Sizlere ihtiyacim var:(

Siz bu adamin sadece mesaj yolu ile ic döktüğü birinden ibaretseniz tavırları normal.
Iliski degil bu. Dostluk da degil.
Sanal ortamda hicbir sey kurulamaz.
Fazla anlam yuklemek fazlasi ile pismanlik getirir.

Ayol bi silkelen kendine gel daha yeni bişeymiş zaten çok anlam yükleyip adamın bir yerini kaldırmışsın .. derin nefes al ve sal gitsin
Ben ona sinir oldugum seyleri yazmistim, yani mesajimi okuyup cevap vermemesini. Sizce pesinden kostugumumu dusunmustur? cunku oyle bir maksatim yoktu, sadece saygisizca buldugum icin ve sinir oldugum icin dusuncemi soylemistim. O kisa ve sapma cevap vermisti en son, onada cevap yazmistim ama o geri donmemisti. Bende ertesi gun sildim heryerden. Mesaj atsaydi gelirdi mesaji yinede, cunku engellemedim sadece sildim. Iki yerden kendimide ondan silebildim ama bir uygulamada ben kendimi silemiyorum o silmedigi surece. Ve hala silmamis oldugunu gordum. Ya umursamiyor yada baska bisey var aklinda, neden silmessinki oda beni yoksa. Benden ozur dilemesini istiyorum, boyle kendimi cok degersiz hissettim gercekten

ama sizce neden ilgi alaka verip ertesi bi insan boyle yapar? Cevap yazmaz? Bende ertesi gunu sildim heryerden
Ters bişey görmüştür yazmaz, sizden yeterince etkilenmediğini farketmiştir yazmaz, başka birini bulmuştur yazmaz, takılmak istemiştir siz daha ciddi yaklaşmışsınızdır yazmaz, fazla üstüne düşmüşsünüzdür sıkılmıştır yazmaz. Milyon tane sebep sayabilirim size.

Asıl siz bu ilişki bile sayılmayacak şey için neden bu kadar üzüldünüz onun cevabını bulun bence. Normal değil çünkü.

Siz bu adamin sadece mesaj yolu ile ic döktüğü birinden ibaretseniz tavırları normal.
Iliski degil bu. Dostluk da degil.
Sanal ortamda hicbir sey kurulamaz.
Fazla anlam yuklemek fazlasi ile pismanlik getirir.
Cok pismanim gercekten ama ozur dilemesini beklerdim ve bekliyorumda. Normal olgun bir insan hergun konustugu birine boyle davranmamliydi bence. Resmen hergun mesajlasirdik. Daha cok kendisi baslatirdi hatta

Kesinlikle öyle düşünmüştür ve size tavsiyem yol. Yakınken caz geçip önünüze bakın . Zaten size değer verse işi dahi olduğunda bir şekil dönüş yapardı . Biz eşimle sevgiliyken göreve giderdi çok zor şartlarda beni illa arardı . Çünkü değer vermek + sevmek =zaman ayırmak ..

Kendisi cok ciddiydi, o yuzden tanismak istemisti. Kendisi bana yakin davranirdi, bulusmak istedi hatta. Yani kendisi boyle yaklasti, telefonla 2/3 saat konustuk hatta, 2 gun sonrada boyle sacma sapan sey oldu. Ben anlam veremiyorum, uzuldum ve gururumla oynadi resmen. Bilmiyorum sinir oluyorum. Ne yapmam gerek bu histen kurtulmak icin, resmen cok canim sIkIldi

Neguzel. Biz sevgili degildik tabi, 2 aydir taniyoruz birbirmizi ama konusuyorduk hergun. Birden boyle yapmasi cok sinirimi bozuyor. Dusunmeden edemiyorum. Resmen gece uyuyamadim o derece

Sadece sey yazmistim, yani bu durumdan hoslanmadigimi, boyle olacaksa hic konusmiyalim, saygisizca hareket oldugunu felan yazdim.
Boyle olacaksa konuşmayalım demişsiniz, o da konuşmamış. Restinizi görmüş adam.

Kendi acimdan düşünüyorum, bu sekilde agir aksak yazistigim insanla yeterince ilgilenmiyorumdur. Karsimdaki bana boyle olacaksa olmasin derse peki derim giderim cunku zaten cok da umrumda değildir. Kaybetmek istemeyeceğim biri olsa zaten bu noktaya getirmem isi.

Ne acılar geçiyor şu moral bozukluğumu geçmez sizce ?
Dogru ama icim icime sigmiyor, zaten guvenim yoktu, o kisi sayesinde biraz guven duymaya baslamistim cidden. Ama oda boyle yapti en sonunda. Bide hergun konusurduk, o yuzden umursamaz davranmayip neden boyle davrandini sormak istedim. Yani hergun konustugumuz icin bunu sorabilirim diye dusundum. Bilemiyorum, ben plansiz hareket eden birisiyim. Icimdekini soylemek isterim hep insallah yaptigi hatayi anlar ve ozur diler. Daha konusmasak olur ama bir ozuru hakketim bence cunku cok sacma boyle yapmasi

insanlar yıllarca ne ciddi ilişkiler, evlilikler yaşıyorda ayrılığı atlatıyor. sizinki sadece flörtmüş. 3 5 günlük birşey için..

