Anket Sizler İçin Ürettiğimiz CARLA VERDE'ler Önce Dene Sonra Öde Kampanyasıyla Sizlerle

CARLA VERDELER ,ÖNCE DENE SONRA ÖDE KAMPANYASIYLA AYAKLARINIZI SARACAK.NE DERSİNİZ ?

• Evet,çok harika bir satış yöntemi

OY: 59 54,1%
  • Sakıncaları olabilir,sakıncalarını alt bölüme yazıyorum.

OY: 21 19,3%
  • Batabilirsiniz,nedenlerini alt bölüme yazıyorum.

OY: 9 8,3%
  • Yorum yok

OY: 20 18,3%

• Ankete Katılan
    109
terlikler güzel ve rahat gibi gözüküyor benim anlamadığım siz bize bu terliklerle ilgili söylenenleri yani puanları nasıl anlayacaksınız yoksa bu terliklere mikrofonmu takılı olacak

ee ben soruma cevap alamadım bir telekulak olayı yoksakaydirigubbakcemile3 kendimize uygun modellerden alırız neden olmasın? sadece beni sizin açınızdan düşündüren taraf müşteriye nasıl bu kadar güvenebileceksiniz herkes dürüst davranabilecekmi ? terliklerin fiyatı makul olacakmı?

Terlikler güzel. Ancak uygulama nasıl olacak merak ediyorum. İnşallah alıcılar dürüst ve iyi niyetli olurlar.

Ben almayı düşünüyorum.. Bana güvenebilirsiniz :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

kk da güvenirliği kanıtlanmış
yada belli bir süreyi doldurmuş üyelere verirler barçmancım kanımca kaydirigubbakcemile3
örneğin
ilk etapta iki yıllık üç yıllık üyeler alırlar kanımca kaydirigubbakcemile3
bu durumda ikimizde açıkta kalmıyoruz şans bizden yana kaydirigubbakcemile5

canımcım:1hug:
fiyat konusunda ne siz ne biz üzüleceğiz, bu kalitedeki ürünler için çok olmayan ama bizler içinde en makulu olan bir tutar olacak merak etmeyin.

telekulak olmayacak ama micro chipler olacak terliklerdekaydirigubbakcemile3

biz güven üzerine bu kampanyayı başlatacağız, terliklerin üstüne yatanlarıda burdan reklam edeceğiz şutarafagitti

kışlıklar yok mu? malum kış mevsimindeyiz. sonra uygulama ve fiatlar nasıl olacak? bunlarda açıklanırsa iyi olur bence.

eh sen artık bana mikro chiplerin yerini söylersin çıkarırım nasılsa ben parayı peşin öderim EDİMİN BANA ETTİĞİ İLANI AŞKLARI kimse duysun istememsırnaşık şey

güzel bir fikir işin içinde deşifre etmek olunca kimse ödememezlik yapmaz o zaman eski ve tanıdığınız üyeleri seçeceksiniz demektir

bence de satış şeklini değiştirmek gerekiyor...
üzülmemeniz açısından...
yani önce giy,sonra öde mantığı sanalda size zarar ettirebilir diye düşünüyorum...
bence önce öde,ertesi gün elinde,
beğenmezsen 15 gün içinde iade,tabi parada iade gibi düşünülürse nasıl olur acaba...
sevgiler...

Çok rahata benziyor bence modeller çok güzel.Neden almayım alırım tabii:)Parası için garantim yok amakaydirigubbakcemile3

Modellerr çok güzell gerçekten inşallah güvenillir kişiler sayesinde güzel bir satış gerşekleştirirsinizz sergüzümm Şeniz

Parmakarası terlik giymem çok zor...
Bir kaç tane parmakarası olmayan var galiba..
İnşallah modeller çeşitlenir..:1rolleyes:
Kolay gelsin..
Satış konusunda çok bilgisizim,nasıl olur,nasıl biter hiç bir bilgim yok..
İnşallah başarılı olursunuz..a.s.

canım benim çok teşekkür ederim :1hug:
sizlerin fikir ve görüşleri inanın bizim için çok önemli , buradaki her yorumu tek tek inceleyip göz önünde bulunduruyoruz bu bir ön çalışma elbette kimsenin bu işten zarar görmesini istemeyiz ama güven ve KK birliğini biz arkamıza alacağımıza inanıyoruz ..
herşey en güzeli içina.s.

Sergü valla bende bişe anlamadım.

hem bunların beeeyle topuklusu, daha kokoş olanı yokmubenneyaptımki

kuzumcum zaten bu modeller 2008sezonuna ait , 2009 sezonunda çok daha güzelleri olacak şimdilik sadece bir fikir vermesi açısından bu modelleri sergiliyoruz .

bu arada geç cevap verdim kuzumcum:1hug: yeni gördüm mesajını inanfisfisfis

sergü canım bencede burası sanal bir alem
sonradan sıkıntı çekmeni ve üzülmeni istemem
ama terlikler çok hoş bazılarını çok beğendim

Haklısınız.o aşamaya geldiğimiz de ayağınızın özelliklerinide bilmemiz gerekmekte.sipariş bölümünde buna ilişkin maddelerde olacak.belirttiğiniz özelliğe göre biz size uygun olanı belirleyeceğiz.olmadığı takdirde bölgesel satış yerlerinden sizin için yardım isteyeceğiz.ama sorun olmaz...

terlikler çok güzel öncelkle onu söleyim
güzel satışlar dilerim
yaza düşünelim bakalıım

bunu kuzucuğuma beğendim üstü pekbi süslüymüş tam benim kokoşuma göre kaydirigubbakcemile3

umarım satışlar güzel gider. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…