Modellerin renklerini belirleyelim mi?

HADİ ORDAN KISKANÇ ŞEY SENDEEE :mymeka: BEN BİKEREM ŞİŞMAN DEĞİLİM BALIK ETLİYİM KIZIIMM:eek: BALİNADA BALIK DEĞİLMİ SANKİİİlülülülülülü:lepi:
istavritim,topüğü karıştırmışsın,eyicene ihtiyarladın mı ne

kesinlikle,%100 taba.
süper bir renk ve her kıyafeti taşıyor.özellikle kotların altına,keten eteklerin altına hoş oluyor.bir de bu modelleren kanvas'da hoş gider diye düşünüyorum.jean görünümlü terlik...
nasıl fikir ama:jeyyar:

siyah kirmizi ve bej cok dikkatimi cekti
ayrica ykardaki linkteki terliklerin hepside harika pazlak olanlarin

siyah ilk tercihimdir ama her renk giyilebilir bana göre.
kirmizi hic denemedim amaCADIARZU

acık kahve , beyaz ve beji tercih ederim kırmızı cok cırtlak duruyo yaa

taba rengi,kırmızı ve siyahı beğendim.beyazın tabanındaki siyah kısımdan hoşlanmadım.ama çok rahat ve şık görünüyolar.

ben bunlari cok begendim, emeklerinize saglik
picture.php
picture.php
picture.php

Kırmızının pek hoşuma gittiğini söyleyemem Ama;
picture.php

picture.php

bunlara bayıldığımı söylemeden edemiyeceğim:lepi:

nazlım ve sergüm,
bu modeller yaz aylarında giyilecek modeller,fikir olsun diye koyduğunuz modellerde dahil tüm modellerinizde hep bu renkler mi kullanılacak?
Eğer öyleyse bir tüketici ve terlik sever olarak benim önerim bu renklerin dışına çıkmanız,satışa sunulacak terlikler her yaş grubu kadına hitap edeceği için renk yelpazesi geniş tutulmalı derim şahsen.

Örneğin mavi,pembe,fuşya,sarı,kahverengi,krem rengi gibi renkler olabilir,metal yıldızlarla veya objelerle,çiçeklerle ve swarovski taşlarla bezenmiş terlik modelleri olabilir.
yani öyle modeller olmalı ki,gündüz bir arkadaş ziyaretine giderken giyeceğimiz renkli ve şık modeller,gece yemeğe çıkarken veya bir nişana düğüne giderken giyebileceğimiz modeller olmalı.

Allah yardımcınız olsun,emeklerinize sağlık,öyle bir sektördesiniz ki artık terlikler ayakkabılarla yarışır oldu,özellikle yaz aylarında ben dahil sanırım birçok kadın ev terliklerinden çok dışarıda giyeceği terliklere daha çok özen gösteriyor ve rahat ama bir o kadar da şık modellere yöneliyor.

Ben renkli giyinmeyi sevdiğim için; siyah/beyaz üzerine renkli çizgiler olabilir. Tahminimce çok rahat bir terlik olacağı için her kıyafetle kombine edebiliriz diye düşünüyorum.

Kolay gelsin kızlar Şeniz

picture.php

picture.php

hepsi güzeller ama bunlar rahat olur düşünüyorum
şık ve sade
biraz fantazi düşünenler için gene şık ve sade bu aşağıdaki model
picture.php

renk olarakda bu taba ve krem harika :)

picture.php

ben terlik alacak olsam böyle bi model tercih ederim.eğer fiytıda uygunsa yukardaki ve siyah rengini alırım.hatta indirimde yapacaklarsa doreyide eklerim-tatlicadiarzu-
gece gündüz her kıyafetin altınada giyerim:lepi:

X