Sizce?

Kahveye yeni oturmuşken bakayım dedim kızcağız yine birşeyler derdine düşmüş
Şey vardı lisede bi çocuk vardı kiminle sevgili oluyorsa kız kapanıyordu. Ayrılınca açılıyordu. Okulda sürekli bir tesettür sirkülasyonu vardı. Travmalarım var ağustooos

Şey vardı lisede bi çocuk vardı kiminle sevgili oluyorsa kız kapanıyordu. Ayrılınca açılıyordu. Okulda sürekli bir tesettür sirkülasyonu vardı. Travmalarım var ağustooos
Ay bilmem miiii. Her ayrılıkta bir şekil değiştirmeler falann. Bide 1 milyoncudan yüzüklerini alırlardı ayrılınca boynunda kolye diye gezdirirlerdiiii. Benim ünide bi arkadaş vardı. Biz bi tane manita bulamazdık kız her ay sevgili değiştirdi ve hepsi buna evlenme teklifi edip tektaş takardı biz şok olurduk. Yalnız şuan ben evliyim o hala bekar

Kapanmanın asıl hedefi amacı zaten dikkat çekmemek ve erkeklerin bakmaması değil mi?
Yani sana sadece evlendiğin erkeğin bakması gerekmiyor mu?
Siz önce neden baş örtüsü kapatılır neden saçlar gizleniyor bunu bir anlamanız lazım. Bu bakış açısıyla kapanmanız anlamsız şimdi erkekler bakmıyor desek ne yapacaksanız açılacakmısınız

Bacım sen olayı çok yanlış anlamışsın ya

Rainny sen yeni kapanmadin ki, ben gayet net hatırlıyorum daha evvel kapalı olduğunu, arada başını açdiysan bilemiyorum tabi. Bilgisayar başında ondan burdan yazistigin erkeklerden medet umuyorsun. Sosyal hayatın içine karış, gençlerin yapacağı bir çok şey. Başörtülü olman bunlara engel değil. Erkek erkek diye ölüp bitmek yerine başka şeylerle meşgul olsan, yaydığın enerji de farklı olur muhtemelen. Mesele güzellik,çirkinlikte değil. Cidden normal bir durumda değilsin. Hem kızıyor, hem üzülüyorum sana.

"Kanka biz kendi aramızda yüzük taktık."

Kizlar begenilmek istiyorum suc mu
bence insanlar fazla üstünüze gelmiş. Bir erkeğin size ilgi göstermenizin giyim tarzınızla alakası yok. Uyuşursanız uyuşursunuz. Açık/ kapalı herkesin beğeneni ilgi göstereni vardır. Bunu düşünmeyin artık. Bir erkeğin sizi beğenmesi verdiğiniz enerji, karakteriniz, auranız, sohbetiniz, kendinizi ne kadar geliştirip geliştirmediğinizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…