sizce kim hakli?

iyi de kadın ahlaksız bişey yazmamış ki, gayet esprili bi dille yazmış, ne var yani bunda?
haddini aşan bi mesaj olsaydı ben de sizin gibi düşünürdüm
Maalesef aynı düşüncede değiliz iş vs olsa yazabilir aksi takdirde mümkün değildir kimse kusura bakmasın

Müdürümlü konuşan birinin eşinize yürüdüğünü düşünüyorsanız bence abartıyorsunuz. Evet yılışık bir ilişkileri var belli ki ama ben arkadaşlık görüyorum o mesajda. Tabi ki yılışık olmasınlar böylesi fazla ama yazılanda ya da söylenende bir şey yok. Eşiniz o samimiyete girmiş kadın da uyum sağlamış anlaşılan. Asıl sorunu eşinizde arayın arkadaşlık tabi kurabilirler ancak bu kadar yılışık olmasınlar. O mesaj aslında ' Müdürüm iyi tatiller siz gezerken biz çalışıyoruz :) Oranın şunu çok meşhurdur denemenizi öneririm ailenizle size iyi tatiller diliyorum' vs vs olsaydı hiçte bir şey yoktu mağarada yaşamayalım. Oldu olacak o kadınla aynı odada çalışıyor diye de olay çıkartın. Yılışıklığı için de eşinizi suçlayın.

Burda her görüşe saygım var ancak hiç iş arkadaşı edinmemiş gibi konuşanları gördükçe çok merak ediyorum hiç karşı cinsiyetten birine normal gözle bakmadınız mı ? Hep akıl fikir farklı bir yerde miydi ? Aynı işi yaptığınız biriyle öğle arasında ya da molada işten güçten genel hayat meşgalesinden standart bir muhabbet etmediniz mi gerçekten çok garip.

Burda her görüşe saygım var ancak hiç iş arkadaşı edinmemiş gibi konuşanları gördükçe çok merak ediyorum hiç karşı cinsiyetten birine normal gözle bakmadınız mı ? Hep akıl fikir farklı bir yerde miydi ? Aynı işi yaptığınız biriyle öğle arasında ya da molada işten güçten genel hayat meşgalesinden standart bir muhabbet etmediniz mi gerçekten çok garip.
👏👏👏👏👏👏👏

Haklısın diyemem haksızsında diyemem kadını da haksız edemem…
Kadın böyle bir mesaj yazıyorsa samimiyetleri oluşmuş demektir, benimle samimiyeti olan böyle bir mesaj yazabilir…

Ama ben bu samimiyete karşı olanlardanım, eşimin iş arkadaşı olabilir mi olabilir ama mesafeli olacak, bayan iş arkadaşı böyle bir mesaj atmayacak atarsa tek sorumlu eştir…

Böyle gezerken felan ağzımın tadını bozacak bir kavga da çıkarmam eve döner sakince konuşurum mesafesini tekrar koy ikincisi olursa……..

ayıp ettiniz zaten onu da sucluyorum.
Eşinizle güzel bir tatildeyken bunu heba etmeyin güzel güzel tatilinizi yapın tadını çıkarın. Döndüğünüzde adam akıllı konuşursunuz. Tabi arkadaşlık kurarsın ancak daha mesafeli olmaya çalış dersiniz eşiniz de uyarsa sorun çözülür.

Emin olun arkadaşlık kurmasa yokmuş gibi davransa aynı odadalarda odaya kocaman görünmeyen bir duvar örülecek ve iki tarafta da gerginlik yaratacak ya da aralarında sorunlar başlayacak ve iş yerinde sürekli gergin olup eve de o gerginliği taşıyacak. İş yerinde iş arkadaşlarıyla iyi geçinemeyen insanlarda ciddi anlamda psikolojik sorunlar oluşabiliyor. Yeri geliyor o insanlarla evden daha çok görüşüyorsunuz ve kötü olduğunuzda iş yerinde sürekli diken üstünde olunuyor.

Bunlara gerek yok. Güzel bir iş hayatı için o insanlarla belirli çerçevede iyi ilişkiler kurmak çok önemli

Kadın böyle bir mesaj yazıyorsa samimiyetleri oluşmuş demektir, benimle samimiyeti olan böyle bir mesaj yazabilir…

Ama ben bu samimiyete karşı olanlardanım, eşimin iş arkadaşı olabilir mi olabilir ama mesafeli olacak, bayan iş arkadaşı böyle bir mesaj atmayacak atarsa tek sorumlu eştir…

Böyle gezerken felan ağzımın tadını bozacak bir kavga da çıkarmam eve döner sakince konuşurum mesafesini tekrar koy ikincisi olursa……..
ikincisi diye birsey olursa kapının önüne konulacagini garanti ettim kendisine. şunu da merak ediyorum açıkçası esi bilse böyle mesaj attığını karısına ne tepki verir mesela? bazı yorumlara istinaden de diyorum kadın kocama yurumemis belli yürüdü desem hakkına girerim (içini bilemem) ama bana b3nim değer yargilarima böyle şahsi özel msjlar atmak hoş gelmiyor. ben atmam atanı da paylarim

👏👏👏👏👏👏

Eşinizle güzel bir tatildeyken bunu heba etmeyin güzel güzel tatilinizi yapın tadını çıkarın. Döndüğünüzde adam akıllı konuşursunuz. Tabi arkadaşlık kurarsın ancak daha mesafeli olmaya çalış dersiniz eşiniz de uyarsa sorun çözülür.

