Sizce bu büyütülecek bir mesele miydi ? Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Evet mesela saçımı yaptırdım o gün . Benım saç meselem konu beş dk oldu sadece . Tutturdu tam iki saat ben saçımı ektircem ben burnumu yaptırcam ya tamam da bunları yaptırcaz zaten konuşmuştuk . Ama mesele hep kendisiydi . Ablasındaydık . Yani saatlerce bunu konuştu ablası bile dedi ne kadar taktın saçına başına diye . Hep benim ilgi beklediğim benim hassas olduğum veya benim bir şey yaptığım zamanlarda ilgi odağı kendi olmaya çakışıyor . Hep benim canımı sıkıyor . Ya doktora gittik oğluşumuz hakkında konuş benim yeni saçlarım hakkında konuş beni biraz öv sev şımart . Ama yok kendi hep olay kendi

siz kapalı bir hanım olduğunuzu söylemiştiniz. görünmeyecek olan saçınız için 9 aylık hamileyken işlem mi yaptırdınız? :110:

Evet saçlarım çok kötüydü çünkü
Evde saçımızı açıyoruz hastanede açılacak kapalıyız diye işlem mi yaptırmayalım ya da yanık kötü saçla mı dolaşalım . Üstelik sadece saç değil başka işlemlerde taptırdım ama konu bununla ne alaka onu anlamadım

Evde saçımızı açıyoruz hastanede açılacak kapalıyız diye işlem mi yaptırmayalım ya da yanık kötü saçla mı dolaşalım . Üstelik sadece saç değil başka işlemlerde taptırdım ama konu bununla ne alaka onu anlamadım

sizin konularınız hiç bana geçmiyor ya. hiç inandırıcı değil.
üstünde daha çok çalışın

Ay mal . Bı tarafı kalkmış. Kim dokuz aylık hamile siz mi kocanız mı. Bu triple sizin lohusalık fena geçer bir ayar verin ne b.k yerse yesin sinir oldum. Siz de az gözünüzü açın
Ne yaparsam yapayım öyle işte söyleyince de sanki ben ondan esirgiyorum bana diyor ki senden bana sıra gelse de ben de bişeyler yapsam ki ben ona aylardır bak param var saçını ektireyim diyorum kendi gerek yok diyor . Hep böyle . Kıyafet ihtihacı var almıyor ben kendime alınca da bak ben almıyorum muhabbetlerine giriyor . Hep bi duyar kasıyor

sizin konularınız hiç bana geçmiyor ya. hiç inandırıcı değil.
üstünde daha çok çalışın
Çalışmama gerek yok okumayabilirsin o zaman 😂 kapalı kadın manikür pedikür kaş bıyık ağda saç yaptırmasın o zaman ne saçmalık 😂 gittin 5 saat meselesine takıldın 😂 bir de ben üstüne çalışcam konular sana geçse nolur geçmese nolur ? Git başka konuya madem😂

Çalışmama gerek yok okumayabilirsin o zaman 😂 kapalı kadın manikür pedikür kaş bıyık ağda saç yaptırmasın o zaman ne saçmalık 😂 gittin 5 saat meselesine takıldın 😂 bir de ben üstüne çalışcam konular sana geçse nolur geçmese nolur ? Git başka konuya madem😂

muhafazakar kadınların ne yaptırdığı inanın ki umurumda değil. sizin konulaırnız ve tavırlarınız gerçekçi değil. olay örgüsünde de kusurlu noktalar var.
9 aylık hamile ve dolayısıyla artık on dakikada bir tuvalet ihtiyacı olan bir kadının 75 derece havada saçına başta olmak üzere tüm vücuduna 5 saat boyunca işlem yaptırabileceğine inanan var mı, arkadaşlar?

