Sizce bu büyütülecek bir mesele miydi ? Lütfen yardımcı olur musunuz ?

muhafazakar kadınların ne yaptırdığı inanın ki umurumda değil. sizin konulaırnız ve tavırlarınız gerçekçi değil. olay örgüsünde de kusurlu noktalar var.
9 aylık hamile ve dolayısıyla artık on dakikada bir tuvalet ihtiyacı olan bir kadının 75 derece havada saçına başta olmak üzere tüm vücuduna 5 saat boyunca işlem yaptırabileceğine inanan var mı, arkadaşlar?
Bu bana da ilginç geldi doğrusu ama adam da napsin beklemis onu bir cafe de o saatler boyunca ki bir şey olmasın diye sanırım
Su davranış bile ne kadar takdire şayan iken konu sahibi bunu atlayıp laf sokmayı tepki alınca da dalga geçtim demeyi seçmiş ne diyelim

9 aylık hamileyim doktora gittim eşimle . Eşim her muayenemde hayatımda herşeyde yanımda olur ilgilidir . Ve biz ailesel meselelerde bazen sorun yaşadığımız birbirimize yansıttığımız için söz vermiştik konuşmamaya birbirimize odaklanmaya . Doktor çıkışında girişinde vs hepsinde annesi hep eşimi arıyor . Beni telefona almıyor veya beni aramıyor . Ben de en sonunda dedim ki iyi ya annen hiç beni aramasın hep seni arasın dedim gülerek . Sonra eşim bozuldu . O sıra beni kuaföre bıraktı uzun bi işlemim vardı 5 saat beni bi cafede felan bekledi çok yorgun olmasına rağmen . Aradı işte hayatım sürekli anneler meselesini konuşmasan özür dilerim felan ama tekerrür ediyor ben napabilirim sen bana bak felan dedi . Ben de ben özür dilerim büyütmedim ben zaten dalga geçmiştim bir daha bir şey söylemem dedim . Hallettik sandım . Kuaförden çıktım surat beş karış dedim neyse yorgundur . Ablasına geçtik . Orda da bana tuhaf davranıyor hiçbir şey söylemedim ama üzüldüm . Sabah böyle nazlatmaya çalışıyor laf atıyor felan oralı olmadım sadece odaya alıp bi sorun varsa benle konuş böyle insan içinde davranma üzülüyorum herşeyi ailelere yansıtan asıl sensin dedim. Sonra dün ki bu meseleye üzüldüğünü stresin onu kötü etkilediğini benim her zaman yanımda olduğunu neden bunu düşünüp bazı meseleleri göz ardı etmeyip hep söylenme taraftarısın felan dedi . Haklısın ama bunu sen de yaptığın oluyor büyük bi söylenme kavga gürültü çıkarmadım özür dilerim ama sen de ortalıkta bana akşamdan beri tripli konuşuyorsun insanların dikkatini çekiyo bir daha aramızda nolursa olsun aileler ya da başka ortamda bana yansıtma dedim sorununu açıkça konuş dedim tamam dedi ama
Sürekli şey diyor
Aman kalbim daralıyor
Yok stresleniyoeum
Stres mideme iyi gelmiyor .
Ben aynı şeyleri duymak istemiyorum felan diyor .
Ya sizce bu büyük bir mesele mi ? Ben de vicdan azabı çektim biraz ama diyorum uzatılması gereken büyük bişey değil ki ..
Küfür yemek istiyor galiba totosu sıkışan hastalanıyor yeni nesil hastalığı sıkıntıya gelememe … evlenmeseydi ozaman

Eşiniz haklı, madem bi karar aldınız niye uymuyorsunuz konu açıp duruyorsunuz? Adam strese girebilir duymak istemiyor olabilir haklı
Evet ya haklı olduğunu düşünüyorum ben de . Benle konuştu dün çünkü ben uygulayamadığım karar nedeniyle bıktı bence de

Artı evlilik böyle çetrefilli yollardan gecebılır arada sevgı oldugu takdırde tabıkı,insan düşe kalka gidiyor kafanızda büyütmeyin fazla,kendı kendınıze mutlu olmaya calısın bıraz,oda katılacaktır bence sız boyle davrandıgınızda,unutmayın psıkolojıde herzaman bu boyledır kaçan kovalanır malesef ınsan dogası böyle

X