Anket Sizler İçin Ürettiğimiz CARLA VERDE'ler Önce Dene Sonra Öde Kampanyasıyla Sizlerle

CARLA VERDELER ,ÖNCE DENE SONRA ÖDE KAMPANYASIYLA AYAKLARINIZI SARACAK.NE DERSİNİZ ?

• Evet,çok harika bir satış yöntemi

OY: 59 54,1%
  • Sakıncaları olabilir,sakıncalarını alt bölüme yazıyorum.

OY: 21 19,3%
  • Batabilirsiniz,nedenlerini alt bölüme yazıyorum.

OY: 9 8,3%
  • Yorum yok

OY: 20 18,3%

• Ankete Katılan
    109
ben "sakıncası olabilir..." şıkkını işaretledim ama gönlümden çok iyi sonuçlar almanızı diliyorum.a.s.:enbuyukkk:

sakıncası olabilir derken; iki şey geldi aklıma.
1- ayak numarası-modeli uymadığında değiştirmeler için kargo ücreti vb. ek maliyet çıkarmaz mı?

2- iyi niyetinizden faydalanılır mı? çözüm olarak demeyeyim de önlem olarak ben de belki de 6ay ya da 1 seneyi en azından doldurmuş üyelere bu imkanı tanımanızın daha yerinde olacağını düşünüyorum. kendim yararlanamayacağım yanlış anlamayın:1no2: benim bir ev terliği almam bile aylar sürer minik ayaklarıma (40 numaracıkkaydirigubbakcemile3) uyan ve rahat edebileceğim bir tane almak.

tabii ki dediğiniz gibi çürük elmalar çıkacaktır bir yere kadar göze alırsınız ama KK'ya her geçen gün bir sürü üye geliyor. dostluk başka alışveriş başka demişler ayrıca. düşünsenize bazen yakın arkadaşlar arasında bile borç-harç yüzünden anlaşmazlık olabiliyor. bu yüzden bir sınırlama getirmenizin sizi koruyacağına inanıyorum. hayırlı işlera.s.:enbuyukkk:

sevgili yorgun savaşçı, değerli yorumların ve düşüncelerin için çok teşekkür ederim , buradaki her yorum her fikir bizim için çok önemli ve yol gösterici ,o nedenle senin bu yazdıklarınıda dikkate alacağız.
sevgiyle kal a.s
.

:1shok: gerçekten cokk harıka terlıkler bayıldım yaa KKnın yaptığı her olayda ben varım:asigim: sevgıler

valla ne yalan söyleyeyim başlıgı görünce "krem ya da cilt bakımı" tarzı bişey sandım vayy be dedim mala çok güveniliyor demekki, süper bir pazarlama şekli dedüm:ecrin_bebek:

anam bi de ne görem terlik çıktı

güzel bir yöntem dikkat de çekici ama sanki pek gerek yok gibi.yani terlik böyle bir riske girmeyi gerektiren bir ürün mü bunu düşünmek gerek.

terligi magazada görürüz begenirsek deneriz rahatsa alırız değilse almaz çıkarız.

güzellik yapılacaksa satış için belki ücretsiz kargo-ücretsiz değişim-rahat değilse para iadesi...gibi şeyler düşünebilir. o zamanda derimki aa demekki rahatlıgına güveniliyor du bi ben de aliim! yerimseniben

ha bu satış tarzında kendi adıma dürüst olurum ama olanda olur olmayanda olur.
bu terligin fiyatına da baglı.
40lira için yalan söyeleynde olur.
20lira için hak yemeyim diyen de olur. yerimseniben

bi kaç topuksuz modelden begendim ama bi magazada aynısı ya da çok yakınını görüp denemek için girdiğimde fiyatını duyunca geri çıkmıştım sanırım satış yönteminden önce insanlar için fiyatı ve kargo ücreti mühim olacak...