Kayinvalidem keşke hep oğlunu arasa.Sesini unutsam gitsem.Kotu de değiliz de ne gerek var

İkincisi belli ki alindiginiz için söylemişsiniz.Ama istediğiniz gibi bir tepki alamayınca hemen dalga geçtim zaten demişsiniz.Ben bu tavra çok uyuz oluyorum.Hem.lafini şöyle hem bunun üstüne konuşmaktan kaç

Evet kocaniz da çok uzatmış.Abartmis da abartmis

muhafazakar kadınların ne yaptırdığı inanın ki umurumda değil. sizin konulaırnız ve tavırlarınız gerçekçi değil. olay örgüsünde de kusurlu noktalar var.
9 aylık hamile ve dolayısıyla artık on dakikada bir tuvalet ihtiyacı olan bir kadının 75 derece havada saçına başta olmak üzere tüm vücuduna 5 saat boyunca işlem yaptırabileceğine inanan var mı, arkadaşlar?
Valla kuaförler klimalı ve tanıdık yer uzandım da yedim de içtim de WC ye de beş dk da bir gitmiyorum 😂 yalan konuşup ne yapmaya çalışabilirim burda madem umrunda değil sorudan çıkmaya ne dersin 😂 sanırsın ki beş saat solaryum cihazının içinde hareketsiz kaldım 😂 gerçekten bence sen cahilsin ki bir kadın neden 10 dk da bir tuvalete gitsin ya cidden çok saçma güldürdün😂

9 aylık hamileyim doktora gittim eşimle . Eşim her muayenemde hayatımda herşeyde yanımda olur ilgilidir . Ve biz ailesel meselelerde bazen sorun yaşadığımız birbirimize yansıttığımız için söz vermiştik konuşmamaya birbirimize odaklanmaya . Doktor çıkışında girişinde vs hepsinde annesi hep eşimi arıyor . Beni telefona almıyor veya beni aramıyor . Ben de en sonunda dedim ki iyi ya annen hiç beni aramasın hep seni arasın dedim gülerek . Sonra eşim bozuldu . O sıra beni kuaföre bıraktı uzun bi işlemim vardı 5 saat beni bi cafede felan bekledi çok yorgun olmasına rağmen . Aradı işte hayatım sürekli anneler meselesini konuşmasan özür dilerim felan ama tekerrür ediyor ben napabilirim sen bana bak felan dedi . Ben de ben özür dilerim büyütmedim ben zaten dalga geçmiştim bir daha bir şey söylemem dedim . Hallettik sandım . Kuaförden çıktım surat beş karış dedim neyse yorgundur . Ablasına geçtik . Orda da bana tuhaf davranıyor hiçbir şey söylemedim ama üzüldüm . Sabah böyle nazlatmaya çalışıyor laf atıyor felan oralı olmadım sadece odaya alıp bi sorun varsa benle konuş böyle insan içinde davranma üzülüyorum herşeyi ailelere yansıtan asıl sensin dedim. Sonra dün ki bu meseleye üzüldüğünü stresin onu kötü etkilediğini benim her zaman yanımda olduğunu neden bunu düşünüp bazı meseleleri göz ardı etmeyip hep söylenme taraftarısın felan dedi . Haklısın ama bunu sen de yaptığın oluyor büyük bi söylenme kavga gürültü çıkarmadım özür dilerim ama sen de ortalıkta bana akşamdan beri tripli konuşuyorsun insanların dikkatini çekiyo bir daha aramızda nolursa olsun aileler ya da başka ortamda bana yansıtma dedim sorununu açıkça konuş dedim tamam dedi ama
Sürekli şey diyor
Aman kalbim daralıyor
Yok stresleniyoeum
Stres mideme iyi gelmiyor .
Ben aynı şeyleri duymak istemiyorum felan diyor .
Ya sizce bu büyük bir mesele mi ? Ben de vicdan azabı çektim biraz ama diyorum uzatılması gereken büyük bişey değil ki ..
En azından iletişiminiz güzel, eşiniz biraz nazlı sanki 😅

