Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

Iste basit olduğunz burdan belli kırmızı kuşak nedir yahu allahım ülke değil köyde iç içe yaşıyoruz sanki

Evet.. Basitim ben gurur duyarim telimle duvagimla kusagimla gelin geldiğim yerde basit bende ailemde kocamın aileside basit insanlar.. bi çok insanda basit olmayı sizin gibi olmaya yeğler bence.. basit ve normal.. Keşke sizde basit biri olsanız bizde sizi normal kabul etsek.. Ama değilsiniz iste.. Orantısız bi yasam tarzı... Hem sevisirim hem kapanirim kapandığım için cennete giderim acik olup sevissem kesin cehennemliktim falan diye mi düşünüyordunuz.. Ahh hadi ama.. Basitmişim..:KK70:

İzninizle gidip basit kocamin basit çoraplarıni basit çamaşır makinama tıkıp basit evimin isine bakacağım..:KK59:

Farkındamsiniz ben gelinlik için yorum almak istedim bayanlar konu nerelere geldi güzel veya cirkin tarzı bişeyler yazabilirsiniz evet cinsellik yaşadım yaşamaya devam ediyorum ben bunu ayıp olarak görmüyorum namus iki bacak arasında diyenler hani nerdeler yaptık yapıyoruz yapacağızda beni eleştirmek için yorum yapmayın
E be arkadas adama demezler mi namus bacak arasinda degilse bas ortmekte hic degildir diye nasil bu kadar celisebiliyorsun pes !

Amanda anan ne kadar dindar varmış sözde hepsi müslüman sorsan 32 farkı bilmez namaz kilmazlar aksama kdar dedikodu millette laf yapıştırma derdindesinz meraklıları na birkez daha anlatayım ,sevgilim dindar dini boyutunu düşündü kapanmami istedi ben onun istediğini kabul ettim ve cok sıkıldım açılirim sex yapmak ta gayet normal mi normal durum yemek yemek su içmek gibi din Allah'la benim aramda siz kalmissiniz beni sadece kapandım diye yargılayacak

Ha şimdi diyeceksiniz ki madem o kadar dindar neden sex yapıyor ben istiyorum yapıyoruz mutluyuz yakında evleniyoruz siz burda efor sarfettiginizle kalırsınız neyse biz gidelim de çiçek kuşak falan bakalım akşam

Kendini ne güzel anlatmışsın konu sahibi. Kişi kendini bilmek gibi irfan olmaz derler.

Amanda anan ne kadar dindar varmış sözde hepsi müslüman sorsan 32 farkı bilmez namaz kilmazlar aksama kdar dedikodu millette laf yapıştırma derdindesinz meraklıları na birkez daha anlatayım ,sevgilim dindar dini boyutunu düşündü kapanmami istedi ben onun istediğini kabul ettim ve cok sıkıldım açılirim sex yapmak ta gayet normal mi normal durum yemek yemek su içmek gibi din Allah'la benim aramda siz kalmissiniz beni sadece kapandım diye yargılayacak

32 farkı bende bilmiyordum neymiş.. 32 farz olmasın o :KK70::KK70::KK70::KK70:

Arkadasim iman etmek ayri amel.etmek ayri seyler.Iman edersin ama amele dokemezsin o senjn gunahin olur,sen amel etmeyip birde zinaya normal deyip acikca inkar ediyorsun,ogrenmissin 3 kelime atip tutuyorsun burda insanlarla dalga geciyorsun aklinca,madem elestirilmeyi gozun yemiyor anlatma o zaman.Erkek arkadasin dindarsa nasil zinayi normal gorebiliyor sende buna inaniyorsun ? Bizi ne yaptigin ilgilendirmez,ama insanlarin inandigi degerlerle ugrasmaya kalkiyorsun kucumsuyorsun o olmuyor iste anladin mi :KK39:

Allah bilir siz dini nikahta yapmissinizdir. Ondan boyle rahat konusuyorsun. Tesetturlu bir hanimin sehvetine yenik dusup sevismesini anlarim da catir catir sevisip sevgilisi istedi diye kapanan insani anlayamam. Celiskili gelir. Ama hayat senin tercih senin.. yargilama hakkina asla sahip degilim. Tesetturlu insanlarda sevisebilir tabikii ancak helal dairesinde sevisir aksi taktirde bir hataya duserse vicdani rahat durmaz tovbe eder af diler ayni hatayi tekrarlamaz. Uzgunum ancal gonulsuz yaptiginiz iste sizi bir yere kadar idare eder. Emin olur birgun isyan bayragini cekip ben daha da bu basortuyu tasimak istemiyorum diyeceksinizdir.

21. Yuzyildayiz insanlar hala seksi ayip ve gunah olarak degerlendiriyor, opusme sahnesinde kanali falan degistiriyor. Iki uc yil icinde marsa insan kolonisi gonderiyorlar, biz hala evlenmeden once seks yapan cehenneme gidecek kafasindayiz :)
21. Yüzyıl olunca noluyor kı?
Allah mı yok oluyor (Töğbe haşa)
Günah sevap mı değişiyor ?
Evliilik dışı yapılan şey zina dır!
Günahtır.
İsterse 40. yy olsun Allahın ve peygamberımızın gunah ve sevap dediği şeyler öyle kalıcaktır .
Sizin gibi korkusuzca asla konuşmayacağız.!!!!!!!

Tamam tamam haklısınız hepiniz edepli namuslusunz yeterki susun zira konum hakkında tek kelime yorum yapılmadı beynim örümcek dolmaya başladı tamam teşekkür ler edepli namuslu dindar bayanlar hepinize hayırlı günler

Aahhaha çok komik acaba yasin on beş mi

Taş çıkartırım 15liklere ayipsin.. Bu arada 15 demisken ben 15imde kapandimdi.. Hatta 14.. Ama evlenene kadar sevismedim kapaliligim 21. yy standartlarına uymuyor bu şartlarda benimki sayilmiyormu simdi... o_O ne yapsam boşanıp sevisip yeniden evlensem modern 21. yy a uygun bi kadin olurmuyum o_O

Siz zaten allah rizasi icin deil sevgili icin kapandiniz ve yaptiginiz gunahlara tovbe ediceginize sacma sapan konusmaya devam ediyorsunuz zinanin ne kadar gunah oldugun farkinda bile deilsiniz bosuna kapanmissiniz sayet sizin kapanmanizin hic bir degeri yok cunku size gore onemli olan sevgilinizin istegi yani gunahmis Allah ole diyor Kuranda ayetlerde ole geciyor deil. Valla kafaniz iyiymis gule gule kullanin.

Taş çıkartırım 15liklere ayipsin.. Bu arada 15 demisken ben 15imde kapandimdi.. Hatta 14.. Ama evlenene kadar sevismedim kapaliligim 21. yy standartlarına uymuyor bu şartlarda benimki sayilmiyormu simdi... o_O ne yapsam boşanıp sevisip yeniden evlensem modern 21. yy a uygun bi kadin olurmuyum o_O
Yavrum farkmiz ne acaba sen kendini Huri melek mi sanıyorsun aklinca dalga geciyorsun modern bir toplumda yaşıyorum istediğimi yaparım kimse karışamaz ki saygı duyuyorum sana ne yaparsan yap beni ilgilendirmez

Örümcek dedi ya. Örümcek.:KK53:

Sanki sevgilisi istedi diye kapanan biziz.

Beyin düşünmemekten örümceklenir. Senin beynin o yüzden örümceklenmiştir. :KK66:

:KK51:

X