kk'yi seviyoruz ve magazadan alacagımız bi şeyi üyeden alıyorum bi katkım olsun diye en azından bu niyetle bakıyorum 2.el bölümüne..bu da aynı şekilde olucaktır benim için yani begendiğim bir modeli burdan almayı tercih ederim.bi çok kişinin de böyle oldugunu biliyorum bence o yüzden çokda riske de girmeye fiyatı yüksek tutmaya da gerek yok diye düşünüyoum.

ha dediğiniz yöntemde -risk almadık ince hesap yaptık derseniz- dürüst olmayacak bir kitlede düşünülüp fiyat ona göre belirlenecekse yani bir şekilde parayı göndermeyenlern zararı gönderenlere 3er 5er yansıtılacaksa yani özetle fiyat bekledeiğimizden yüksek olucaksa ki bu defada gene sahtekarlık işinin riskini artırmaktır bu o zaman gene risk alınmış olur.

terlik için böyle bir satış yöntemini gereksiz risk olarak görüyorum.sizin adınıza...benden yana bi şüphe olmasın alırsam bedelini öderim :mymeka: :dilcikar:

ve talebimi kargo ücreti-terliğin fiyatı yönündeki güzellikler üzerine kullanmak istiyorum efeeenimkaydirigubbakcemile2 :1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
düşnceniz ve niyetiniz gerçekten çok güzel
fakat bazı kişiler bunu kullanmanın planı içine şimdiden girmişlerdir bile kullan beğenmedim de ver geriye yenisini iste
aslında bu yaptığınız çok güzel insanları dürüstlüğe teşvik açısından harika bir pazarlama yöntemi dilerimki hedefinize ulaşırsınız
sonuna kadar sizi destekliyorum çok iyi bir takip sisteminiz olması gerekli burhan altıntop gibi yıpratıp yıpratıp değişik model kullanmak isteyen olmaz heralde:1shok::jeyyar::uhm:

canım çok güzel modeller beğendim yaz başında görmüş olsaydım alırdımŞeniz fakat fiyat bilgilerinizi göremedimkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
umarım sorun yaşamazsınız sonuçta satış yaptığınız kişileri tanımıyorsunuz ve türlü sorunlarla karşılaşabilirsiniz rabbim yardımcınız olsun bol kazançlar:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

hayrlısı olsun
inşlallah iyi niyet kötü sonuçlar getirmez
dua edin yaza kadar iş bulim alıyım ayacıklarıma güzel güzel terlikler....
Şeniz..
pek anlamadım ama amacını kk ise mevzu varım

Sergüm ve nazlım kardeşim,hayırlı uğurlu olsun diyerek başlamak istiyorum.
Umarım bu girişiminiz başarılı olur.Anketinizde ''Sakıncaları olabilir'' şıkkını işaretledim,önce dene sonra öde kampanyasında biz Kadınlar Kulübü üyelerine güvenmeniz çok onur verici,elbette sizlerinde vurguladığı gibi dürüst olanlarda olacaktır,çürük elmalarda,eminim siz bunları ölçüp tartmışsınızdır.

Bence sakıncalarına gelince :
1)- Terliği deneme adına alan kişi beğenmedim geri iade ediyorum dedikten sonra para ödeme sorumluluğunu üstünden atacak ve terliği geri iade edecek ama alış tarihi ve geri iade tarihi arasındaki zaman dilimi uzun olursa,o arada deformasyona uğramış,belki tokası,üzerindeki işleme ve süsleri zarar görmüş terlikler ne olacak?

2)-Vitrinde görüp beğendiğimiz ama ayağımıza giydiğimizde istediğimiz gibi durmayan terlik ve ayakkabıları mağazada anında değiştirme olanağımız var ama sizin satışını planladığınız terliklerde kargo ile ulaşım söz konusu olacak,terliklerin fiyatı makul seviyelerde bile olsa kargo ücretleri siz karşılasanız size,bizler karşılasak bizlere ek bir maliyet getirecek.