Ay hanımefendi ne güzel kayınvalideniz sizi aramıyor. Şükredeceğinize dert ettiğiniz şeye bakın yaa. Yeni gelinken ben de bir kere buna alınmıştım. Birlikte plan yapılacağı zaman ben de haberdar edilmek istiyorum demiştim. Hay dilimi eşek arısı soksaymış. Oğlunu arasın konuşsun kapatsın işte ne güzel. Dertsiz başa dert aramak tam olarak bu 😂

Kayinvalidem keşke hep oğlunu arasa.Sesini unutsam gitsem.Kotu de değiliz de ne gerek var

İkincisi belli ki alindiginiz için söylemişsiniz.Ama istediğiniz gibi bir tepki alamayınca hemen dalga geçtim zaten demişsiniz.Ben bu tavra çok uyuz oluyorum.Hem.lafini şöyle hem bunun üstüne konuşmaktan kaç

Evet kocaniz da çok uzatmış.Abartmiszaten dalga geçmediğimi biliyor .

Evet kocaniz da çok uzatmış.Abartmis da abartmis
Dalga geçerek söyledim gergince değil . Alındığınız her meseleyi bağırarak veya gergin
En azından iletişiminiz güzel, eşiniz biraz nazlı sanki 😅
evet nazlı ve hep ilgi odağı kendisi olsun istiyor

Kv ile aranızda bir soğukluk var galıba
Eşinizde cok arada kalmıs ,annesınden cıkaramadıgı sınırı sızden cıkarmaya çalışmıs
Olay büyük birşey degil
Siz hamilesiniz oğluda degil..neden onu arıyor sızın durumunuzu soruyor anladıgım kadarıyla
Arasın ok sizi sormasın ozaman
Sizin sinir oldugunuz sey bu galıba..
Bende sınır olurdum
Eşinizde boşuna uzatmıs
Gayet hakkısınız ..sizinle ılgılenmıyor gorunup
Oglunu arayıp devamlı sızınle ılgılı bılgı almasın ozaman
Ogluşuda annesine benmi hamileyim eşime sor ben bılmıyorum demıyorsa ..sizede küsmeye hakkı filan yok !!!
Eşim diyor ki anne meselesi aile meselesi çok konuştuk ben bıktım ararsa arasın aramazsa aramasın sizinkilerde annemde . Boşver sen takma ister görüş ister görüşme biz birbirimize odaklanalım bana bunlardan dolayı gülerek iğneleme laf sokma bana sorma . Senin ailenin bana yaptıklarını önceden bende çok söyledim sen de üzülüyordun artık söylemiyorum . Söylesem üzülmez misin değişmiyorlar diyor .

