra kac kere aradi felan baya ilgiliydi. Hic bisey anlamadim ama cok uzuldum gercekten, kullanilmis gibi hissettim

Adamın ertesı sabah yazdıgı saçma mesaj neydı? Ne zaman siz en son mesaj attınız? Sessızlık ne zamandır var? Bunları bılmek lazım yorum ıcın
gecen hafta sonunda basladi, ondan iki gun once telefonla saatlerce konustuk ertesi gunu fotolar yolladik sonrada boyle oldu. Duzelir hersey takma gibi konustu yani sacma sapandi. Ben ne dedim o ne diyo

cok haklısınız böyle seyler dusunmekte, ben de aylarca dusunup durmustum acaba sacımın rengini mi begenmedi diye (son bulusmaya sacımı boyatıp gitmistim de) maalesef kötü bir insanmıs, değer vermenize değmemiş, hicbir iyi guzel duyguyu hak etmiyormus

Insallah bu hissten kurtulurum. O bana yaklasmaya calissin istiyorum resmen. Hatasini anlasin ozlesin mesaj atsin diye bekliyorum resmen ama beklemek istemiyorum. Hep ozledim fotorafina bakiyorum ozleyince felan derdi ama cokta yilisik degildi yani kotu niyetli hic gelmemisti. Normalde konusurduk felan. Bilmiyorum ama canimi yakti resmen, keske hic konusmasaydim

Eski esim yikti bide simdi bu kisi. Nasil misseleme yapicam ne yapmam gerek
eski eşinizle ne yaşadınız bilmiyorum ama eş değer görmemeniz gerektiğini düşünüyorum. nihayetinde biri eş biri bir iki haftadır konuştuğunuz biri. ne olmuş olursa olsun zaten birden mesaj atmayı kesen ve açıklama dahi yapmayan biriyle ilişkiye başlamadan bitmesi en güzeli olmuş. kendinizi kötü hissedebilirsiniz ama çok fazla düşünmeden yolunuza devam edin. 32 çok büyük bir yaş değil, bu saatten sonra zaten hayatınıza aldığınız kişinin tutarlı biri olması daha önemli

Boşverrr Allah aşkına baştan ilgisiz ve konuşmaya rağmen aynen devam eden biriyle olamamış buna üzülme.

Adami silmissin zaten heryerden. Gereken cevabi vermek bu. Daha baska birsey yapmaya gerek yok.
Insallah anlamistir. Boyle yaparak insallah gururumu birazda olsa kurtarmisimdir yigenimle foto cekinmistik, yigenimde paylasti benim koydugum fotoyu, benim hesabimi gormedigini anlamistir insallah cunku ozaman kesin sildigimi anlamis olur. Hem kendimi onun hesabindan sildim hemde onunkini kendiminkinden sildim. Gururumla oynadi resmen, ona inanmaya baslamistim halbuki. Silerek iyi yapmisimdir umarim, ezik sanmasin beni

Anlayip anlamasini bosverin. Siz verekeni yapmissiniz. Olmadi engellersiniz bir de.

Sanki kimse bana deger vermiycekmis gibi hissediyorum, hep boyle olacakmis gibi. Bidaha nasil konusmaya basliycam biriyle bilmiyorum bu olandan sonra. Ilkkez bu kisiyle konusmaya baslamistim, bana cok iyi gelmisti. Cok kotu bisey olduda yazmiyor sanmistim ama silmeden once baska hesaplarina felan girdiginu gordum hatta benim yazdigima cevap vermemisti ama daha sonra hikayeme baktigini gormustum. Arkadaslarinada fotolar yollamis, puanlari yukseliyordu. Foto video yollayinca puan yukselen sosyal medyasindan gorebiliyordum. O an dedim kotu bisey olsaydi hic biyere girmezdi etmezdi, demekki beni takmiyor. Benim mesajimi acmadigi halde bile arkadaslarina biseyler yolladigini gorebiliyordum. Cok uzdu bu olay beni, insallah bi sure sonra guler gecerim ama yeni bi iliskiye guvenim ve inancim hic kalmadi artik

Uzulmek istemiyorum ama cidden baya icime dert oldu bu olay, cikmiyor aklimdan istesemde
Ama olaya iyi tarafından bakin.Yol yakinken çıkmış hayatinizdan.Yani bence yakin zamanda yazıp bir bahane sunacaktır fakat onun sorumsuz kisilikte olduğunuzu güveninizi kirabilecegini artık biliyorsunuz

Bu düşünceler geçecek neyse ki gün geçtikçe daha iyi olacaksınız blsverın düşünmemeye çalışın. Ben böyle bir flörtten geçtim yirmi yıllık arkadaşımın bu tür bir kazıgını yedim bir sene bekledim dogum günümde yazar bayramda yazar seyranda yazar diye ama iste.

Çok kırıcı gerçekten bu , size böyle bir şey yasatacak kadar kötü kalpli biriymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…