Sizce ne yapmaliyim? :(

Sizin için ailesini terketmiş zamanında şimdide ailesi için sizi

Son düzenleme:
28 yaşında koca adam ergenlikten yeni çıkmış 19 yaşında bir kızla kaçarak evleniyorsan nasıl bir son bekliyorsun? Kız evlilik yaşında bile değilken ailenin yanından çık gel deyip iki haftada ailesinden habersiz nikah kıymışsın. En büyük hata senin yaptığın, iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır.

+++++++
19 yasindaki kizdan es yaparsan olacagi da budur.

İkinizde normal değilsiniz onu söyleyeyim önce. Öfkenizi kontrol altına almayı bilmiyorsunuz. Karının kafasına vuruyorsun(hafiften bile olsa) kayınvalidenin yanında eşyaları yere fırlatıyorsun,kadının ayağını yaralıyorsun. Tutacak bir taraf bulamadım bu evlilikte. Eşin daha küçük bazı şeyleri bilmiyor olabilir ama ailesiyle görüştürmemek,evi kırmak, dökmek,eşe vurmak bunlar evlilikte asla olmaması gereken şeyler. Bence ayrılın ve öfkenizi kontrol altına almayı öğrenmeden başka birinin de canını yakmayın.

Başına buyruk ne yaptığını bilmeyen sorumluluk alamayacak zekada ve yaşta bırakın gitsin bugün gelse yarın gene gider ilişkiniz sağlıksız sizin yaklaşımınızda kötü evlenmiş değilde sahiplenmiş gibi davranmışsınız şiddete başlamış olacak gibi değil

+++++++
19 yasindaki kizdan es yaparsan olacagi da budur.

19da evlenmiş orayı geç, koca kazık kadar haliyle 17 yaşındayken girmiş kızın aklına.
2 senelik ilişkileri varmış.
Reşit bile değilmiş kız, bu adamla sevgili olduğunda.
Bi de kızı kaçalım, gel gitme diye ikna ediyor, sonra da "Anası babası şöyle sömürdüler" diye olayı yumuşatıp, kızı ailesiyle görüştürmeme bahanesi ediyor.
Resmen gözü açılmamış çocuk avındaki tip işte.

Yaş olayını yeni fark ettim.
Aklı başında olmasını bekleyemeyiz zaten bu kızın. Reşit olmadan yaşadıklarına bak.
Gerçekten sevseydin "bir iki sene daha bekleyelim, o zaman da evlenmek istiyorsan evleniriz" derdin be Muhammed.
Bir kez daha aşka olan inancım yıkıldı

Geri döndürmek için ugraşmayın ailesi hep bi ayırma derdinde böyle aile sözkonusuyken o evlilik yürümez ki yürümemişte zamanla sevginiz geçer azalır sevseniz bile huzursuz dolu bir evlilik kim ister ki.

Bende 19 diye düşünmüştüm kızı kaçırdığında 17 yaşında çocukmuş kendiside kazık kadarmış 26 yaşında gıcık aldım senden konu sahibi

cok sevseydin adam olup ailesinin karsisina cikar biz evlenmek istiyoruz derdin. ailesiyle gorusmesini engellemissin. yanlis anlamadiysam kizin 1 telefonu bile yok. ailesini arayabilmek icin bile senin telefonuna ihtiyac duyuyor. iyi yapmis kirmis dokmus ortaligi. ne demek annenle disarida konus. ailesi kotuyse ayni kotulugu sen de yapmissin.

Küçük yaşta düşünceleri ve kişiliği oturmamış biri ile evlenmişsiniz.
Hem de kaçarak...
Kız tavır ve hareket olarak yanlış ama onu kaçmaya teşvik ederek ya da göz yumarak evlenmişsin. Ekonomik özgürlüğü olmayan bir kadının ailesini reddetmesi ve kaçması diye bir durum gerçekten saçma.
Kıza elinizden gelen yardımı yapmışsınız. Ev açmış giyim kuşam herşeyimi tamamlarsınız ama ailesini istiyor. Siz de doğal olarak bu yaşananları hazmedemiyorsunuz. Ayrılın.
Nafaka demişsiniz nafaka çocuksuz kadına kısa süren evliliklerde veriliyor muymuş bilmiyorum. Suç varsa ortada verilebilir.
Kardeşim de üniversite mezunu yine üniversite mezunu biriyle ailesinin rızası olmadan evlendi. Biz yapmayın dedik ama hiçbirşeylerini eksik bırakmadık. Kına gecesi dahil yapıldı ev hariç en az 150bin masraf yapıldı. Kıza annenle görüş dedik istemedi kavga çıkardı hep. Bayramda falan evlerinin önüne görürmüş kardeşim sen çık diye istememiş. Ben onlarla görüşmem demiş. Sonuç aniden bir gün görüştü ve boşandı. Kıssadan hisse aile rızası yoksa sonuç boşanma ya da huzursuzluk.

O an karşımda bulunan bardagi yere vurdum annesi onume atlayinca ayagina geldi. Hastanelere goturdum. Diktirdim.

şuraya kadar okuyordum mis gibi..
ama burada falso vermişsin muhammet.
sübyancı mısın ? fantezilerini mi yazdın?
17 yaşındaki çocukla sevgililik falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…