Evet mesela saçımı yaptırdım o gün . Benım saç meselem konu beş dk oldu sadece . Tutturdu tam iki saat ben saçımı ektircem ben burnumu yaptırcam ya tamam da bunları yaptırcaz zaten konuşmuştuk . Ama mesele hep kendisiydi . Ablasındaydık . Yani saatlerce bunu konuştu ablası bile dedi ne kadar taktın saçına başına diye . Hep benim ilgi beklediğim benim hassas olduğum veya benim bir şey yaptığım zamanlarda ilgi odağı kendi olmaya çakışıyor . Hep benim canımı sıkıyor . Ya doktora gittik oğluşumuz hakkında konuş benim yeni saçlarım hakkında konuş beni biraz öv sev şımart . Ama yok kendi hep olay kendi
Sakin kal bebiş var, doğum sonrası kocan daha çok gözüne batar hormonlar zirve yapacak iki ay sabret, mıyıl mıyıl erkeğe herkes sinir olur. Ben seni anlıyorum bana sormayıp kocamdan fısır fısır bilgi alınması beni de rahatsız eder yok sayılıp bütün detayların alınması hoş değil
. Eşine, benle ilgili bilgileri paylaşma, merak ediyorsa kapım orda telefonum var arasın beni de. Kendisi annesi ile kendi meselelerini konuşacaksa konuşsun.
Bazen her şey toz pembe olmuyor maalesef. Politik olmak zorundasın. Sinirlerini kontrol et sütün gelecek bebek senle gerilir sinirlenir ağlar hiç gerek yok değmez. Gerekirse at evden kocanı sakinleşince gelsin şu an sen ve bebek önemli🤣
Doğum esnasında ve sonrasında kocana güvenmiyor insan en azından 1 hafta 10 gün sana bakacak biri olsun, annen sağ ise gelse iyi olur bunlar gene triplere girerse canın sıkılır. Moralin bozulur. Soğuk savaş yapan koca ile kv çekilmiyor.
Çok güzel bir şey yaşayacaksın ne kocanın ne kv nin seni üzüp bu muhteşem zamanların bozulmasına müsade etme.
Evet kv telefonundan sana ne diyenler olmuş boşver takma trip konusunda da kocana ayar ver ciddi ciddi, doğum sonrası çekilmez.
Ayrıca ağda saç baş iyi yaptırmışsın. Ben cildim hassas olduğu için kendim yaptım mahvoldum doğuma hazırlık sonuçta. Doktorlar önemsemiyor ama sonrasında toparlayana kadar o işlemler seni bir süre idare eder kendine gelirsin
Bebişine odaklan 🌸 Burada herkes bir şey söyler canını da sıkma herkesin bakış açısı kafasına takılan detay farklı , sen pozitif düşün stres bebiş için iyi değil. Dört duvar içinde onlarla yaşayan sensin, biz değiliz gerekeni zaten yaparsın her detayı tavrı miniği bilemeyiz bazen laf söz olmadan da insan sinir edilebilir, sen boşver hiç bir şeyi takma

Eşim diyor ki anne meselesi aile meselesi çok konuştuk ben bıktım ararsa arasın aramazsa aramasın sizinkilerde annemde . Boşver sen takma ister görüş ister görüşme biz birbirimize odaklanalım bana bunlardan dolayı gülerek iğneleme laf sokma bana sorma . Senin ailenin bana yaptıklarını önceden bende çok söyledim sen de üzülüyordun artık söylemiyorum . Söylesem üzülmez misin değişmiyorlar diyor .
Tamam haklı ozaman
Oda soylenmıyormus
Zaten biriyle sorunun varsa onunla halletmedıkce
Yanındakı ınsanlara dert yandıgını sanıyorsun ama cok bunaltıcı oluyor
Gormezden gel bence
Esınde bunu ıstıyor
Gercekten daha huzurlu olursunuz

Valla kuaförler klimalı ve tanıdık yer uzandım da yedim de içtim de WC ye de beş dk da bir gitmiyorum 😂 yalan konuşup ne yapmaya çalışabilirim burda madem umrunda değil sorudan çıkmaya ne dersin 😂 sanırsın ki beş saat solaryum cihazının içinde hareketsiz kaldım 😂 gerçekten bence sen cahilsin ki bir kadın neden 10 dk da bir tuvalete gitsin ya cidden çok saçma güldürdün😂

Hamilelik esnasında kan hacmi artar. Bu durum böbreklerin daha fazla sıvı işlemesine ve dolayısıyla daha fazla tuvalete çıkmasına sebep olur
Progesteron hormonu idrar yolları ve mesanenin gevşemesini sağlar. Bu da idrar yapma ihtiyacını arttırır.
Ayrıca büyüyen rahim, mesaneye baskı yaparak kapasitesini azaltır. Bu da idrara sık çıkmaya sebep olan etkenlerden birisidir.
Hepsi 9. Ayda çarpıcı şekilde görülür.
Buyrun bana ettiğiniz hakareti kendi üstünüze yakıştırın.
İlk ve orta dereceli okullar kapanınca burada bir fake soru akını yaşandı. Umarım okula geri döndüğünüzde anlattığım ayrıntıları öğrenirsin

