Sizin icin dua etmemi istermisiniz?

Tabii ederim Eger birbirinizi gercekten seviyorsaniz INSALLAH ALLAH-in yardimiyla tum engelleri asar,ALLAH sizi ve sevginizi birbiriniz icin en HAYIRLI kilsin,sonunuz HAYIRLI etsin AMIN!

Canim ESTAGFRUALLAH kesinlikle basima dert olmuyorsun,ay INSALLAH hissetigin gercek olur,duanin kabul olmasinda sana gercekten yardimim dokunmus olur

İNŞALLAH :) çok saol çok iyisin :) zaten bu hissettiğim gerçek olurda onunla evlenirsem varya ne kadar büyük sevap kazanırsın kimbilir o derece istediğim bişey hergün aklıma gelirsin artık dua istemiştim hissetmiştim dua etti oldu diye.sabah erken kalkcm cıkmalıyım artık iyi geceler allah yardımcın olsun :)

bende sen gibi sevdigimle hayırlı yuva kurmayı cok istedim ve dua ettim beni anımsattın:)sükür nişanlandık dualarından asla vazgecme asla insallah sevdiine kavusursun allahım sevdigimi hakkımda hayırlı ve helal eyle bizi birbirimize hayırlı eyle hayırlım olsun diye dua et allah kabul etsin amin

Benim de hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin dua edermisiniz? Rabbim sevecegim beni sevecek mutlu olacagim hayiRli kisiyi karsima cikarsin INS.Allah razi olsun..

Son düzenleme:
Bir dua grubumuz var kk'da.Ordaki duamı yazayım.Bana da dua ederseniz sevinirim.

Arapça dilek duam:Nihat Hatiboğlu Hoca evlilik duası olarak belirtmiş..

Allahümme ya mufettihal ebvab iftah lena hayral bab..

Türkçe anlamı.''Ey kapıları açan Allah'ım .Bana hayırlı kapılar aç.''

Türkçe duam:

Yüce Rabbim....Tulipa'ya ruh ve beden gücü ver.Tahammül ver....

Çalışma azmi,insanlarla başedebilme ve geçinme gücü ver.Kötü niyetli insanların şerrinden koru.Heryerde iyi insanlarla karşılaştır.Onu sevilen,sözü geçen bir insan kıl.Hayırlı,vefalı,güvenli arkadaşlar,dostlar nasib et.Yalnızlıktan koru....Aile ortamına sevgi,bağlılık,vefa ve maneviyat ver....
İş ve kalacak yer konusunda neresi hayırlı ve güzel olacaksa orayı kalbine ilham et ve orayı nasib et.....

Yaşama sevince ver.Bütün olumsuzlukları unuttur.Depresyondan kurtar,ruh beden sağlığını her daim genç ve güzel kıl. Nasip olursa yaşlılığında sağlıklı kıl...

İbadet etme isteği ver ve nasib et.sana yakınlaştır,günahlardan koru,ölürken imanlı gitmeyi nasib et.....

Sevilen,şimdiki durumundan hayırlı olacaksa eğer tez vakitte hayırlısıyla kavuştur.Nasib olmayacaksa eğer sevileni unuttur.Daha güzelini tez vakitte hayırla gönder.En çabuk vakitte ömür boyu sevip sevileceği ,güzel geçecek hayırlı,vefalı bir evilik nasib et.Hayırlı evlatlar ver..
...Tüm acı çekmiş ve yaşını almış bayanlara tez vakitte hayırlı evlilikler ver..

Son düzenleme:

Amin,inşallah
Acaba siz şuan yurtdışındamısınız?

Kardesim hic usanmadan yazmissin,alkisliyorum INSALLAH HAYIRLISIYLA kabul olur, AMIN!

bu çok içtendi.yürekten bir amin diliyorum..

Yurtdışı olarak neresi Emeralda?Benim bu sevilen de yurt dışından,o yüzden ilgimi çekti..

Ben kpss sınavını kazanmak , zihin açıklığı ve çalışma azmi için dua istiyorum..
Allah razı olsun herkese dua ediyorsunuz da.. Sizin için bizde dua edelim bi dua isteğiniz yok mu? Sadece Allah rızası için mi dua ediyorsunuz.. Güzel kapli arkadaş Allah size iki cihan saadeti versin..

Cok sag ol canim,tabii ki ederim.Ben bu konuyu acarken onlar icin dua etmemi isteyen kardeslerime onlardan hic bir karsilik beklemeden dua etmek niyetiyle actim,INSALLAH size bir HAYRIM dokunur,dokunmus olur ve dualarinizin HAYIRLISIYLA kabul olmasinda benimde kucucuk bir payim olur AMIN!

Allah razı olsun arkadaşım öyleyse :))

Ben de dua istiyorum. Allah nasil olsa kim olduğumu biliyo. Çok pismanlik yasadim hala yaşıyorum. Unutamiyorum sorgulayip duruyorum. Adı bile aklima gelmesin istiyorum. Allah çok sevecegim sevilecegim hayirli bir evlilik nasip etsin istiyorum. Tez vakitte insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…