Anket Sizler İçin Ürettiğimiz CARLA VERDE'ler Önce Dene Sonra Öde Kampanyasıyla Sizlerle

CARLA VERDELER ,ÖNCE DENE SONRA ÖDE KAMPANYASIYLA AYAKLARINIZI SARACAK.NE DERSİNİZ ?

• Evet,çok harika bir satış yöntemi

OY: 59 54,1%
  • Sakıncaları olabilir,sakıncalarını alt bölüme yazıyorum.

OY: 21 19,3%
  • Batabilirsiniz,nedenlerini alt bölüme yazıyorum.

OY: 9 8,3%
  • Yorum yok

OY: 20 18,3%

• Ankete Katılan
    109
sergü canım bencede burası sanal bir alem
sonradan sıkıntı çekmeni ve üzülmeni istemem
ama terlikler çok hoş bazılarını çok beğendim

tatlım, umarım kimse üzülmez:1rolleyes:
biz güvene dayalı olarak bir adım atacağız herşeyin hayırlısı diyoruz.a.s.

çok hoşlar doğrusu ..tarzıma yakın ürünler.....
iyi niyetler su istimal edilmediği sürece,düşünülen ve yapılan farklı bir hizmet aslında!

tama iyi hoş lakin burası sanal kime nekadar güvenilirki...? mazallah zarar girmeyesiniz...

bu çok güzel fikir önce bu fikri bulana tebrikler modellerde harika
fekat kışlık modellerde olursa heç fena olmaz malum kış ayındayız bide fiyatlardan bilgi verirseniz çok menun kaliciiiz sergüzeştçim =)

çok hoşlar doğrusu ..tarzıma yakın ürünler.....
iyi niyetler su istimal edilmediği sürece,düşünülen ve yapılan farklı bir hizmet aslında!

Öncelikle modellerimize ait beğenileriniz için çok teşekkürler.Burada gördükleriniz ,görmediklerinizin yanında hani tabir vardırya..solda sıfırlar...
bu seneki modellerimizi kopya edilmemeleri için henüz sergilemeyi düşünmüyoruz.(MART ayı başında sergilenecekler ).bizlerde değişen moda anlayışına bağlı olarak yenilenmemizi tamamladık..eminizki hepsine bayılacaksınız...
Fiyat konusunda henüz bir şey belirlemedik.nedeni gelince önümüzdeki süreci değerlendirmemiz lazım.ama şuna inanın buradan çok uygun fiyata alacaksınız...buna söz veriyoruz:enbuyukkk:.
diğer konu ise suistimal edilmemesi konusu.dediğimiz gibi biz melek annelerimize güveniyoruz ve her zamanda onların yanında olacağız.her isteyene bu ürünleri göndereceğiz.ve sonuçlarını hep beraber göreceğiz..saygılar ve sevgiler...

hayirli satislar sergü,
yok ben öyle kk dan cok fesat insan cikacagini sanmiyorum,
ciksada bir elin parmaklarini gecmez kanimca:smiley-cool:
önce dene sonra öde iyiymis de, alipda ödeyemeden ölür mölürsem borclu kalirim ayol.
öbür tarafta yakami birakmazsiniz sonra
terlik boynumda sokak sokak dolastirirsiniz aldi da ödemeden öldü diye-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
hepsi harika ürünlerin.
kesinlikle çok güzel satış yöntemi.
gerçekten yazın çok ilgi duyulacağından eminim.

nazlıma sevgilerle.......

farklı gelebilir ;ama aynı modelin woman / men çalışılsa çok hoş olur birçok ünlü çift bir örnek giyiniyor ben de çok yaparım öyle eşimle bir takım giyinmeyi (eşofman şapka spor tarzda ya da dışarı çıkarken renk uyumu daha ahenkli bir konsept oluşturuyo)

cok güzellerrrrrrrrrrrrrrrr......
bazılarını hele cok begendimmmmmm hayırlı satışlar arkdşlarrrrrrrr kolay gelsin

Sergü bacım anca gördüm konuyu sen satmıyosun kim satacak mirmirmirmir

Bir de bunlar olmaz anacım ben terlik sevmem elinizde 40 numero spor ayakkabı varsa yollayın ödemeyi seneye yaparık işallah kriz vurduda biraz

baktımda hoş modeller fiyatlarıda önemli tabii ama denemeye değer hem kendimize alabiliriz hemde bu işin ticaretini bil yapabiliriz türkiyede üretiliyor olması da önemli bir unsur hem işçimiz emekçimiz iş sahibi olanlar kazanacak hem bu ürünün stışını yapacak olan ve tabii gerçekten kaiteli ürünler ise alıcılarda kazançlı çıkar bende varımmm

cok güzel bir düşünce umarım istediğiniz şekilde sonuçlanır ancak ben parasını vermeden bir ürün alıp kullanamam yapım gereği fiyat söylerseniz havale yaparız ona göre ürünü yollarsınız

Son düzenleme:
Harika bence Şeniz
Deneyerek almak sistemi markanın kendine güveninin kanıtı benceyerimseniben
Yaz için harika olur,bende varıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…