Toplamda kaç gün görüştünüz allah aşkına? Ben de aylarca süren bir şey sandım ama daha üç beş gün görüşmüşsünüz belli ki Gerçekten gururunuz bu kadar kırılgan mı?

O kisi benimle ciddi dusunuyordu ama ben kagit uzeri bosanmadigim icin bulasamam demistim ve oda saygi duyarim demisti. Sevgili gibide konusmuyorduk, arkadasca ve biraz gelecekten felan. 2 gun icinde ne degistiki ozaman, anlamiyorum. Iyiki silmisim, birazda olsa gururum kalmis oldu, gururuma dokundu resmen boyle yapmasi. Sanki ben pesinden kosmusumda o istememis gibi, halbuki o arardi felan. Kimseye guvenmiycem artik, aklimdan bile gecirmiycem

Toplamda kaç gün görüştünüz allah aşkına? Ben de aylarca süren bir şey sandım ama daha üç beş gün görüşmüşsünüz belli ki Gerçekten gururunuz bu kadar kırılgan mı?
Gurur yapacak bisey yokmu diyorsunuz? Benim onun pesimden kostugumu dusunduyse o mesajlar attigim icin? Bunu dusununcede cok sinir oluyorum. Ben sadece benimle konusacaksa normal konussun, oyun oynamasin demek istemistim yani cocuk gibi davranmasin diye. Ben bosanma surecindeyim, o yuzden sevgili gibi degilde normal konusuyordum. Bulusma isteklerinide kabul etmemistim bu yuzden ama durumumu biliyordu en bastan, acik acik soylemistim. 15 senelik iliskimi bitirdim. 10 sene sevgililik, 5 sene evlilik. Ama bu olayi neden taktim boyle zaten kendimi degersiz hissediyorum, kimse benim icin savacmiyor, bu kiside boyle yapinca dahada guvensiz oldum galiba. Eski esimde neredeyse hic bisey yapmadi, sadece mesaj atip duruyor don bana seviyorum felan filan. Kendimi begenmislik felan yapmak icin degil bu soyliycegim ama herkeste bana cok guzelsin der, kucuklukten beri ama ben kendimi hic oyle gormuyorum. Kendime deger vermiyorum galiba ve baskalarindan deger gormek istiyorum belkide, anlamiyorum bende tam olarak. Uzgunum gercekten

İçinizi dökmeye Gerek varmıydı sizce görünen o ki yokmuş. Anlayamadığınızı ben size söyleyeyim. Sadece konuştuğu siz değilsiniz. Diğer taraf yeşil ışığı patlatmış o daha ağır basmış size söylediği herşey görüşmeme zemini.

He şunu da diyeceksiniz açık açık görüşmek istemiyorum deseydi. Demez çünkü öbür tarafla sorun yaşarsa size gelecek yüzü olsun.
Klasik erkek taktiğidir. Bi gün yazarsa sizde ona soru işareti atar ödeşirsiniz. Ben olsam hiç bi yerden engellemezdim değil içimi dökmek bi tavrım bile olmazdı

Gurur yapacak bir şey yok, görüşmek istemiyor demek ki. Kendi bilir deyip geçmeniz lazım

Ciddi dusunen kisi bu kadar basit sekilde hayatindan cikarabilir mi, bir de onu dusunun bence.

Ayrica daha bosanmadan niye bu kadar acele ediyorsunuz baskasi icin?

Onuda olgun zannettim ve rahatsiz oldugum seyi soyliyebilirim sandim. Cunku surekli gelecektende bahsederdi, benimle ilgilide. Bende tanisma asamasindayiz, rahatsiz oldugum seyi, anlam veremedigim seyleri soyliyim dedim. Sizce kendini bisey saniyormudur simdi? Bunu dusundukce sinir oluyorum, uzuluyorum gercekten Bide engellemedim ama sildim heryerden

Gurur yapacak bir şey yok, görüşmek istemiyor demek ki. Kendi bilir deyip geçmeniz lazım
Sanki kullanilmis gibi hissediyorum, belki cok sacma ama oyle Beni pesinden kosunuyor sanmamistir insallah cunku hic oyle bi niyetim yoktu. Sadece hareketi tutarsiz geldi ve sacma geldi o yuzden yazmistim dusundugumu. Hayirlisiyla bu ay bosanacagimi biliyordu, bulusmak istemiyordum daha bosanmadigim icin. Ama biliyordu az kaldigini, yani artik bikmis felanda olamaz. Aradiginde konusuyordum, yani oyle cok icli disli konusmyordum ama normal konusuyordum yani, terslemiyordum. Eski esimle ayrildiktan sonra ilkkez biriyle bu sekil gorusmeye baslamistim ama hayal kirikligi oldu, kimseye guvenmemekle hakliyim galiba, hic inancim kalmadi artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…