Sizce ne yapmaliyim? :(

19 yasinda bir kizi ailesinin rizasini almak icin cabalamak yerie kacarak evlenmeye ikna etmissinz sonra da ailenle gorusme demissinz, ailesi ne kadar kotu olursa olsun buna hakkin yok ! Belki de kizda bunun hircinligi vardi nasil olmasin ki? Cocuk yasta birini ailesinden kopariyorsun ayrica yasi kac olursa olsun kadinlar ailesinin kiymetini asil evlenince anlarlar...esinuz de hatali ama bence siz daha hatalisinuz ayrica kv yaninda gosteris gibi kriz gecirip kadinin ayagini yaralamak da ne oluyor...oyle bir esle kimse kizini ayni evde birakmaz

bak bak nelerde biliyor fake hesap.
sıkı takipçimiz misin?

Bende 19 diye düşünmüştüm kızı kaçırdığında 17 yaşında çocukmuş kendiside kazık kadarmış 26 yaşında gıcık aldım senden konu sahibi

Evleneli 3 ay oldu diyorum. Ben 28 o 19 yasinda. 3 ay once 17 yasinda mi oluyor?

Tamam yaşı elestirebilirsiniz benide. Ama once bi konuyu anlayın.

Tamamını okuyamadım sinirde ama sen kimsin de ailesiyle görüşmesini lütuf gibi sunuyorsun? Seninle evlendi diye onun sahibimi sanıyosun kendini? Kim bilir ne yaptında ailesi bu kadar karşı çıktı! Umarım konunun sonunda kız ailesine dönüp doğru yoku bulmuştur!

Bana nedense hiç inandırıcı gelmedi yazdiklariniz çok hikaye vari bilemedim eğer gerçekse de boşan kurtul Muhammed...

Evleneli 3 ay oldu diyorum. Ben 28 o 19 yasinda. 3 ay once 17 yasinda mi oluyor?

Tamam yaşı elestirebilirsiniz benide. Ama once bi konuyu anlayın.
Zaten yaşını diyoruz
17 yaşındaymış diyoruz
çocukmuş diyoruz
ilişkiniz hataymış diyoruz
Eeee daha ne diyelim

26 yaşında,, 17 yaşında kişi ile beraber olmanız çok yakışıksız. Hatta sapıklık bana göre.. Karşınızdaki kişi henüz ergen bir birey. 19 yaşında evliliğe sokmak yerine okuyup, çalışması için yardımcı olsaydınız keşke. Aile ile görüşmesine karışmanıza da anlam veremedim. Haddinizi aşmışsınız. Ne olursa olsun karışmayacak ve saygı dıyacaktınız. Siz istemiyorsanız yine görüşmezdiniz. Eş dediğiniz kişi bana göre henüz "kadın" olmamış. Yaptıkları da bundan.. Boşanıp yollarınızı ayırın.

Haksızsın. Aranızda 10 yaş var. Kız çok küçük ne konuştuğunu bile bilmez insan o yaşta. Nasıl bu kadar sana hitap etti nasıl bu kadar sevdin... Sana ne hissettirdi. Bı düşün istersen. Zira sen 30 una gelmiş bı adamsın nerdeyse neden ailesine isyan eden onları eleştiren onlara kurulmus biri ile oturup plan yaptin. Yolda kaldın çünkü o yaşta ki kızlar ailesini çok eleştirir ama bı sure sonra onları çok sevdiğini anlar. Oda bı zamanlar ana kuzusu idi sen onlarla görüştüm emek yerine onların gözüne girecektin. Ben eşini haksız bulmadım. Evet hataları var ama aranızda da 10 yaş var sen daha olgun davranmaliydin

Yaşadıklarınız üzücü ama sonu baştan belliymiş.Birincisi evlilik ve aile sorumluluğunu anlayamayacağı bir yaşta evet demiş herşeyinize.Zaman geçince de sorumluluklar ağır gelmiştir.Yaşı küçük olduğu için evliliği pembe panjurlu evimiz olarak görmüştür yüzde 99 Olgunlaşmadan,ne istediğine karar vermeden,hayattaki duruşunu belirlemeden sizinle hayat kurmaya çalışmış.Bukadar yaşanan olumsuzluklardan sonra insanın sünger çekip yeniden devam etmesi çok zordur.Seviyorsanız şansınızı deneyin ama son pek iç açıcı görünmüyor.

Bana baskıcı her şeye karışan ruh hastası bir tıp geldiniz ne demek ailesine karşı doldurmak annesiyle gorustiememek sizin ruh hastası analarınız ağzımıza ediyor da biz annenle görüşmeyeceksin diyemiyoruz sen kimsin de gorusturmuyorsun

Eklemeyi unutmuşum.Ailesiyle görüştürmeme kısmı tam bir hezeyan.Karşınızdaki 30 yaşında olur birlikte karar verirsiniz ailesi ile görüşmezsiniz.Bunu anlayabilirim.Ama sizin karşınızdaki çocuk.Fiziki gelişimi bile daha tamamlanmamış.Kızlarımız fiziken büyüdüğün de dışarıdan olmuş gibi görünüyorlar.25 altı çocuktur net.İstisnalar hariç tabiki.19 yaşında nasıl bir yaşam tecrübesi olabilir ki ailesini silip sizi seçmiş.Böyle işte bir yıl dolmadan kararını değiştirir.Belki şuan size dönmek istiyordur.Sonra yine ailesine.Üzgünüm ama yaşam kurmaya çalıştığınız kişi bir çocuk

Bosan kurtul bu ne böyle tamam aile ama seninkinin evlenince kıymete binmiş ailesi. Boşanırsan da evlenmek için iki kere düşün bir daha. Ama zaten 19 yaşındaki kızdan da ne kadar ev hanımı olmasını bekliyorsun o da ayri bir olay. Aranızda nereden baksan 10 yaş var.

Bahsettiğiniz kişi şu an 19 yaşındaymış , iki yıl önce 17 oluyor , yani 17 yaşındayken sizinle ilişkisi başlamış.Henüz çocukken...

Bulmuşsunuz saf yaşı küçük kızı yönetecekmişsiniz de yönetemeyince sorunlar çıkmaya başlamış.

Sizden kurtulmuş bence kızcağız.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…