Sizin icin dua etmemi istermisiniz?

özelden yazıcam sana şimdi yazıyorum hhatta canım :)

canım benim ALLAH razı olsun agzına saglık.ben o konuya bakmıştım saolasın.rica etsem benim sevdigim biri var eger hayırlıysa onla barışıp yuva kurmam hayırsızsada hayırlı insanın karşıma çıkması için dua edermisin ismim burcu .RABBİM ne muradın varsa nasip etsin inşALLAH sana amin.

Benim içinde dua eder misiniz? Duam;
Rabbim;
Ece'nin evleneceği,seveceği,sevileceği,eşim diyeceği,bir ömür aynı yastığa baş koyacağı,sadık,
yakışıklı,anlayışlı,hayırlı,sorumluluk sahibi,eğitimli,ekmeğinin peşinde,gönlüne göre doğru insanın tez zamanda hayatına girmesini nasip et..
Huzurlu,mutlu,sevgi,aşk dolu,ailelerin birbirini sevdiği,anlaştığı,bereketli yuvalarını kursunlar..
Bu mutlu yuvayı hayırlı,sağlıklı,uzun ömürlü evlatlarla taçlandır..Dualarımızı kabe de edilen dualardan eyle,tez zamanda kabul et;
sen ol dersen olur,artık Ece için de ol de oluversin Ya Rabbim..AMİN

Şimdiden çok ama çok teşekkür ederim..RABBİM OKUDUĞUNUZ DUALARIN KAT VE KATINI SİZE VERSİN İNŞALLAH.AMİN..

Tamam canim aynen dedigin gibi dua edicem

Canim senin icin aynen yazdigin gibi dua edicem.ALLAH gönlundekini HAYIRLISIYLA nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!
Canim bana etdigin dua icin cok tesekkur ederim,ESTAGFRUALLAH kat kat degilde hepimize hakettigimizi HAYIRLISIYLA versin. AMIN!

banada dua edrmisinz arkadaşlar bu ay pozitifi göreyim çok yıprandım bu ay çok umutluyum buayda olmazsa zorlu bir süreç beni bekliyor buay bebeğim benmle olsun lütfen dularınızı esrgemeyin

banada edin kızlar nolur yarın kan sonucum belli olcak testlerim negatif cıktı rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın

Canim senin icin aynen yazdigin gibi dua edicem.ALLAH gönlundekini HAYIRLISIYLA nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!
Canim bana etdigin dua icin cok tesekkur ederim,ESTAGFRUALLAH kat kat degilde hepimize hakettigimizi HAYIRLISIYLA versin. AMIN!

Canım ben çok teşekkür ederim asıl..Allah razı olsun,Rabbim seninde gönlünde ne dileğin varsa kabul etsin o zaman inşallah..AMİN..

banada dua edrmisinz arkadaşlar bu ay pozitifi göreyim çok yıprandım bu ay çok umutluyum buayda olmazsa zorlu bir süreç beni bekliyor buay bebeğim benmle olsun lütfen dularınızı esrgemeyin

banada edin kızlar nolur yarın kan sonucum belli olcak testlerim negatif cıktı rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın
Canlarim cevap yazmamistim fakat yazdiklarinizi girip okumustum,sizin ikiniz icinde dua ettim o gün.Umarim ikinizde guzel sonuclar almissinizdir.Cocuk hasretinde olan anneleri duyunca ben gercekten cok uzuluyorum.Cocuk hasretinde olan herkesin tez vakitte bebek yada bebeklerine kavusmasini diliyorum.

Son düzenleme:
ben degilmişim kızlar kanda negatif çıktım bebeğimin gelmesi hayırsızmış demekki buay

Selam canim cok güzel bisey yapiyosun dualarina herkesi katiyosun Allah senden razi olsun..
Bende cocuk istiyorum ama olmuyo banada dua edermisin adım canan..

allah razı olsun canım.banada hayırlı sağlıklı bir evlat için dua edermisin.rabbim seninde gönlüne göre versin tatlım

canım benmde sorunsuz çocuğumolmuor dua edermisim tatlım allah razı olsuuunnn:) öptüm :) seninde istediğim bi dua varsa namazda soonrainşallah ederim :)

Ne guzel yurekli bir insansin sen MasAllah. Bende saglikli hayirli bir evlat diliyorum Rabbimden. Buraya yazan tum kardeslerim bende sizler icin dua edecegim. Rabbim hepimizin dualarini, sukur ve tovbelerini kabul etsin. Adim EmineF

Selam canim cok güzel bisey yapiyosun dualarina herkesi katiyosun Allah senden razi olsun..
Bende cocuk istiyorum ama olmuyo banada dua edermisin adım canan..

allah razılsun canım.banada hayırlı sağlıklı bir evlat için dua edermisin.rabbim seninde gönlüne göre versin tatlım

canım benmde sorunsuz çocuğumolmuor dua edermisim tatlım allah razı olsuuunnn:) öptüm :) seninde istediğim bi dua varsa namazda soonrainşallah ederim :)

Ne guzel yurekli bir insansin sen MasAllah. Bende saglikli hayirli bir evlat diliyorum Rabbimden. Buraya yazan tum kardeslerim bende sizler icin dua edecegim. Rabbim hepimizin dualarini, sukur ve tovbelerini kabul etsin. Adim EmineF
Canlarim uzun zamandir yogundum sizler icin mutlaka edicem, ALLAH hepinizin dualarini kabul etsin.AMIN! INSALLAH!

Son düzenleme:
son sayfada ouduğum herkes için dua ediyorum..

Allah kalplerinden geçenleri,istediklerini nasip etsin inşallah..

işlerinde hayır olsun kaza belalardan korusun..

benim içinde dua ederseniz çok sevinirim sağlıklı sıhattalı aklı fıkrı yerınde imanlı bir bebegım olsun...

içinde olduğum sıkıntılardan kurtulmam için Allahım kalbımı genişletmesi için dua eder misiniz

ismim cemile

Son düzenleme:

Tabii ki, ederim.ALLAH INSALLAH duani kabul buyurur, AMIN!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…