sizce kim hakli?

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
Hep aynı bahane.abisi, ablası gibi görmek...
Ben hiçbir abiye ablaya mesaj atmam valla.ekmeğime bakarım.

Müdürümlü konuşan birinin eşinize yürüdüğünü düşünüyorsanız bence abartıyorsunuz. Evet yılışık bir ilişkileri var belli ki ama ben arkadaşlık görüyorum o mesajda. Tabi ki yılışık olmasınlar böylesi fazla ama yazılanda ya da söylenende bir şey yok. Eşiniz o samimiyete girmiş kadın da uyum sağlamış anlaşılan. Asıl sorunu eşinizde arayın arkadaşlık tabi kurabilirler ancak bu kadar yılışık olmasınlar. O mesaj aslında ' Müdürüm iyi tatiller siz gezerken biz çalışıyoruz :) Oranın şunu çok meşhurdur denemenizi öneririm ailenizle size iyi tatiller diliyorum' vs vs olsaydı hiçte bir şey yoktu mağarada yaşamayalım. Oldu olacak o kadınla aynı odada çalışıyor diye de olay çıkartın. Yılışıklığı için de eşinizi suçlayın.
her cumlenızı kendım yazıyor gıbı okudum resmen

Hep aynı bahane.abisi, ablası gibi görmek...
Ben hiçbir abiye ablaya mesaj atmam valla.ekmeğime bakarım.
ne kadar da sizinle ayni fikirdeyim. bana ne nerenin neyi meşhur bi de o kişiye suyu meşhur doye msj aticam. ay sağ ol ya biz bilmiyorduk iyi ki hatırlattı. gereksiz muhabbetler.

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
bence tepkinizde çok haklısınız muhtemelen onlar aynı odada çalışıyorlar diye gün boyu sohbet edip samimi oldular o yüzden normal geliyor.

Müdürümlü konuşan birinin eşinize yürüdüğünü düşünüyorsanız bence abartıyorsunuz. Evet yılışık bir ilişkileri var belli ki ama ben arkadaşlık görüyorum o mesajda. Tabi ki yılışık olmasınlar böylesi fazla ama yazılanda ya da söylenende bir şey yok. Eşiniz o samimiyete girmiş kadın da uyum sağlamış anlaşılan. Asıl sorunu eşinizde arayın arkadaşlık tabi kurabilirler ancak bu kadar yılışık olmasınlar. O mesaj aslında ' Müdürüm iyi tatiller siz gezerken biz çalışıyoruz :) Oranın şunu çok meşhurdur denemenizi öneririm ailenizle size iyi tatiller diliyorum' vs vs olsaydı hiçte bir şey yoktu mağarada yaşamayalım. Oldu olacak o kadınla aynı odada çalışıyor diye de olay çıkartın. Yılışıklığı için de eşinizi suçlayın.
hayır hayır esime yürüyor diye düşünmedim. fakat ben her zaman fazla samimiyeti özellikle kadın ile erkek arasındaki samimiyeti gereksiz bulurum. kadinin benim de eşimin yanında olduğumu bile bile gerek yokken msj atması benim garibime giden. yani bizde biliyoruz tura geldiğimiz bölgenin neyinin meşhur olduğunu. kadin ile selamım dahi yok bir kere mi ne gördüm(işim çok yoğun öyle sık sık veya nadir de olsa eşimin iş yerine gitmem) yine diyorum kadin yürümedi belki ama samimiyet bana göre değil. ben uygun görmüyorum bir erkeğe tatil gününde msj atılmasını

aslında inanır mi
bence tepkinizde çok haklısınız muhtemelen onlar aynı odada çalışıyorlar diye gün boyu sohbet edip samimi oldular o yüzden normal geliyor.
mısınız gün boyu da yan yana değiller yani eşim genelde sahada ne bileyim müşteride malzeme almada vs. yani tatil günü ne gerek var msj atmaya? beni kessen atmam. adamın yanında karısı var kızı var bilmem kimi var sana ne yahu neyi meşhursa sana mı kaldı hatırlatmak

Kadın samimi yazmis ama cıvık degil bence müdürüm diye hitap etmiş adıyla hitap etmemis, is ortaminda oh sen gez biz calisalim muhabbeti olur. Sizin hosunuza gitmiyorsa bu eşinizin problemi o mesafeyi esiniz koyacak. Kimseye hanimefendilik dersi vermek size dusmedi ama esiniz sizin hoşlanmayacağınızı bildigi samimiyetin önünü kesmekle sorumlu. Eşinize kiyamayinca tanımadığınız kadınlara laf atıp duruyorsunuz saçma sapan

