Sizce?

Komik olan ne ki? Çok mantıklı bir soru sordum. Kimsenin tepesine gökten erkek düşmez. Evde boş boş durursan sadece kadın profillerine yazıp duran Instagram abazalarinin dikkatini çekersin . Onlardan da kimseye fayda gelmez
Sosyalles ki insanlarla tanış
Yani haklisinn sosyallesmem lazim

Senin bu laflarin hic zoruma gitmiyor yok erkekler ilgilenmiyor falan seninle cok ilgileniyorlar o yuzden heryer benimde hic sevgilim olmadi yaziyorsun
Oooo sıkı takipçimsin :KK70: İlgilenmedikleri için değil tercih etmediğim için olmuyor. Ayrıca ben bununla ilgisi hiç sitemde bulunmadım senin gibi? Hiçbir zaman istemediğim için gündemde bile olmadı. Aksine sevgilisiz de hayatın gayet sağlıklı ve mutlu ilerleyebileceğini anlatmaya çalıştığım için sevgilim olmadığını söyledim. Keşke buna da dikkat etseydin :) Benim sosyal hayatıma, arkadaş çevreme bakmış olsaydın şuan depresyonda olurdun şüphen olmasın :) Çok şükür erkek diye delirecek bir hale hiçbir zaman gelmedim.

Oooo sıkı takipçimsin :KK70: İlgilenmedikleri için değil tercih etmediğim için olmuyor. Ayrıca ben bununla ilgisi hiç sitemde bulunmadım senin gibi? Hiçbir zaman istemediğim için gündemde bile olmadı. Aksine sevgilisiz de hayatın gayet sağlıklı ve mutlu ilerleyebileceğini anlatmaya çalıştığım için sevgilim olmadığını söyledim. Keşke buna da dikkat etseydin :) Benim sosyal hayatıma, arkadaş çevreme bakmış olsaydın şuan depresyonda olurdun şüphen olmasın :) Çok şükür erkek diye delirecek bir hale hiçbir zaman gelmedim.
Ben senin takipcin degilim sen heryerdr yaziyordun seni oyle taniyorum canim. Senin hayatin benim umrumda da olmaz. Daha da konusmak istemiyorum seninle. Bende senden sikildim kinularima yazma hadi bay

Ne ilkokulda ne de şimdi evde boş boş oturup zamanını '' erkek '' diye harcayan bir karakterim olmadı. Burada sana eğitim hayatım ve başarılarımdan, sosyal çevrem ve ilgilenen ilgilenmeyen kişilerden bahsetmiycem zira senle ben asla kıyaslanamayız bile. Dedim ya bırak erkekleri ben soğudum daha seni görmeden. 15 yaşında ki bi ergen gibisin. Belki de 15 yaşındasın. Başka bir işin, amacın, yeteneğin yok ki. Kim neden istesin seni? Benim yazdıklarıma dikkat etmişsin tebrik ederim ama ince detayları kaçırmışsın. Ben yorumlarımda arkadaşları tarafından sevilen, sosyal hayatı gayet başarılı, hentbol, tenis, projelerde yer alan, gençlik çalışmalarına katılan biri olduğumdan da bahsettim bu yüzden erkeğe ihtiyaç duyan sen o kısmı es geçmişsin belli ki. Çünkü bunlar senin için çok önemsiz.

Sende burada benimle dalga geciyorsun. Sen cok mu dogrusun
Estağfurullah. Doğruyum demedim,çok eğri yönüm var.Ama şuurum yerinde. Bak herkes seni eleştiriyor neden sence?Bu kadar insan yanılıyor mu?Hangi din olursa olsun inanç ile samimiyet ile ibadet,teslimiyet olur. Ya da inançsızsındır saygım hepsine sonsuz. Emin ol x inanç için benzer bir şey deseydin de tepkim farklı olmazdı.

Hayatının merkezine erkekleri koyma.Patronu senin olmadığın hayat da senin değildir. Harcarlar.

Ne ilkokulda ne de şimdi evde boş boş oturup zamanını '' erkek '' diye harcayan bir karakterim olmadı. Burada sana eğitim hayatım ve başarılarımdan, sosyal çevrem ve ilgilenen ilgilenmeyen kişilerden bahsetmiycem zira senle ben asla kıyaslanamayız bile. Dedim ya bırak erkekleri ben soğudum daha seni görmeden. 15 yaşında ki bi ergen gibisin. Belki de 15 yaşındasın. Başka bir işin, amacın, yeteneğin yok ki. Kim neden istesin seni? Benim yazdıklarıma dikkat etmişsin tebrik ederim ama ince detayları kaçırmışsın. Ben yorumlarımda arkadaşları tarafından sevilen, sosyal hayatı gayet başarılı, hentbol, tenis, projelerde yer alan, gençlik çalışmalarına katılan biri olduğumdan da bahsettim bu yüzden erkeğe ihtiyaç duyan sen o kısmı es geçmişsin belli ki. Çünkü bunlar senin için çok önemsiz.
Neden bir erkege ihtiyac duymuyormussun onu da soyle bilelim. Madem bu kadar mukemmelsin neden yalnizsin. Seninle daha muhattap olmak istemiyorum. En sevmedigim sey kibirdir.

Yoksa kapandim dedim diye mi bu saldiri

X