Emin olun arkadaşlık kurmasa yokmuş gibi davransa aynı odadalarda odaya kocaman görünmeyen bir duvar örülecek ve iki tarafta da gerginlik yaratacak ya da aralarında sorunlar başlayacak ve iş yerinde sürekli gergin olup eve de o gerginliği taşıyacak. İş yerinde iş arkadaşlarıyla iyi geçinemeyen insanlarda ciddi anlamda psikolojik sorunlar oluşabiliyor. Yeri geliyor o insanlarla evden daha çok görüşüyorsunuz ve kötü olduğunuzda iş yerinde sürekli diken üstünde olunuyor.

Bunlara gerek yok. Güzel bir iş hayatı için o insanlarla belirli çerçevede iyi ilişkiler kurmak çok önemli
elbette arkadaş olacağız mağarada yaşamıyoruz hayat tek kişiden ibarettir değil sosyal insanlarız. ama iş arkadaşlığı kadın erkek arasindaysa işte kalmalı sosyal hayata tasinmamali (en azından bu olay için çünkü biz ailecek görüşmüyoruz mesela) tüm sıkıntı o. eşimin ağzının payını vericem zamanını bekliyorum.

İş konuları dışında mesaj atılması benim de hoşuma gitmez, haklısınız ama çok fevri davranmışsınız. Eşinizin tavrı da normal değil, biraz sakin kalıp gözlemleyin bakalım.
+1 Buna katılıyorum
Ayrica sorun direkt esinizde degil ama abi kardes samimiyeti var diye belki karsi taraf fazla samimi oldugunu düşünmüştür sizin tepkinizi düşünmeden
Ben de bey hanim hitaplarini severim is harici bana kisisel olarak destek olan arkadaslarim da oldu ama izinde kimseyi aramam rahatsiz etmemeye calisirim sizin tepkiniz fazla geldi konu sahibesi. Varsayin ki gorumce ya da kuzeni yazdı hani aralarindaki iletisim böyle kardeşçe de olabilir. Kiz biraz cıvık onda hakli olabilirsiniz ama esiniz herkesin davranisini kontrol.edemez ki
Bir de aaa bir kadin diye tetikte olmak da bana garip.geldi

ikincisi diye birsey olursa kapının önüne konulacagini garanti ettim kendisine. şunu da merak ediyorum açıkçası esi bilse böyle mesaj attığını karısına ne tepki verir mesela? bazı yorumlara istinaden de diyorum kadın kocama yurumemis belli yürüdü desem hakkına girerim (içini bilemem) ama bana b3nim değer yargilarima böyle şahsi özel msjlar atmak hoş gelmiyor. ben atmam atanı da paylarim

Hayatım ben atanı paylamam…
Samimiyet duvarını deldiren eşinse karşı tarafın ne suçu var?

Benim eşimin elemanları bile gelip böyle diyemez yazamaz neden? Samimiyet duvarı ve noktası var…
Sen kadına karşı kendini doldurma kadının suçu yok..

Merak ettiğin şeye cevap vereyim “onlara göre normal iş arkadaşlığı dostluk”
Eşi de senin gibi düşünüyordur belki onu bilemeyiz…

Tatilini güzelce yap kavga gürültü çıkaracak bir konu değil ama ciddi konuş…

Ortada canınızı sıkacak kadar ciddi bir durum yok. Ama ben de erkek ağırlıklı bir yerde çalışıyorum ve herkes birbiriyle ölçülü olarak samimi. Yani şaka da yapılır, birlikte yemeğe de gidilir vs. Ama şu ana kadar hiç bir iş arkadaşı grubumda, özellikle yıllık izinde kimsenin kimseye böyle bir mesaj gönderdiğini görmedim, duymadım. ARt niyetli olmasa da gereksiz bir samimiyet göstermiş karşı taraf.

ben herkese karşı oldukça mesafeli olduğum için herkesin öyle olması gerektiği kanaatindeyim. tesekkur ederim
Kimse kusura bakmasın ama evli bir erkeğe laubali mesaj atılmaz. Benim eşime atılmış olsa bu mesaj dünyayı burnundan getiririm. Ne bileyim mesajdaki samimiyeti işyerinde fazlasıyla yapmayacaklarını. Herkes burda pinokyoculuk yapmış. Arkadaşlar siz iyimisiniz. İhanetlerin çoğu bu şekilde başlıyor zaten. Örf adetimizdeki mezhep konya ovası değil lütfen yani.

Ben kıskanç bi insanım ama burda abartıldığı kadar garip bi olay göremedim ya. Yani iyi tatiller müdürüm oranın da şusu busu meşhur tavsiye ederim vs minvalinde bi mesaj gibi geldi bana, ha biraz daha samimi o ayrı ama çok kafaya takacak bi mesaj değil bence. İlk defa ortamdaki böyle bi durumu en normal karşılayan kişi benim çok şaşkınım ahjfkkskskks

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
Bana göre de ters bu durum fakat bazı insanlar bizim gibi değil rahat takılıyorlar , içlerinde kötü niyet olucak diye de bi şey yok fıtratları öyle . Ama eşinizin tavrından şunu anladım bence kadın hakkında yorum yapıp bu konu yüzünden tartışmayın çünkü işin sonunda sizi haksız çıkarıp kötü niyetli olduğunuzu söyleyecektir . Ki bence aralarında belli bi iş arkadaşlığı samimiyeti var ki kadın o mesajı yazabiliyor eşinizde biter iş

X