sizce kim hakli?

Benim gibi kıskanç biri icin bile çok abartı olmuş.gecen sene eşimle tatile gittik okuldan bı hocamız msj attı bana.surayi da gezin şunu da yiyin gibisinden hiç kötü niyetli değildi.esimde gördü bişey demedi bende olsam eşime bu şekilde mesaj atılsa ses etmezdim.sonucta iş arkadaşı mesajda kötü bişey de yok,daha öncesi varsa bilemem.

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
Geçen hangi uzmandan dinledim hatırlamıyorum,iş arkadaşlarıyla iş dışında muhabbet duygusal bağ oluşturur; bu da aldatmaya zemin hazırlar demişti.Güzel bir tespit diye beğenmiştim.
Çok gereksiz bir mesaj bence de.

Ay Allahaskina ya sanki kadin erotik mesaj atmış iş arkadaşı ve ayni odada tabiki bir samimiyet olacak kimse yemez kocanizi bencede fazla abarmissiniz.. ayni mesaji bir erkek atsaydı bu tepki olmazdi halbuki bu dunyada kadinlar da var.. bu zihniyeti anlayamayacagim gercekten

Onlar birlikte calisiyorlar arkadas sayilirlar once bunu kabullenin siz duvar gibi mesafeli olabilirsiniz herkes sizin gibi olmaz ayrica kotu biseyde yazmamis canim cicim dememis asiri abartmissiniz

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
15 yıllık iş arkadaşlarım var hiç birine böyle cıvık bir mesaj yazmadım, kadın arkadaşlarıma bile onlar izinli ya da tatildeyken zorda kalmadıkca yazıp rahatsız etmem sonuçta iş ortamindan uzaklasmak için izin alıyor insanlar...

Eşinizin evli bir kadınla birlikte olacağını düşünüp mü böyle tepki verdiniz. Eşiniz ne demiş. ..... Hanım haftaya da sizinle gideriz mi demiş.

ikincisi diye birsey olursa kapının önüne konulacagini garanti ettim kendisine. şunu da merak ediyorum açıkçası esi bilse böyle mesaj attığını karısına ne tepki verir mesela? bazı yorumlara istinaden de diyorum kadın kocama yurumemis belli yürüdü desem hakkına girerim (içini bilemem) ama bana b3nim değer yargilarima böyle şahsi özel msjlar atmak hoş gelmiyor. ben atmam atanı da paylarim
Hala kadın diyorsun hala kadın! Senin kocandan yüz bulmuş ve yazmış sen yanındaki adama kız, bağır . Yanlış çok yanlış bir düşünce yapınız var

hayır hayır esime yürüyor diye düşünmedim. fakat ben her zaman fazla samimiyeti özellikle kadın ile erkek arasındaki samimiyeti gereksiz bulurum. kadinin benim de eşimin yanında olduğumu bile bile gerek yokken msj atması benim garibime giden. yani bizde biliyoruz tura geldiğimiz bölgenin neyinin meşhur olduğunu. kadin ile selamım dahi yok bir kere mi ne gördüm(işim çok yoğun öyle sık sık veya nadir de olsa eşimin iş yerine gitmem) yine diyorum kadin yürümedi belki ama samimiyet bana göre değil. ben uygun görmüyorum bir erkeğe tatil gününde msj atılmasını

O yüzü kim verdi o kadına biz değil galiba

bence bir sey yok. hepimiz is arkadasimizin storysine bir seyler yazariz. hatta daha dun gecenin ucunde yeni bebek sahibi olan eski is arkadasim bana reels atmis (benim hayatimda olan bir seyi espriye vuran) , sabah gördüm "gece besik mi salladin" dedim, evet dedi, biraz sohbet ettik.
bence bunda hic bir sey yok. ayrica gezen birini görünce hemen "suraya buraya da git/ bak orada kano var bin" falan derim. kkda bile manzara paylasan kadina hemen "cevapcici ye yanina kajmak al" diye mesaj yazdım:) x bir evli erkek arkadasim bosnaya gitse ayni mesaji ona da atardım- ki atmis olabilirim de.
ben de bir yerlerden story atinca karsi cins esim dostum is arkadasim yazar hic de yanlis anlamam yani, ne var bunda?
bu kadar takiliyorsaniz neden adam story atiyor elin kadınının oldugu mecrada?

Bu kadar temizlik seviyorsan niye baba evinde çeyizine almadın diye sorarlar adama. Şu kocalarınızı da bi rahat bırakın. Yok şunun şusu yok bunun busu. 3 yaşında çocuk gibi.

hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü.

ikincisi diye birsey olursa kapının önüne konulacagini garanti ettim kendisine. şunu da merak ediyorum açıkçası esi bilse böyle mesaj attığını karısına ne tepki verir mesela?

eşimin ağzının payını vericem zamanını bekliyorum.

h
ahahaha öyle bisey yazsa dünyayı ters tarafından gösterirdim.
Bana kadının mesajından daha çok sizin üslubunuzda sıkıntı var gibi geldi.
Kadının yazdığında da bir şey yok. Otobüste telefonu elinden almalar, ağzını açıp gözünü yummalar. Her şeyi bu kadar abartır mısınız?
Bana normal gelmedi tepkiniz.
Valla aşırı katılıyorum bu yoruma da, ben kendimi kıskanç ve rahat olmayan bir insan olarak tanımlardım ama ben de bu mesajda abartılacak ne olduğunu anlamadım. Ha herkesin hassasiyetine saygım var tabiki ama eşiniz karşı cinsle hiç konuşmasın o zaman rica edin. Çünkü kadında hiçbir suç yok, aralarındaki samimiyete göre konuşmuştur. Eşinizin yerinde olsam sizin şu tavrınıza ben daha çok sinir olurdum.

Saçmalık. Küfür etmemiş, bel altı konuşmamış, normal bir mesaj atmış yüzüne söylemek ile mesaj atmak arasında bir fark görmüyorum. Haksızsınız.

Bana kadının mesajından daha çok sizin üslubunuzda sıkıntı var gibi geldi.

Valla aşırı katılıyorum bu yoruma da, ben kendimi kıskanç ve rahat olmayan bir insan olarak tanımlardım ama ben de bu mesajda abartılacak ne olduğunu anlamadım. Ha herkesin hassasiyetine saygım var tabiki ama eşiniz karşı cinsle hiç konuşmasın o zaman rica edin. Çünkü kadında hiçbir suç yok, aralarındaki samimiyete göre konuşmuştur. Eşinizin yerinde olsam sizin şu tavrınıza ben daha çok sinir olurdum.
Bende rahat değilimdir ama herkesin rahatlık algısı da farklı sanırım. Yazılan mesajda olumsuz bir şey yok. İş yerinde insanlar sohbet ediyor. Bu tatilin mevzusu da olmuştur muhtemelen ve kadın ona bağlı bir mesaj atmış. Kadının kocası okusa ne düşünür demiş bir de sanki erotik mesaj yazılmış. Olayı bambaşka yerlere çekmeye çok müsait bazı insanlar.

Kadın sizin için kıskanç,sorun çıkarma potansiyelinde biri olduğunuz sonucuna varmıştır muhtemelen.Ki beni iş yerinde soğuk ve mesafeli olarak bilirler ,ben bile aynı iş ortamındaki sıradan muhabbet tarzını gördüm sizin tepki gösterdiğiniz mesajda.Kendinizi küçük düşürmüşsünüz.

X