Size de böyle oluyor mu ?:(

ben ne kadar konuşkansam eşimde aksine bir okadar sessiz... Hayata bişeyini anlatmaz bişe sorulmaz:1no2: onada üzülüyorum konuşmaya çalışsamda bişe yok deyip konuyu kapatıyor:bbo:

galiba çöküzteyiz bizim devir gencleri çok bitkin yorgun ya..
bu yasta herseyden bıkmışız vallaa (
laz_kızı senle aynı dertleri paylaşıyoruz cnm ekliyorm seni ok mi:) konuşalım

canım o sıkılmalar bunalmalar ınan bendede oluyor ınsanın yakasına yapışıncada gıtmıyorlar
neselı olmaya calış muzık dınle şöyle dumdıs dumdıs olanlarda
yanlız kalmamaya dıkkat et hem esınınde canı sıkkınmış ,belkı ondanda olabılır
ona destek ol...cık bıraz dolaş....kendını ıç dunyanda mutluluga şartşandır..
yoksa evlılıgınde bır sorun yokmuş aman olamsında..bolca dua et...rahatlarsın
ınan yanlız degılsın

zaten çok neşeli esprili birisiyimdir sürekli espriler şakalarla geçer hayatım kendimle barışık bi insanım yani nie tepe taklak oldum anlamadım kafamçokkarıştı

merhaba kızlar bu belirtilerin çogu bendede vardı o kadarkı sabah 9 da işe geldiğim anda paydosa kaç saat var diye saatı gözler olmuştum lülülülülülü ev iş eş aile arkadaş hepsi sıkıyor bunalıyorsun biraz monotonluktan gibi geliyor banagamyoncuiremsu bende aynı şekildeyken işten bi kaç gün izin aldım tum zamanımı kendime ayırdım geç saatlere kadar yattım uykumu aldım -tatlicadiarzu-
bu arada beyın bazı zamanlarda yorgun oldugunda kendini uykuya geçiriyormuş biraz yorulmuş olabilirsin aşırı uyku isteği bu yüzden sanırım öyle çok fazla düşünmemek lazım hihoyyyt herşeyi sanırm benım sana tavsiyem bikaç gün sende eşinde işlerinizi ayarlayın ya biyerlere gidin yada başbaşa evde oturun kendinize tatil ilan edin Şeniz hiçbirşeyi düşünmeden çok değil 2 3 gün bile yetebilir :içelim::enbuyukkk:

Tek dağilsiniz ,ben de dahilim bu kervana.
Bu aralar hayat benim içinde çok anlamsız ve boş.Saçımı dahi taramak istemiyorum.Suçu kendimde aramıyorum.Tek suçlu çevresel faktörler,yaşama sevincimi alıp götürenler...Yağmur yağdı ,iyice içim karardı yaaa...:jeyyar:

herkezin duyularına tercüme olmuşum
aynen dediğiniz gibi kendine zaman ayırmalı insn hep dünya fani işlerine dalmamalı ama olmuyor iştee gamyoncuiremsu

Ama ne olursa olsun hayat yaşamaya değer... kıymetini bilmek gerekirr kaydirigubbakcemile2

ahhhh ahhhh al birini vur ötekine dedikleri biziz galiba. aynen bıraksalar 24 saat yataktan kalkmıycam yemek yemiycem kapıdan dışarı çıkmıycam. gezip dolaşıyım diyorum işyerinden dışarda işim var diyip kaçıyorum 1 saatliğine ama yok olmuyo. mağazalara giriyorum bişiler bakıyorum ama öylesine hiç zevk kalmadı içimde. benimde eşimle ve ailesiyle sorunlarım var. eskiden fıkır fıkır bi kızdım şimdi ruh gibi dolaşıyorum ortada bazen aynada kendime bakıp diyorum noldu bana böyle bunları hakedecek ne günah işledim diye. evde hiç bişi yapmak istemiyorum ne temizlik ne ütü vs. arkadaşlar dua okuyun demiş. hangi duaları okusak evde ii gelir arkdaşlar söylermisiniz

Anlaamdığım herkez evlendikten sonra böyle sorunlar yaşıyor... Hiç bir şeyin bekarlıktaki gibi olmadığını kabullenemiyoruz galiba. Beklentilerimiz farklı oluyor ve sonra hayal kırıklıkları....

Ben de sizlerdenim valla. Aynen hele şimdi bayram geliyor diye çok mutsuzum.İçimi sıkıntılar kapladı çünkü anneciğim yok.nerelere atsam kendimi nasıl unutsam derdimi?

