Sizlere ihtiyacim var:(

Umutsuzmutsuz123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
74
14
35
merhaba hanimlar, iyisiniz insallah. Ben biriyle gorusuyordum normal yazisarak. Bir kac kerede goruntulu konustuk. Bu kisinin bazi derleri vardi ama tam olarak ne oldugunu soylememisti. Aile ici dertler felan is guc o takim seyler. Bu kisiyle normal guzel konusuyorduk ama birden benim mesajima cevap vermemeye basladi. Resmen bir gun once daha gulucuklu resim yolliyan ertesi gun benim mesajima cevap vermedi. Bende cevap vermedin yine yazdim ve saatler sonra soru isareti yolladi resmen. Bende icimdekileri soyledim cevap vermemesinden hoslanmadigimi. Problemlerin olabilir yogun olabilirsin, sohbet edemiyebilirsin ama en azindan daha sonradan kusura bakma isim vardi felan diyebilirsin dedim. Bunun uzerine iste kafam cok dolu bunaliyorum problemlerden felan dedi. Bende onu anladigimi ama bana boyle davranmasina gerek olmadigini felan soyledim. Benimde kafamda problemlerim var ama bende senin mesajlarini okudugumda cevap yaziyorum felan dedim. Baya biseyler yazdim daha ama normal yani kavga gibi degil. Daha sonra ertesi sabah bana cok kisa ve sacma mesaj atmisti. Bende geri yazdim boyle davranmasindan rahatsiz oldugumu, bidaha bu konu hakkinda bisey soylemiycemi ve isterse silebilecegini soyledim hesabindan. Taa yarim gun sonra acmis mesajimi ama bisey yazmamis! Bende ertesi gunu sildim heryerden. Ama bana bisey yollamis olsa gorurdum sildigim halde ama hic bisey yollamamis. Kardesinin dugununu yapmislar baska ulkede, yeni araba almis hatta. Yani istese bana yazabilirdi. Umrundan degilim yani. Ben bunu gururuma yediremiyorum. Kendimi cok kotu hissediyorum kizlar. Ne yapmam gerek nasil kendimi iyilestirmem gerek, sinirlerim cok bozuk

Önemsemeyip hiç bişey yazmasaydın şuan kendini kötü hissetmeyecektin. Sana ? Atan adama yazdıkça yazmışsın.

Birden fazla kişiyle görüşüyordu ve bir seçim yapmış. Seçtiği kişi de siz olmamışınız malesef. o yüzden engelleyin gitsin

Son düzenleme:
internetten tanışmışsınız zaten çok anlam yüklemeyin daha kaç kişiyle konuşuyodur o başkasını buldu demek ki sizin gurur yapmanızı gerektiren bir şey yok
Yigenimin cok iyi arkadasi, onlar tavsiye atmis. Oda benim resmimi gorup arkadaslik yollamisti. Birkere 5 dakika felan gercekte gormustum yigenimle bir marketteyken. Ama cok morelim bozuk boyle hissetmek istemiyorum

Yigenimin cok iyi arkadasi, onlar tavsiye atmis. Oda benim resmimi gorup arkadaslik yollamisti. Birkere 5 dakika felan gercekte gormustum yigenimle bir marketteyken. Ama cok morelim bozuk boyle hissetmek istemiyorum
Ne acılar geçiyor şu moral bozukluğumu geçmez sizce ?

Sizin bir ilişkiniz yoktu ki yokmuş
Sanaldan konuşup bir kaç kere görüntülü konuştuğun adamla hani flörtümsü bir şeyler yaşamışsınız.

flört bile diyemiyorum.
Öyle takılmışsınız sonra sıkılmış istememiş ya da başkasını bulmuştur bir ton ihtimal var gurur yapacak bir şey yok

yani insan kendini kötü hisseder ama sadece 5 dk gördüğünüz biri için bu derece mutsuz hissetmek normal değil. siz adamdan çok mu etkilenmiştiniz ki

Yigenimin cok iyi arkadasi, onlar tavsiye atmis. Oda benim resmimi gorup arkadaslik yollamisti. Birkere 5 dakika felan gercekte gormustum yigenimle bir marketteyken. Ama daha bir gun once normaldi, kendisi aramak isterdi felan. Hic bisey anlamadim bu isten. Zaten guvenim yoktu, simdi hic kalmadi

O nasıl alıntılama ya alıntısepşın olmuş resmen

Görmekten kasıt adamın cismini görmeniz değildi ama neyse... Her halükarda adam gitmiş, yapacak bir şey kalmamış size.

Ya sokakta ben herkesi görüyorum yürürken ama vakit geçirmediğiniz biriyle ilişkiniz olmaz
Anlatabilir muyum?

sokaktaki herkesi o zaman gördüm kabul edip herkese alınabilirim mesela

Önemsemeyip hiç bişey yazmasaydın şuan kendini kötü hissetmeyecektin. Sana ? Atan adama yazdıkça yazmışsın.
Off yaa sinir oluyorum kendime, cidden okadar sinir oluyorumki. Sadece sey yazmistim, yani bu durumdan hoslanmadigimi, boyle olacaksa hic konusmiyalim, saygisizca hareket oldugunu felan yazdim. Kendisi baska ulkeye gitmis sonradan duydum, kardesinin dugunu olmus. Kardesi yuzunden baya stressliydi zaten evlenmek istiyor diye. Ama bunlarin hic biri bi neden degil bana boyle yapmasi gerekmiyordu. Dugunu yigenimden duydum, kendiside diyebilirdi. Hatta yeni araba bile almis, yani okadarda stressli degil. Anlamiyorum gercekten. Dusunuyorum, bir insan bir gunde nasil degisebilir diye. Cunku konusmak istemiyor gibi davranmiyordu, mesaj atardi surekli. Bir hafta oldu resmen, insan bir mesaj atar nasilsin napiyorsun diye. Demekki umrunda degil, ama neden oyle davrandi ozaman, yani oyle yakin felan. Anlam veremiyorum, insanlar neden boyle. Kafamdan cikmiyor, surekli dusunuyorum sinir oluyorum

Ya sokakta ben herkesi görüyorum yürürken ama vakit geçirmediğiniz biriyle ilişkiniz olmaz
Anlatabilir muyum?

sokaktaki herkesi o zaman gördüm kabul edip herkese alınabilirim mesela
yok anladim sizi, ama o gun kendisi yazmisti. Orda beklerseniz birazdan gelecegim diye, bizim oldugumuz yerde isi vardi hemen bi gelmisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…