Sizin icin dua etmemi istermisiniz?

benim için de dua edebilir misiniz?
İsmim Aslı..
Bende artık mutlu bir evlilik yapmak istiyorum...

Tabii ki, diger kardeslerim gibi senin icinde dua ederim.INSALLAH sana HAYIRLISIYLA HAYIRLI seni sevicek mutlu edicek bir es, evlilik ve yuva nasip etsin.Ileride de size HAYIRLI evlatlar guzel ve tatli bebekler nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

Ay canim mesajinla beni cok mutlu ettin,sevindirdin ALLAH sana bin katini versin )) AMIN! AMIN! AMIN!

merhaba güzel kardeşim seni yerde ararken gökte buldum duaya okadar ihtiyacım varki gerçi kimin yokki yer gök dua üzerine kurulu derler..müminin mümine yaptığı duaymış en makbulu en geçerlisi allahın izni ile..gerçi rabbim bana bugüne dek ne istediysem verdi çok şükür..bin şükür ama ben dua etmeyi çok seviyorum ve çok inanıyorum gücüne..neyse bana gelince tatlım şu an hamileyim 7 aylık ayrıca panikatağım var ileri derecede ilaç kullanmak zorundayım..kullanıyorum..doğumdan çok korkuyorum sağlıklı sıhhatli ve kolay bi şekilde hemencecik doğuruvermeyi canı gönülden kalben istiyorum herşey bi çırpıda olsun bitsin ve normal doğum olsun die çünkü bu hastalıkta hamilelikte ciddi şekilde yoruyor beni ama oğluşumun tekmelerini hissedince herşeyi unutuyorum o ansenden ricam benim içinde dua ederrmisin?adım deniz balıkesirde yaşıyorum doğumumun kolay,risksiz bişekilde olmasını sağlıklı hayırlı bir evlat dünyaya getirmem için Allaha benim için yalvarırmısın ?istersen içinden geçen bir duayı da okuyabilrsin hatta geçenlerde okudum biyerde "la havle vela kuvvete illa....diye başlayan kısa ayeti söylemek duaların kabulunda çok etkili imiş birde peygamber efendimize bolca salavat getrmek duadan önce ve sonra..senden sadece bunu istiyorum uzun uzadıya yasin,salatı tefriciye,kenzül arş gibi duaları yüzkere bin kere okumak yorucu gelir insana hakkımızda yok zaten istemeye.. içinden nasıl geliyorsa duanı et sende ne istiyorsan yapmaya hazırım kısacası dua kardeşin olurum..sende adını yaz ve ne için okuyacağımı şimdiden çok teşekkürler..allah razı olsun

şifa için yazmayı unutmuşum canım panikataktan kurtulup eski sağlığıma kavuşmam içinde dua edermisin bütün hayatımı etkiliyor bu aptal hastalık..kafanı şişirdim çok saol sende yazmayı unutmakal sağlıcakla......

Merhabaa ne kadar güzel birşey yapıyorsunuz dua etmekle .. Allah bin kere razı olsun .. Gerçekten cok hayırlı bırsey Allah gönlünüze göre verir inşallah. Böyle topicler gördükce insanlıgın ölmediğini anlıyorum.. Eğer zahmet olmazsa benim içinde dua edermisiniz. Bu aralar gerçekten cok ıhtıyacım var. 2015 te dugunum var evlılık hazırlıgına ufaktan gırıcez ama kafamda bıraz soru ısareti var. Eğer hayırlıysa olsun hayırsızsa olmasın dermisiniz.. Hayırlıysa ıcım huzur bulsun ıstıyorum artık .. Edersenizde etmezsenizde Allah razı olsun..

Tabii ki, canim.INSALLAH ALLAH HAYIRLISIYLA esinle sana HAYIRLI evlatlat nasip eder,dogucak bebegini desag-salamet bebegini kucagina alirsin ve HAYIRLISIYLA tez bir vakitte eski sagligina kavussursun. AMIN! AMIN! AMIN!

Tabiiki ederim.Aynen senin yazdigin gibi dua edicen.ALLAH HAYIRLISIYLA hakkinda EN HAYIRLISINI nasip eder. AMIN! AMIN! AMIN!

ben de dua istiyorum hayırlısıyla hayırlı sağlıklı bir evlada kavuşmak için...allah razı olsun şimdidennn....

canıııım cok perişanım bugün ozellkle bugün eğer gorürsen bu mesajımı asırı derecede duaya ihtiyacım var nolur sürekli dua gonder bana

canıııım cok perişanım bugün ozellkle bugün eğer gorürsen bu mesajımı asırı derecede duaya ihtiyacım var nolur sürekli dua gonder bana

Canim benim icin dua et diye bana yazdigin gun cevap yazmasamda senin icin duanin HAYIRLISIYLA kabul olmasini ve ALLAH yardimci olsun diye dua ettim.Simdi cevap yazmaya vakit buldum. Noldu?Iyimisin?

Ben de dua istiyorum. Hayirlisiyla tez vakitte iki cihan iicn hayirli bir bey ile evlenmek istiyorum.
Canim senin icin dua edecegim, ALLAH sana HAYIRLISIYLA HAYIRLI seni sevecek mutlu edicek es ve HAYIRLISIYLA yuva nasip etsin, sonrasindada size HAYIRLI guzel kalpli guzel yuzlu evlatlar nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

Öncelikle böyle bi konu actigin icin Allah senden razi olsun, Allah´da senin bütün dileklerini hayirlisiyla kabul etsin.
Ben is bulmam icin dua isteyecegim senden, 1 senedir bi türlü bi is nasip olmadi, dualarinda bana da yer verirsen cok sevinirim.

Canim kusuruma bakma bu siralar cok yogunum bir turlu giremedim ilgilenemedim kendi konumla.Tabii ki,ederim. INSALLAH ALLAH sana HAYIRLISIYLA HAYIRLI bir is nasip eder. AMIN! AMIN! AMIN!

bende dua istiyorum 2014 gelini olmak istiyorum RABBİM hayırlı aşk dolu mutlu huzurlu yuvayı banada nasip etsin inşALLAH diye.evlilik için fetih yada taha suresi okuyun diyorlar bilgisi olan varmı bunla alakalı duaya ihtiyacım var.şimdiden ALLAH razı olsun RABBİM ne muradı varsa versin konu sahibinin agzına yüregine saglık.

Bende bebek özlemi çekenlerdenim benim için de dua edermisin. Canım benim Allah senden razı olsun ve gönlünün ne muradi varsa Rabbim hayırlısıyla versin selametle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…