Sizce?

Neden bir erkege ihtiyac duymuyormussun onu da soyle bilelim. Madem bu kadar mukemmelsin neden yalnizsin. Seninle daha muhattap olmak istemiyorum. En sevmedigim sey kibirdir.
Yalnızlık kimileri için tercih edilen bir şey Rainyy. Şu yorumumun alt metninde bile yalnız kadın kusurludur imajı çiziyorsun.

Bir kisi birde sen elestirdin herkes elestirmiyor beni

Yoksa kapandim dedim diye mi bu saldiri
asdfghj he psikopatım ben kapandın diye yorum yapıyorum Okulda öğretmediler mi sana Özne, belirtili nesne, dolaylı tümleç, zarf tümleci, yüklemi? Bunları ögelerine ayır ve sebep sonuç ilişkisi ile birlikte ne yazdığımı tekrar oku o zaman ne demek istediğimi belki anlarsın :) Benim kuzenimde kapandı ama gerçek anlamda kendi için kapandı not düşeyim dedim :)

Sende biraz mantikli dusun oyle olsa acilirdim dimi.neyseee

Neden bir erkege ihtiyac duymuyormussun onu da soyle bilelim. Madem bu kadar mukemmelsin neden yalnizsin. Seninle daha muhattap olmak istemiyorum. En sevmedigim sey kibirdir.
Her seçimin bir sebebi vardır. Ben bir erkeğin özgürlüğümün kısıtlamasına izin vermem ömrümün sonuna kadar yalnız yaşamayı tercih ederim. Senin '' erkek '' olarak adlandırdığın '' nefes alsa yeter '' oluyor. Benim ise '' adam olup, kadına değer veren, ruh eşi '' anlamına geliyor. Aramızda dağlar, milyonlar kadar fark var rainyy anlayamazsın beni asla. Ben mükemmelim demiyorum ama sevgilimin olmaması benim tercihim diyorum. Milyonlarca erkek teklif etse kaç yazar senin hoşlanmadığın biriyle sırf sevgili olmak için sevgili olduktan sonra. Bu yüzden hep mutsuz bir ilişki hayatın, evlilik yaşamın olur. Kibirli değilim ama özgüvenli ve kendimi de tabi ki zeka ve görünüş olarak beğenen biriyim :)

Kapalıyken bakmazlarsa açılırsın
Saçına dikmiyorsun sonuçta
Hiçççç yadırgamayın kızlar böyle konuya böyle cevap

Sana cevap vermicem. Uzatiyorsun kendini cok bir sey sanmissin ama bossun

Allah başka dert vermesin böylesi bi dertle sınanmak çok zor olsa gerek..

Sana cevap vermicem. Uzatiyorsun kendini cok bir sey sanmissin ama bossun
Dop doluyum. Burada sırf seni teselli etmek için '' evet ya haklısın valla bizde yalnızız, sıkılıyoruz, boş boş yaşıyoruz '' mu demeliyim? Ben kendimi övmek için yazmıyorum. Ama ilgi görüyorsam bunu sadece görünüşüme değil vasıflarıma, geçmişte ve hala olan becerime, iletişim gücüme, sağlam bir sosyal çevremin olmasının ise aktif bir spor ve eğitim hayatımın olmasına bağlıyorum sadece. E bunlara varken yok demek sadece seni motive etmek olur. Kibir çok ayrı bir şey. Kimsenin görünüşüne laf etmedim asla etmemde. Ama acı gerçekleri de söylerim. Kendimi seviyorum bu neden kibir olsun ki? Bak ders al bu yazdıklarımdan yoksa ömür boyu yalnız yaşarsın. Erkeğin olmadığı bir dünyayı cehennem sanıyorsun :)

Evet en mukemmeli sensin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…