Size de böyle oluyor mu ?:(

ha bi de örgü el işi diyosunuz ya eşim genelde ışık da açtırmaz akşamları yatar vaziyette olduğu için gözünü rahatsız ediyormuş.çok fazla örgü..v.s olursa ona da kızdığı olur

bi garip benim zannettim seni görünce rahatladım sırnaşık şey
ben de hiç bişey yapmak istemiyorum ne çalışmak ne evde oturmak ne gezmek ne kimseyi görmek ne tv izlemekvs vs işte benneyaptımki
kös kös oturup bakınıom etrafa

beni de alın aranıza... :1no2:

yapmayın kızlar hadi hep beraber bi toparlanın bakiyim bakın bugün arefe herkes dışarda parası olmayanlarda alışveriş yapmasalar bile geziyorlar hoş vakit geçirmeye çalışıyorlar öyle insanlar biliyorumki dertlerle boğuşuyorlar diyebilirim ama bi şekilde ne olursa olsunhayattan zevk almaya çalışıyorlar kaldıki anladığım kadarıyla bi çoğunuzun öyle bi derdide yok ufak tefek şeyler herkeste var hadi hadi hadi hemen kalkıyorsunuz şöyle güzel bi elinizi yüzünüzü yıkıyorsunuz en beğendiğiniz kıyafetlerinizi giyiniyosunuz hafifte bi makyaj oooooooooooo çok süper oldunuz vallakaydirigubbakcemile5 :teytey::teytey: a.s.a.s. :dance::dance:sırnaşık şeysırnaşık şey

e hadi ama kalkmadınızmı daha hadi bakiyim sizi uyuşuklar sizi hadi yarın bayram hadi yahuklava:klava:klava:

:a015:valla hayatta en önemli şey sağlık kızlar 1 haftadır yatıyorum nerdeyse çok üşütmüşüm ve bayramada bu şekilde gireceğim heralde keşke biraz halim olsada şu koşuşturan insanların arasına katılabilsem valla ay ne güzel olurdu:enbuyukkk::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

arkadasim banada bazen yöle oluyor hele bu aralari hepden sogudum herseyden, bence bir pisikologa gitmelisin bende randevu alip gidecegim

Ay kizlar benide alin aranizda bende bu aralar acayip isteksizlik var..
Bu varya öyle bi illetki icinden cikilamiyor.. ya okula hic gitmek istemiyorum..
ne olacak benim bu halim..bi yorgunluk.. bi durgunluk..
Cok kötü yaa.. Bide kizlar erteleme hastaligi diye bisey var, bilmem duydunuzmu,
iste bende bu hastaliga yakalandim galiba.. sürekli birseyi erteleme yüzünden
insanda istek olmuyor, üfff aman ne bileyim..

depresyona mı giridn yoksa iştahsızlık kabızlık ta çekiyosan depresyon olabilir.

Bende sizin gibiyim hiç dışarı çıkmak istemiyorum.Arkadaşlarımla görüşmek istemiyorum.Bayram tatili geçmek bilmedi.evde işlerim bitti şimdi pc nin başına oturdum vakit geçirmeye çalışıyorum.Eskiden evde oturmaz dışarıda bir şeyler bulurdum.şimdi yalnız kalmak kafamı dinlemek istiyorum.Ara sıra böyle oluyorum Depresyondaydım doktor çıkmışsın dedi ilacı kesti ondanmıdır nedir.....

sanki sen degil ben yazmisim gibi:1shok:
ayni seyleri hissediyorum kelimesi kelimesine
sacimi bile taramak zor geliyo
isten cikip evde oturmak cok cazip geliyo
surekli uyusam hic uyanmasam:içelim:
sanirim depresyondayiz:teselli:

canım bu aralar o kadar çok duyuyorum ki
herkesin canı sıkkın morali bozuk.belirsizlik var herkesde .yarınlarından korkuyor.
benimde moralim bozuk senin yaşadıklarını zaman zaman yaşıyorum.sonra kendime gelip şükür ediyorum.allah bu günümüzü aratmasın diyorum.sağlık sorunumuz yok diye şükür ediyorum.....hayat dümdüz değil.iniş ve çıkışlar oluyor tabii.

evet canım allahımıza şükürler olsun sağlık suhatimiz yerinde. :jeyyar:
sağlık oluncada insan böyle şeylere takılıyor işte. gamyoncuiremsu

"la dilek gel koyayim kafana bi odun kendune gelursun ula kot kafali.... serapa esraya selam söyle" ... diyo eşim... karadeniz sitesinden tanıyomuş seni :) bi de diyoki "untaka" o na söyle o anlar dedi :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…