Sizden akıl istiyorum. Yardımcı olur musunuz lütfennnnnnnnn

2 hafta oldu aslında ayrılalı. Geçen hafta bu gün tekrardan konuştuk ama çok isteksiz konuştu gibi hemimle öyle hissettim. Konuşunca barışma olmadı ama. Yine ayrıydık
O zaman kesinlikle gitmeyin derim yalvaran
konumuna düşersiniz. Bence kesinlikle ondan hamle bekleyin yazmayın da bütün çekiciliğiniizi kaybedersiniz barışsanız bile 1000 pişman olursunuz yaşadım çünkü

O zaman kesinlikle gitmeyin derim yalvaran
konumuna düşersiniz. Bence kesinlikle ondan hamle bekleyin yazmayın da bütün çekiciliğiniizi kaybedersiniz barışsanız bile 1000 pişman olursunuz yaşadım çünkü
Peki neden isteksiz olmuş olabilir sizce. Yani ayrılık lafı geçince gözleri dolup bu konuyu kapatalım diyen bir adamdan bahsediyorum

Peki neden isteksiz olmuş olabilir sizce. Yani ayrılık lafı geçince gözleri dolup bu konuyu kapatalım diyen bir adamdan bahsediyorum
Bir kere araya ayrılık girince insan değişiyor hisleri karışabilir üstelemeyin kesinlikle.
Gerçekten sizi sevip istiyorsa gücü varsa buna kendisi de adım atar sonuçta siz kapıyı tam kapatmamışsınız

Dayanamadığımı fark ettim. Kendimi çok suçladım dinlemeden ayrıldığım için. Hala o da seviyor biliyorum ama uzaklaştı. Adım atmıyor hiç bir şekilde

8 Ekim 2024 Salı günü açtığınız konunuz :

Dayanamadığımı fark ettim. Kendimi çok suçladım dinlemeden ayrıldığım için. Hala o da seviyor biliyorum ama uzaklaştı. Adım atmıyor hiç bir şekilde

Sizi aldatan adamla barışmak mı istiyorsunuz ?

Ayrılan ben olduğum için. Onu dinlemedim bile ayrılırken. Şimdi de pişman oldum ayrıldığıma

8 Ekim 2024 Salı günü açtığınız konunuz :

Sizi aldatan adamla barışmak mı istiyorsunuz ?
Ay yok artik, aldatilmanin nesini dinleyeceksiniz

isteksizmiş gibi rollere girme ihtiyacı olmaz erkeklerın İSTEKSİZDİR size karşı. Demekki gözyaşı da yalanmış bak 2 haftadır sensiz de hayatına devam edebiliyor kendinizi kandırmayın gittin barıştın ilk zamanlarda ki adam olmayacak karşında senı değersiz görecek zamanla, ezecek ve gene ayrılacaksınız

Belanı arıyorsun.
Bence yanına koşarak git, senden başka kızları da aldatmasın. Sana özel aldatılmalar yaşa. Hem dinle bakalım neden aldatmış, muhakkak vardır sebebi. Sonra seni eklesin eklesin, silsin. Bir gün günaydın desin diğer gün vazgeçsin.
Lütfen toksiğini ellere kaptırma, sahip çık.
Tövbe yarabbim

Allah sana akıl versin. Sen niye gidiyorsun o gelsin sana. Git git de gör gününü. Sonra prenses bir erkek sana çemkirdikçe Ya Rabbi şükür dersin.

Hayır.O niye gelmiyor.Anliyorum barışmak görürse yumuşar bunu istiyorsunuz.Gidin ağlaya ağlaya dönersiniz .Her hatayı yapmayın birazda yapanlardan feyz alın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…