Allah hepimize gönül ferahlığı versin inşaallah bu mübarek günlerde.. Allah cümlemize huzur versin..

bende sizlerdenim.2 yıllık evliyim ama eşimin beni anlamadığını düşünüyorum.onun her istediğini yapıyorum.(hata yapıyorum)o beni şımartacağına ben onu şımartıyorum(bu da hata)ailesi ile hiç bir sorunum yok.gezmeyi seven insanlar her açıdan uyumlu olduğumu düşünüyorum.kendi aileme bile onun ailesine yaptıklarımı yapmadım.evimde en güzel şekilde hep onun tarafı ağırlanıyor.hala, teyze, kardeş..benim kimsem onlar kadar sık gelip gitmiyo.o da canımı sıkıyor.tüm bunlara rağmen onunlayken cinsellik dışında uyumlu olmadığımızı düşünüyorum.toplum içinde o varken rahat olamıyorum.onun yanında da rahat olamıyorum.sürekli gerginim.özellikle adet dönemlerimde çok tartışıyoruz.mutlu anlarım da var ama şu an çok mutsuzum.öğlene kadar uykudaydık bu gün.uyandığımızda biraz konuştuk.sonra pc başına geçti.oyun oynadı arkadşıyla konuştu.o arada bende zekat olayını konuşmaya çalıştım.hesap yaptım.bizimki düşünüyorum dedi ama aklı bilgisayar ekranında.canım sıkıldı.işime gücüme baktım.akşamdan çarşıya çıkmamız gerektiğini konuşmuştuk.hava da güzel canım çarşıya çıkmak istedi.hazırlandım ve çıkıyorum dedim.problem yaptı biraz ben de çok sıkıldım sen sabahtan beri oyun oynuyosun dolaşmam lazım dedim çıktım.eve geldim hala pc başındaydı.bende odaya geçip kitap aldım elime.geldi konuşmaya çalıştı yüz verdedim tavır yaptım sinirlendi bu kez beni suçladı.bu tür şeyle sürekli yaşanıyor.beni anlamasını bekliyorum.ama olmuyor.ve beni sürekli kırıyor.sonra gelip sırnaşıyor yüz verirsem güzel.ama yine kırıyor yine geliyor.yüz vermiyorum bu kez beni suçluyor.çok sıkıldım artık.benim yaşadıklarımı yaşayan var mı.arkadaşlar ne olur yardım edin yol gösterin.

ya ben evli degilim ama bazen oluyo ki, öyle bunaliyorum öyle bunaliyorum ki.. erkek arkadasimdan ilgi bekledikce ve bunu belli ettikce iyice soguk davraniyo, iyice tersliyo beni...diyorum neden soguk davraniyosun ben naptim sana diyorum.sen kuruntu yapiyorsun, kuruntularinla benim de canimi sikma,nasil davranacaktim ki... vs vs deyip iyice canimi sikiyo... zaten bunalim bi dönemde oluyorum,icim daraliyo, biseyler sikiyo sanki kalbimi bi de kalkip o öyle yapinca iyice bunalimlara giriyorum...benneyaptımki ben kirmiyorum onu, bu kadar sikintili oldugum zamanlarda bile..ama o tam tersini yapiyo, ben ilgi alaka sevgi istedikce iyice kiriyo döküyo... klava: aradan zaman gecip de ben sessiz kalinca gönlümü almaya calisiyo.(tabi güzel sözle filan degil, normal bi sekilde konusmaya devam ederek) fisfisfis
erkekler hep mi böyle! bana kalirsa bu ic sikintilarimizin cogunun sebebi onlar.... varliklari da yokluklari da bi derrt kaydirigubbakcemile

ben genel olarak bunları yaşıorum şöyle söyleyeyim kendine değişik uğraşlar bul kitap oku,film al izle eşinle , örgü dantel kısacası kafanı bi uğraşa ver bu çok iyi bir yardımcı çünkü

eşim filmlere zaten meraklı.onu yapıyoruz ama ben o kadar yorgun oluyorum ki (eğer film çok ilgimi çekmediyse daha çok oluyor) uyup kalıyorum.kitap okuyorum, örgüyü de seviyorum ama onu yanlız bırakınca bu kez yanına çağırıyor.(zeten genelde beni öpmak için bile ayağına çağırır.sürekli yatar vaziyette, sürekli bir şeyler istiyor buna da sinir oluyorum.bi ara kolonya şişesi yanındaydı elini bile yıkamaya kalkmayıp kolonya kullanıyordubende kızıp kaldırdım kolonyayı)yanına gitmeyince gönlümü alana kadar o gelip uğraşıyor.eğer gönlümü de alamazsa bu kez beni suçlayıcı şeyler bulup söyleniyor.ben diyorum ki benim eşim gibi yoktur herhalde sırf kendisi için yaşıyo sanki.bencilliği beni deli ediyor.klava:klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…