3)-Terlikler için belirlenecek fiyatlarda üyelerle işbirliği içinde olacağınızı söylüyorsunuz,bu gerçekten güzel yani satın almak istediğimiz terliğin muadili ne kadar diye araştırıp,piyasada bu kadar,ben bu terliği bu kadar olursa alırım mantığı çok hoş bir fikir ama kişi var mağazadan alır atıyorum 50 ytl onun için makuldür,kişi var pazardan alır onun için makul fiyat 15 ytl'dir ve bu fiyatın üzerindeki alışveriş onun bütçesini üzer,özenip beğendiği modeli almak isteyen ama bütçesinin yetersizliğinden dolayı alamayan kadınlarımıza taksitli satış imkanı var mı?

Aslında aklımda başka şeylerde var ama öncelikli olanlar bunlardı.

Başarılar diliyorum...

canım munecim çok teşekkür ederima.s.
sizlerden gelen bu yorum, fikir ve düşünceleri gördükçe, KK da olmakla ne kadar iyi yaptığımızı bir kez daha anladım :enbuyukkk:
böyle yapıcı yorumlar bizimde yolumuzu aydınlatıyor yazılan her mesaj bizim için çok kıymetli sağolun.:1hug:

Öncelikle,yazılarınızda ki samimi düşünceleriniz ve uyarılarınız için çok teşekkür etmek istiyoruz.
Samimi duygularımı yazmam gerekirse,amacımız kalitesine güvendiğimiz ürünümüzün ve kişilere sağlayacağı faydanın bilişkelerinin öncelikle ürün kalitesi yönündeki olumsuz düşünceleri bertaraf edeceğidir.
İnanmanızı istediğim diğer konu ise satış yönünde hiç bir sıkıntımızın olmamasıdır.Şu an aldığı siparişleri yaz başına yetiştirmeye çalışan bir fabrikamız var.ve siparişleri alınmış binlerce mal.
Sorabilirsiniz peki niçin buradasınız diye....İnanın sadece sizlere ulaşmak ve uzun bir sevdanın adımına atmak amacımız.bakın bu sayede bizleri tanıdınız ,deneyerek de kalitemizi anlayacaksınız.ve bu sürecin sonucunda bizlerde siz, sevdamız olan hanımların her daim yanında olacağız.
biz kimler için üretim yapıyoruz.hedef kitlemiz siz ve çocuklarımızsınız.şu hammadde darbogazında kimsenin derisini satmak istemediği durumda.euro para piyasasının dalgalanmasında ,yıllardır sürdürdüğümüz kalitienin bozulmaması için gerekirse kar marjlarımızdan bile feda ederek dürüst yaklaşımları sergilemeye karar veriyoruz.en iyi malzemeyi,ÇİNDEN almak düşüncesini aklımıza getirmeden alıyoruz.şimdi sizlerin bunlardan dahi haberiniz olması bizim için kazanım değilmidir.?Çinde üretim yapan oraya sipariş ederek bu yılki sezonunu açma gayretinde olan ÇİN malı polaris,muyo,arrow.ve daha nicelerinin burada bu yazdıklarım sayesinde haberdar oluyorsunuz.işte bunlar bizim kazanımımız.
Bu neden ile, bizler size güvenmeye devam ediyoruz.ve etmeye de devam edeceğiz.Saygıdeğer Sergüzeşt emeklerini burada sergiliyor.Saygıdeğer Kazen bizzat bizi yerimizde görerek ,inceleyerek burada olmamızı sağladı.işte bu neden ile siz saygıdeğer hanımefendilerin ayaklarına talibiz..
Tabiki korunmak içinde bizim önlemlerimiz olacak.en azından bu işten kazanç sağlamak,kazanç bizim açımızdan sıfırda olsa eksiye gitmemek için önlemlerimiz olacak..Kargo ücretini sizin ödemeniz kadar doğal bir şey olamaz.5 liralık KARGO ücreti:enbuyukkk: size ürün teslim edildiğinde alınacaktır.
1 ay yada iki ay terliği giyersiniz ve sonuçta belirleyeceğimiz fiyatı ,yukarıdada açıkladığımız gibi bizlere yollarsınız..bu arada araştırır ve hakettiğini ilan ettiğinizde yollarsınız.
BU ARADA ORTAYA ÇIKAN HER TÜRLÜ ÇÖZÜM YOLUNU BERABERCE BULACAĞIZ.
sorunları ortaya çıkarıp irdeleyecek ve nasıl bir yol izlememiz gerektiğine beraberce karar vereceğiz.
canım arkadaşlarım biz sizlere güveniyoruz.ve inanıyorum ki çok başarılı olacağız.hele bir o günler gelsin..
bu şekildeki yazılarınızın gelmesi ,bizleri çok mutlu ediyor.ne olur yazmaya destek vermeye devam..
Kadınlar kulübünü çok seviyoruz..bilinmez belki ileride üzerinde KK amblemi olan terlikler üretir.evlerimizde hep beraber çoluk çocuk onları giyeriz...
hoşaçakalınız..

