Sizin icin dua etmemi istermisiniz?

kızlar kayınvalidemin göz tansiyonu çıkıyor ve gözünde aşırı kanlanma var. ve birçok doktora gittik kimse birşey demiyor.. gözündeki ağrıyı tam bir buçuk yıldır çekiyor.. lütfen ona yardımcı olalım.. kayınvalidem için bir kez bile olsa bu duayı okur musunuz lütfennnn.. kayınvalidemin adı necla..

okuyandan okumayandan Allah razı olsun..

GÖZ AĞRISI DUASI

“Allâhümme metti’nî bi basarı, ve’c’alhü’i-vârise minnî, ve erinî fi’l-adüvvi se’ri, ve’nsurnî alâ men zalemenî.”

ANLAMI: “Allahım, gözümden beni yararlandır ve ölünceye kadar onu sıhhat ve afiyette kıl. Düşmanıma karşı intikamımı bana göster ve bana zulmedene karşı da yardım ihsan eyle.”

Hayber Kalesi’nin fethi esnasında Peygamber Efendimiz (sav) sancağı vermek için Hz. Ali’yi yanına çağırmıştı. Hz. Ali (ra) o sırada şiddetli bir göz ağrısı çekiyordu. Efendimiz (sav) mübarek ellerini onun gözleri üzerine koydu ve şu duayı okudu:

‘Allah’ın adıyla, Allah’ın izniyle. Selâm Allah Rasulünün üzerine olsun. Ey Allah'ını, onu sıcaktan ve soğuktan koru. Onu çektiği acıdan kurtar.”

Nitekim Hz. Ali (ra) bu duadan sonra ne göz ağrısı çekmiş, ne de sıcak ve soğuktan etkilenmiştir.

Efendimiz’in (sav) bu duası okunup vesile edilirse inşâallah şifa bulunur.

Canim ALLAH kayinvelidene sifa versin,duayi okudum fkt bence sen bir konu acip kayinvelidem icin dua edermisiniz dersen daha cok insan duayi okur

Rica etsem bana ve kızkardeşime de en kısa zamanda hayırlı bir eş bulmamız için dua eder misiniz?(Neslihan Ve Nihal) şimdiden teşekkür ederim.Allah razı olsun.

çok güzel bi konu. İsmim Elçin, atamamın izmire çıkması için benim içinde dua eder misin. çok sağol

Hayirli bi kismetimin cikmasi icin duanizi bekliyorum..allah razi olsun simdiden..

Bu ay hamile kalabilmem için dua edermisin birde Rabbim bana ve eşime huzurla yaşayacağımız bi ev nasip etsin diye :)
ASLI ORHAN :)
Rabbim senden razı olsun

Rica etsem bana ve kızkardeşime de en kısa zamanda hayırlı bir eş bulmamız için dua eder misiniz?(Neslihan Ve Nihal) şimdiden teşekkür ederim.Allah razı olsun.

çok güzel konu açmışsın bana da annem için bol bereket için dua ederseniz çok sevinirim. Allah razı olsun sizden

çok güzel bi konu. İsmim Elçin, atamamın izmire çıkması için benim içinde dua eder misin. çok sağol

Canlarim tabiiki, sizler icin dua ederim.ALLAH hepinizin dualarini kabul buyursun, , AMIN! INSALLAH

Hayirli bi kismetimin cikmasi icin duanizi bekliyorum..allah razi olsun simdiden..

Bu ay hamile kalabilmem için dua edermisin birde Rabbim bana ve eşime huzurla yaşayacağımız bi ev nasip etsin diye :)
ASLI ORHAN :)
Rabbim senden razı olsun

Mutlaka edicem, ALLAH size HAYIRLI es ve HAYIRLI evlatlar nasip etsin. AMIN! INSALLAH

bende dua istiyorum =) hayırlı sağlıklı bir evlat ve eşimin işlerinin düzene girmesi için..adım zeynep sende adını yazarsan bende sana dua ederim :)

Öncelikle hayırlı olsun cm açdıgın sayfa dualarda buluşmak dilegiyle bende bebek için tedavi görüyorum ismim nevin tez günde hamiş olmak için dua istiyorum senden şimdiden allah razı oolsun rabbim kabul eder inşş

Degerli benden dua isteyen kardeslerim, bazen siteye giris yapiyorum fakat son zamanlarda cok yogun oldugumdan dolayi yazdiginiz mesajlara cevap yazamiyorum.Cevap yazmasam bile giris yaptigim zqman mesajlarinizi okuyorum.Gec cevap yazdigim icin lütfen kusuruma bakmayin.Sizin benden dua istemeniz beni sevindiriyor fkt keske elimden bundan fazlasi gelse.Sizin icin dua ettigim icin dualariniz kabul oldugu zaman bunda azicikta payim oldugu icin seviniyorum, kabul olmayanlarinsa kabul olmalarini benden yardim isteyen kardeslerimi sevinmelerini bunda bir payim olmasini istiyorum.ALLAH herkesin dualarini kabul etsin, AMIN! INSALLAH

sagol cm allah razı olsun böyle güzel şeylere vesile oldugun için inş kabul olurda burda paylaşırız rabbimin izni ile

Benim icinde dua edersen sevinirim canim kardesim. Gecen hafta ameliyat oldum ve endo oldugumu ogrendim ve tuplerim tikaliymis. Dogal yoldan Anne olmam icin allaha ellerini ac lutfen. Cok ama cok hayirli bisey yapiyosun mevlam bizler icin ettigin dualarin hatirina sana guc kuvet versin ve dilledigin olsun insallah. Tekrar tekrar sagol hayirli gunler. Bu arada adim arzu.

23 martta ygs sınavım var benim için dua eder misiniz ve bir de nişanlım ve benim ilişkim için hayırlı dualarınızı bekliyorum
ALLAH sizden razı olsun çok güzel bit başlık olmuş

İsmim Yaren:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…