Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

Iste basit olduğunz burdan belli kırmızı kuşak nedir yahu allahım ülke değil köyde iç içe yaşıyoruz sanki

21. Yuzyildayiz insanlar hala seksi ayip ve gunah olarak degerlendiriyor, opusme sahnesinde kanali falan degistiriyor. Iki uc yil icinde marsa insan kolonisi gonderiyorlar, biz hala evlenmeden once seks yapan cehenneme gidecek kafasindayiz :)
Hayır canım böyle dediklerine bakma çoğunun dilinde icraata gelince çok tecrübeliler

21. Yuzyildayiz insanlar hala seksi ayip ve gunah olarak degerlendiriyor, opusme sahnesinde kanali falan degistiriyor. Iki uc yil icinde marsa insan kolonisi gonderiyorlar, biz hala evlenmeden once seks yapan cehenneme gidecek kafasindayiz :)
.21.yuzyil olunca dinin kurallari da mi degisiyomus? Allah Allah

Bazılarının değer yargısıdır. benim gibi düşünenler için inanç meselesidir.
Nikahsız birliktelik zinadır, günahtır ve bunları küçümsemek inkar etmek cehenneme giden yola girmektir.
Senin medeniyet dinin seni bağlar.

İn

Sen bir de avukatmışsın algin kuvvetli olmalı, seks yapan cehenneme gitmez hem evlilik öncesi seks yapan hem de sevgilisine kapan baskısı yapan erkek normal mi, bunu kabul eden kadın?

Kanunlar onunde zina suc degil, benim icin onemli olan bu

Şu an kanunluk bir durum yok dini bir durum var çünkü konu sahibi ne derse desin türban dini temsil ediyor dışarda türbanlı bir kadın görüp bu acaba Hristiyan mı demiyoruz kadın müslüman ve mutaassıp diyoruz

Milletin inancına 21.yy dayız ya diye laf çarp.
Sonra ay dini konu, yorum yasak de.
E cevap hakkımızı da mı kullanmayalım?

Yorumum kişisel değil genel.

Demek istedigim benim icin onemli olan yasadigim ulkenin yururlukteki kanunlaridir, yasamimi, hareketlerimi ona gore sekillendiririm, dini dayatmalara gore degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…