hayırlı olsun diyorum öncelikle...
ben modelleriniz çok beğendim...satın almak konusunda yanınızdayım fiyatlar makul olduğu sürece..
ama geri kalan kısmı çok anlamadım açıkçası..
anladığım kısımda da sizin iyi niyetinizi suistimali geliyor aklıma...
umarım herşey gönlünüzce olur..hayırlı işler dilerim

Öncelikle hayırlı olsun arkadaşım.Ben sakıncalı olabilir şıkkını işaretledim.Aslında çok güzel bir uygulama ama güvenilir insanları nasıl bulucaksınız ki?Sizin için sıkıntılı olabilir bu iş.Birde ben çok alış veriş yaptım böyle ama hiçte memnun kalmadım şimdi ise çekiniyorum.Ya istediğimiz model olmuyor yada bir sorun çıktığında değiştirmiyorlar.Yinede sizlere güveniyorum.2 senedirki bu forumdayım bir sorunla karşılaşmadım umarım bu dediklerime güzel bir çözüm getirilir bizlede ozaman güvenle satın alırız.Yeni modelleri de görmek isterim ben

hayırlı satışlar bol kazançlar arkadaşlar
tek tek yorumları okudum ama fiyat yok
ben kendi açımdan söyliyim alacağım şeyin
fyatını bilmek isterim a.s
alıcaz bir iki ay sonramı fyat belirlenecek
anlamadım ben bu işi kafamçokkarıştı
ve ben düz tabanım terlik hayatta giyemem ayaklarım ördek gibi
yayılır o yüzden yazın bile ayakkabı giyerim ayaklarımı
toplaması açısından baktım bana görede güzel ayakkabı modelleri var
hayırlı satışlar arkadaşlar a.s.

merhabalar öncelıkle gercekten ıyı bı yontem gıbı geldı bana ama diiğer arkadaşlarında dediği gibi iyi niyetınızı suıstımal etmek ısteyenler cok olur gıbı gelıyo bana sonucta işin içine para gırınce bazen en yakınımızla bıle sorun yasayabılıyoruz ama kk kızlar bu kotu nıyetlı insanlardan olmadıgını sanıyorum we begendıgım cesıtler oldu caşit artıcak dıyosunuz iyi bi yontem gibi geldi bana da bende warım bu iş içnde begendıgım we fıyatı bana uyan urunler olursa niye olmasın ki .............
hayırlı işler bol kazançlar diliyorum şimdiden size....................

2009 yaz ürünlerini görseniz yorumlar nasıl olurdu merak ediyorum : ) Bildiğim kadarı ile Mart ayında bu kampanya yeni modeller ile başlayacak. Daha öncede yazmıştım bizzat gidip gördüğüm(danone reklamı gibi oldu) 2009 yaz modellerinde çocuklar için yapılan modellere hayran kalmıştım. Bir diğer konu ise altı üstü terlik dediğimiz eşyanın bu kadar mı çok modeli olur diye şaşkınlık yaşamıştım.

canım öncellıkle hayırlı olsun bol kazançlar elde edersın inşşşşşşşşş :Saruboceq: modeller super çok cıcılera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…