Mantıklı konuşmuş

9 aylık hamileyim doktora gittim eşimle . Eşim her muayenemde hayatımda herşeyde yanımda olur ilgilidir . Ve biz ailesel meselelerde bazen sorun yaşadığımız birbirimize yansıttığımız için söz vermiştik konuşmamaya birbirimize odaklanmaya . Doktor çıkışında girişinde vs hepsinde annesi hep eşimi arıyor . Beni telefona almıyor veya beni aramıyor . Ben de en sonunda dedim ki iyi ya annen hiç beni aramasın hep seni arasın dedim gülerek . Sonra eşim bozuldu . O sıra beni kuaföre bıraktı uzun bi işlemim vardı 5 saat beni bi cafede felan bekledi çok yorgun olmasına rağmen . Aradı işte hayatım sürekli anneler meselesini konuşmasan özür dilerim felan ama tekerrür ediyor ben napabilirim sen bana bak felan dedi . Ben de ben özür dilerim büyütmedim ben zaten dalga geçmiştim bir daha bir şey söylemem dedim . Hallettik sandım . Kuaförden çıktım surat beş karış dedim neyse yorgundur . Ablasına geçtik . Orda da bana tuhaf davranıyor hiçbir şey söylemedim ama üzüldüm . Sabah böyle nazlatmaya çalışıyor laf atıyor felan oralı olmadım sadece odaya alıp bi sorun varsa benle konuş böyle insan içinde davranma üzülüyorum herşeyi ailelere yansıtan asıl sensin dedim. Sonra dün ki bu meseleye üzüldüğünü stresin onu kötü etkilediğini benim her zaman yanımda olduğunu neden bunu düşünüp bazı meseleleri göz ardı etmeyip hep söylenme taraftarısın felan dedi . Haklısın ama bunu sen de yaptığın oluyor büyük bi söylenme kavga gürültü çıkarmadım özür dilerim ama sen de ortalıkta bana akşamdan beri tripli konuşuyorsun insanların dikkatini çekiyo bir daha aramızda nolursa olsun aileler ya da başka ortamda bana yansıtma dedim sorununu açıkça konuş dedim tamam dedi ama
Sürekli şey diyor
Aman kalbim daralıyor
Yok stresleniyoeum
Stres mideme iyi gelmiyor .
Ben aynı şeyleri duymak istemiyorum felan diyor .
Ya sizce bu büyük bir mesele mi ? Ben de vicdan azabı çektim biraz ama diyorum uzatılması gereken büyük bişey değil ki ..
Eşiniz haklı, madem bi karar aldınız niye uymuyorsunuz konu açıp duruyorsunuz? Adam strese girebilir duymak istemiyor olabilir haklı

Kv ile aranızda bir soğukluk var galıba
Eşinizde cok arada kalmıs ,annesınden cıkaramadıgı sınırı sızden cıkarmaya çalışmıs
Olay büyük birşey degil
Siz hamilesiniz oğluda degil..neden onu arıyor sızın durumunuzu soruyor anladıgım kadarıyla
Arasın ok sizi sormasın ozaman
Sizin sinir oldugunuz sey bu galıba..
Bende sınır olurdum
Eşinizde boşuna uzatmıs
Gayet hakkısınız ..sizinle ılgılenmıyor gorunup
Oglunu arayıp devamlı sızınle ılgılı bılgı almasın ozaman
Ogluşuda annesine benmi hamileyim eşime sor ben bılmıyorum demıyorsa ..sizede küsmeye hakkı filan yok !!!
Tamam da ama sürekli arıyor hep soruyor meraklı kv doktor kontrolüne bile gelmek istiyor diye sikayetlenip konu açanları da okuduk napsin bu kayinvalideler ay
9 aylik hamilelik deniyor yani bebek bugün yarın gelecek insan yedi yabancı komşu olsa merak eder yani ben kv ye kizamadim

X