Sizin icin dua etmemi istermisiniz?

bende dua istiyorum 2014 gelini olmak istiyorum RABBİM hayırlı aşk dolu mutlu huzurlu yuvayı banada nasip etsin inşALLAH diye.evlilik için fetih yada taha suresi okuyun diyorlar bilgisi olan varmı bunla alakalı duaya ihtiyacım var.şimdiden ALLAH razı olsun RABBİM ne muradı varsa versin konu sahibinin agzına yüregine saglık.

Canim,cok tesekkur ederim,ALLAH sana da aynen istedigin gibi 2014 yilin da dunyaevine girebilecegin senin sevecegin, seni mutlu sevicek mutlu edicek HAYIRLI es ve HAYIRLI yuva, sonrasinda da size HAYIRLI guzel kalpli ve guzel yuzlu evlatlar nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN! Canim maleesef o dedigin dualarla ilgili bir bilgim yok, fakat bu konulara baktin mi bilmiyorum bakmadinsa bakmayi tavsiye ederim. Evlenen arkadaslar bu konuda nasil evlendiklerini anlatmislar :-)

http://www.kadinlarkulubu.com/duala...endinizevli-arkadaslar-bekarlarimiz-icin.html

Bende bebek özlemi çekenlerdenim benim için de dua edermisin. Canım benim Allah senden razı olsun ve gönlünün ne muradi varsa Rabbim hayırlısıyla versin selametle :-)
İsmimsema bu arada canım
Tabii ki,ederim :-) Cok tesekkur ederim canim,ALLAH-ta sana kisa zamanda HAYIRLISIYLA HAYIRLI guzel kalpli ve guzel yuzlu tatli bebisler nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

Son düzenleme:
Allah senden razı olsun ne güzel bir konu açmışsın...
bence dua edip dua almak kadar güzeli var mı...

bende dua istiyorum,öncelikle sağlık,huzur,daha sonra hayırlı,sağlıklı bir bebiş için :)
bende senin için dua edeceğim .:KK16:

bende çok isterim ismim tugba evlenmek istiyorum sevdiğimle bana gelsin barısalım istiyorum.birde hastalıgım tamamen geçsin istiyorum.banada dua eder misin.

Allah senden razı olsun ne güzel bir konu açmışsın...
bence dua edip dua almak kadar güzeli var mı...

bende dua istiyorum,öncelikle sağlık,huzur,daha sonra hayırlı,sağlıklı bir bebiş için :)
bende senin için dua edeceğim .:KK16:

Ay canim cok tesekkur ederim. Sende ne guzel dualar etmissin.ALLAH istediklerini hepsini sana HAYIRLISIYLA nasip etsin. AMIN! AMIN! AMIN!

bende çok isterim ismim tugba evlenmek istiyorum sevdiğimle bana gelsin barısalım istiyorum.birde hastalıgım tamamen geçsin istiyorum.banada dua eder misin.
Tugbacim ben seni unutmadim,sen bana daha öncede yazmisdin,sevdigimle barisayim ve birbirimizin HAYIRLISIYLA helali olalim diye dua edermisin demistin bana.Hatta inanmicaksin VALLAH bugun ben senin duanla senle ilgili dusundum.Bugun sen yazmadan bir kac saat önce biri sevdigimle evlenmek icin hangi duayi okuyabilirim diye sormustu bende arastirdim,dua okuyan evlenen arkadaslarin etdigi dualari arastirirken acaba Tugbada herhangisini okudu mu bunlardan,özelden ona bunu sormam gerek dusunuyordum.Sonucta insanin kendi niyeti icin böyle dualari okumasi daha iyi olur diye dusundum.Sana özelden yazacaktim,fakat sonra elimde baska bir is vardi unuttuvermisim.Senin mesajini görunce yok artik sanki bugun onu dusundugumu hissetmis yada ALLAH bana sana yazmak istedigimi seyleri yazmayi hatirlatmak istemis dedim.Belki bu ALLAHin senin dualarini kabul etmek istediginin bir isaretidir,sen dua et hadi hakkinizda HAYIRLISI, AMIN! AMIN! AMIN!

Buda o konunun linki:

http://www.kadinlarkulubu.com/dualarimiz-sizinle/637874-nasil-dua-ettiniz-evlendinizevli-arkadaslar-bekarlarimiz-icin.html

Son düzenleme:
canımm benim içinde dua edermisiniz bebeğim olması içinnnn:KK31::KK31:
Rabbim herkezin gönlündekini gerçek eylesin..dualarımız kabul olsun inşşş...Aminnn

DUAMI yazayım:

hakkımda afiyetle, hayırlı, daim olan, dünya ve ahirette eşim olacak ve el ele cennete girebileceğimiz, birbirimizden razı olacağımız, iyi anlaşabileceğimiz, alçak gönüllü, bana değer veren benim de ona değer verebileceğim, bencil ve egoist olmayan, sadık, iyi huylu, güzel ahlaklı, görüntü, huy, ahlak olarak içime sinecek, göz aydınlığı olacak, ailesi iyi ve dürüst, güvenilir, beni seven, sayan, benim ailemin de onun ailesini beğenip sevebileceği, mesleği bana uygun, birlikte göz süruru olacak hayırlı evlatlar yetiştirebileceğimiz, 2 cihan saadeti yaşayabileceğim bir eş diliyorum Rahman, Rahim, Rezzak, ve Fettah olan ALLAH tan...

Furkan suresi 74. ayetiyle dua ediyorum: وَالَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا
Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrete a’yunin vec’alnâ lil muttekîne imâmâ(imâmen).

(Ve o kullar): Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takvâ sahiplerine önder kıl! derler.

herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin rabbimm.

DUAMI yazayım:

hakkımda afiyetle, hayırlı, daim olan, dünya ve ahirette eşim olacak ve el ele cennete girebileceğimiz, birbirimizden razı olacağımız, iyi anlaşabileceğimiz, alçak gönüllü, bana değer veren benim de ona değer verebileceğim, bencil ve egoist olmayan, sadık, iyi huylu, güzel ahlaklı, görüntü, huy, ahlak olarak içime sinecek, göz aydınlığı olacak, ailesi iyi ve dürüst, güvenilir, beni seven, sayan, benim ailemin de onun ailesini beğenip sevebileceği, mesleği bana uygun, birlikte göz süruru olacak hayırlı evlatlar yetiştirebileceğimiz, 2 cihan saadeti yaşayabileceğim bir eş diliyorum Rahman, Rahim, Rezzak, ve Fettah olan ALLAH tan...

Furkan suresi 74. ayetiyle dua ediyorum: وَالَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا
Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrete a’yunin vec’alnâ lil muttekîne imâmâ(imâmen).

(Ve o kullar): Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takvâ sahiplerine önder kıl! derler.

herkesin gönlündekini hayırlısıyla versin rabbimm.

Canim senin icin aynen yazdigin gibi dua edicem.ALLAH INSALLAH dualarini HAYIRLISIYLA kabul eder. AMIN! AMIN! AMIN!

X