Sizce mümkünmü, Realist yorumlara ihtiyacım var!

Kısa bir zamanda yemeyip, içmeyip, spor yapıp o kadar kilo verilir verilmesine de ne kadar sağlıklı olur? Bence bırakın iddiayı falan, sağlığınızdan önemli değil hiçbir şey. Siz yine de yediklerinize dikkat edip, diyetisyene gidin. Aylık 4-5 kilo verin ama sağlıklı verin.

Tamam bu gece full diyet programı arastırcam zaten tatlım teşekkür ederim. Pazarteside belki diyetisyene giderim
Lütfen ilk benim önerimi arastırın..çünkü diyet değil sizi sıkmayacak .

Bir anda verilen şok diyetlerden vazgeçtiğinizede çok sevindim..kimse için hatta kendiniz için bile o tarz diyetlere girişmeyin..Hem vücut deformasyon oluyor hemde verilen kilolar zaten geri alınıyor..

Kolay gelsin size şimdiden

Millet geçim sıkıntısı çeker sen de kilo mu Hayır yani git bi diyetisyene

bayanlar biz yok kilo yok basen yok göbek sohbeti yapıyoruz çareler üretiyoruz kendimize bu saatte... acaba bu saatte kilosunu göbeğini düşünen kaç erkek vardır çözüm arayan... oh valla bizi komplekse sokup kendileri mışıl mışıl uyuyorlar :))))

Dogru tatlım, bende öyle yapmaya karar verdim zaten

Tesekkür ederim, cok merak ettim zaten ilk ondan başlarım

Öyle kilo vereyim diye şok diyet falan yapmayın sonra o kilolar hoop geri geliyor 2 katı. 8 haftada 10 kilo verilir ben 8 kilo verdim. Spor yapmadım ama hepsi yağdan gitti. Su oranım aynı kas oranım arttı. Düzenli dengeli sebze ağırlıklı. Günde 3 ana 3 ara öğün sabah erken kalkmak. Şeker cısss hamur işi Kızartma cısss. İlk iki hafta sadece diyet sonrasında lahmacun dürüm çiğ köfte ile verdim 10 kilo hiç ama hiç zorlamadım. Kilo vermek isteyen bu öğünler i kaçırmayacak. Çünkü 4 ara öğünü kaçınca akşam yemeğinde gözüm dönüyor. Birde bağırsak düzeni şart. ve tabi en az 2 buçuk litre su. Sabah kalkış dahil her öğün arasında 2 şer 3 er bardak içseniz oluyor zaten okadar.

Tatlim senin 55 e dusmen gerekmiyor. Boyuna gore cok zayif olursun. 1.70 boya en ideal kilo 60'tir. 7 kg ise 2 ayda rahat verilir.

Sabahlari ac karnina ılık suya 4-5 damla limon damlat onu ic. Yesil cay ile gun arasinda takviye yap.
Sabahlari maydonoz yiyebilirsen bol bol ye.

Sut, yogurt ve yumurta ye bol bol, hamur isi, yagli yiyeceklere ve kizartmalara biraz ara ver.

Yogurt icine tarcin, zencefil ve zerdecal katip yiyebilirsin. Sporla desteklersin. Bunlari yapip sağlıklı beslenirsen verirsin. Sok diyet ya da diger diyet listelerine ihtiyacin yok.

60'tan asagi dusmemeni tavsiye ederim. Sadece 7 kilo vermen yeterli.
Kafana takmazsan daha rahat verirsin

Teşekkür ederim tatlım, aynen kafaya takılınca verilmiyor kilo falan. Bende bu aksam karar verdim, öncelikle 60 a düşeceğim, sonra fazlalık varmı yokmu ona göre devam edeceğim. Sok diyetten falan vazgeçtim bi anlık bi sinirle, gazla kafaya koymuştum ama sağlığımdan önemli değil ya, ne yapalım güzel bilgilerin icin tesekkür ederim, dikkate alacağım ve uygulayacağım insallah veririm bir an önce su Sıcaklarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…