Kimse kusura bakmasın ama evli bir erkeğe laubali mesaj atılmaz. Benim eşime atılmış olsa bu mesaj dünyayı burnundan getiririm. Ne bileyim mesajdaki samimiyeti işyerinde fazlasıyla yapmayacaklarını. Herkes burda pinokyoculuk yapmış. Arkadaşlar siz iyimisiniz. İhanetlerin çoğu bu şekilde başlıyor zaten. Örf adetimizdeki mezhep konya ovası değil lütfen yani.
İhanet hem yaşamaktan çok korktuğum hem de yaşayanlara çok üzüldüğüm bir konu. Ancak ihanet edecek insanı istediğin kadar iş arkadaşlarından vs uzak tut engelleyemezsin. Bir laf vardır özür dileyerek söylüyorum o*pu içerdense kapı kilit tutmaz diye çok doğru. Konya ovası demiyoruz size ancak pinokyoculukta oynamıyoruz gayet iyiyiz. Zaten siz istediğiniz kadar tepki gösterin mesajda ki samimiyeti iş yerinde fazlasıyla yapacaklarsa ruhunuz bile duymaz zaten. Bu böyle diye insanlara iftira atmaya ama hiç gerek yok.

İki insan bir iş arkadaşlığı geliştirmiş ve kadının yazdığında yılışıklık dışında garip HİÇBİR ŞEY yok. Belki kaçarak evlendiğiniz ve çalışmadığınız için bilmiyorsunuzdur ancak iş yerlerinde okul gibi düşünün illa ki arkadaşlıklar kuruluyor kurulmak zorunda.
aslında inanır mi
mısınız gün boyu da yan yana değiller yani eşim genelde sahada ne bileyim müşteride malzeme almada vs. yani tatil günü ne gerek var msj atmaya? beni kessen atmam. adamın yanında karısı var kızı var bilmem kimi var sana ne yahu neyi meşhursa sana mı kaldı hatırlatmak
Sizin için de şöyle düşünüyorum bence şu an kıskançlığı yüksek yaşadığınız için tekrar tekrar meşhursa meşhur diyorsunuz. Evet herkes biliyor nerenin nesi meşhur ama ben birisi sallıyorum kayseriye gidicem dese aaa pastırmadan yemeden gelme derim gayet. Herkes biliyor ama yine de dillendiririm. Bir meşhurluk mevzusuna takmışsınız ve art niyet arıyorsunuz açıkçası ben göremedim siz de zorluyorsunuz gibi.

aslında inanır mi
kesinlikle katılıyorum gerçekten çok saçma bir davranış. bende kimseye msj atmam evli bir erkekle bu tarz muhabbetlere gerek yok.

bu mesaj tekrar etse, ya da daha samımı bır mesaj olsa kafaya takarım ama yasca kucuk nesıl, daha rahat. muhtemelen bu bayan da abı olarak mudur olarak gorup, ısle alakalı bırsey sorarken yazdı. ama tabi takıpte kalın, ama ne esınızı ne o kadını da paralamayın. ayrıca bazı kadınların nıyetı yoksa da, boyle durumlarda ısı ınada bındırıp cıdden o adama yuruyorlar

esegın aklına karpuz kabugu dusurmeyın yani

Kadın samimi yazmis ama cıvık degil bence müdürüm diye hitap etmiş adıyla hitap etmemis, is ortaminda oh sen gez biz calisalim muhabbeti olur. Sizin hosunuza gitmiyorsa bu eşinizin problemi o mesafeyi esiniz koyacak. Kimseye hanimefendilik dersi vermek size dusmedi ama esiniz sizin hoşlanmayacağınızı bildigi samimiyetin önünü kesmekle sorumlu. Eşinize kiyamayinca tanımadığınız kadınlara laf atıp duruyorsunuz saçma sapan
esime kıyamadığım konusunu hangi cunlemden çıkardığınızi merak ettim doğrusu. eşimi hakladim gerekeni yaptım. kadina çamur atmadım sadece gruba sizce kizmakla haklı miyim haksız mıyım diye fikir sordum. yoksa emin olun ben kemal im yapmazlardan değilim. eşimin içinden geçerim hic merak etmeyin

Gün içinde sohbet edilir ona bir şey demiyorum ama öyle samimi mesajlaşma ben de sevmem ya. Ortak grubumuz var takılırsak birbirimize oradan takılırız ama özelden iş haricinde bir şey yazmayız. Ben sizi haklı buldum ama suç eşinizde yine de. Samimiyet çizgisini o belirlemiş.
hayatta acaba sucunu kabul eder mi lanet

Ben de çalışıyorum, müdürüm de var. Evliyim de. Bir sorun göremedim kadında ve eşinizde.
Herkes İzmirlikatipin kocasını elinden alsam diye gezmiyor bacım. Az sakin ol

X