sizce kim hakli?

Ben de çalışıyorum, müdürüm de var. Evliyim de. Bir sorun göremedim kadında ve eşinizde.
Herkes İzmirlikatipin kocasını elinden alsam diye gezmiyor bacım. Az sakin ol
bilgeanne hanim konumda "ayyy kadın kocamı elimden alacak" içerikli bir yazım olduğunu düşünmüyorum. yanlış mı aksettim acaba? ben kadının kocamdan gözü var ya da atıyorum aralarında bir husus var doye bi imana bulunmadım. sadece hareketinin hoşuma gitmediğini yazdim.siz evlierkek arkadaşınıza tatildeyken senli benli msj atıyor olabilirsiniz belki ben atmıyorum mseala. atana da saygı duymuyorum. siz ona da duyabilirsiniz. bende çalışıyorum zibilyon tane arkadaşım onlarca mudur arkadaşım var. hiçbirine tatilde sen ben tarzı konuşmam mesela. Hele msj atmam söz konusu bile değil. aynı görüşte değiliz uzgunum

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
Kocanız aynı benim kocam😒 (sanıyorum)
Herkesle laubali olup ondan sonra da ne olmuş o benim kardeşim gibi senin kalbin fesat abartıyosun daha neler neler, yani ben bu konuları çok yaşadım hala arada görüyorum.
Bende hoşlanmıyorum ama kavga etmek çözüm olmadı. Siz kavga edince bi daha yapmazsa bana taktik verin Ben şu an saldım ipini naparsa yapsın modundayım.

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
Abartmissiniz hakikaten ya. Aynı odada çalıştığı insan yani. Sanırsın oo müdürüm çok sexisin ,offf özledim yakıyorsun vs yazmış.

bu mesaj tekrar etse, ya da daha samımı bır mesaj olsa kafaya takarım ama yasca kucuk nesıl, daha rahat. muhtemelen bu bayan da abı olarak mudur olarak gorup, ısle alakalı bırsey sorarken yazdı. ama tabi takıpte kalın, ama ne esınızı ne o kadını da paralamayın. ayrıca bazı kadınların nıyetı yoksa da, boyle durumlarda ısı ınada bındırıp cıdden o adama yuruyorlar

esegın aklına karpuz kabugu dusurmeyın yani
kadın sanirim 32 yaşında falan evli 2 çocuklu tesettürlü(yani öyle ergen vs değil) elbette kadına birşey demeyeceğim kendime yakıştıramam bunu ama eşimin hakkından geldim elimde değil. ben şu an tatildeyim az susayım eve gidince çıkarayım hır diyemiyorum ya keşke desem

Kocanız aynı benim kocam😒 (sanıyorum)
Herkesle laubali olup ondan sonra da ne olmuş o benim kardeşim gibi senin kalbin fesat abartıyosun daha neler neler, yani ben bu konuları çok yaşadım hala arada görüyorum.
Bende hoşlanmıyorum ama kavga etmek çözüm olmadı. Siz kavga edince bi daha yapmazsa bana taktik verin Ben şu an saldım ipini naparsa yapsın modundayım.
yok benimki de ise yaramaz. kadin iş için veya başka bisey için msj atsa muhtemelen siler. yani benimki de çözüme kavuşmaz

ikincisi diye birsey olursa kapının önüne konulacagini garanti ettim kendisine. şunu da merak ediyorum açıkçası esi bilse böyle mesaj attığını karısına ne tepki verir mesela? bazı yorumlara istinaden de diyorum kadın kocama yurumemis belli yürüdü desem hakkına girerim (içini bilemem) ama bana b3nim değer yargilarima böyle şahsi özel msjlar atmak hoş gelmiyor. ben atmam atanı da paylarim
bana çok saçma geldi açıkçası. Ben de iş arkadaşlarıma yazarım onlar da bana yazarlar ne var bunda cinsel bi şey mi oluyor yani ? Hİç kötü bir şey görmedim yılışık da değil. Benim eşim tüm iş arkadaşlarımı iyi kötü tanır adlarını da bilir ben de öyle. Ne var bunda anlamadım. Ben beyaz yakayım mavi yakadan ustalarla bile bazen afiyet olsun ustam derim o da bana yeri geldi mi mesaj atar. Kaçıncı yüzyıldayız lütfen

İhanet hem yaşamaktan çok korktuğum hem de yaşayanlara çok üzüldüğüm bir konu. Ancak ihanet edecek insanı istediğin kadar iş arkadaşlarından vs uzak tut engelleyemezsin. Bir laf vardır özür dileyerek söylüyorum o*pu içerdense kapı kilit tutmaz diye çok doğru. Konya ovası demiyoruz size ancak pinokyoculukta oynamıyoruz gayet iyiyiz. Zaten siz istediğiniz kadar tepki gösterin mesajda ki samimiyeti iş yerinde fazlasıyla yapacaklarsa ruhunuz bile duymaz zaten. Bu böyle diye insanlara iftira atmaya ama hiç gerek yok.

İki insan bir iş arkadaşlığı geliştirmiş ve kadının yazdığında yılışıklık dışında garip HİÇBİR ŞEY yok. Belki kaçarak evlendiğiniz ve çalışmadığınız için bilmiyorsunuzdur ancak iş yerlerinde okul gibi düşünün illa ki arkadaşlıklar kuruluyor kurulmak zorunda.
İlk paragrafda hak verdim size ama son paragrafda düşündüm ki yukarıda yazdığım yorumum sizin zorunuza gitmiş.
Belki kaçarak evlendiğiniz ve çalışmadığınız için bilmiyorsunuzdur
konunun benim kaçarak evlenmem ile hiç alakası yok nerden vursam diyemi düşündünüz anlamadım. İsterseniz edevletten sgk dökümanlarımı geçmiş ve güncel haliyle atayım belki saçmalamışım der utanırsınız. Sanmıyorum ama neyse, gönlünüzün ekmeğini önünüzden yiyin.

Ne var ki bunda?

İlk paragrafda hak verdim size ama son paragrafda düşündüm ki yukarıda yazdığım yorumum sizin zorunuza gitmiş.

konunun benim kaçarak evlenmem ile hiç alakası yok nerden vursam diyemi düşündünüz anlamadım. İsterseniz edevletten sgk dökümanlarımı geçmiş ve güncel haliyle atayım belki saçmalamışım der utanırsınız. Sanmıyorum ama neyse, gönlünüzün ekmeğini önünüzden yiyin.
Zoruma gitmedi ben sadece sizi hatırlıyorum ve tanıyormuş gibi hissediyorum o sebeple dillendirdim.

Sizin de bu kadar dar görüşlü olduğunuzu görünce cevap vermeden duramadım ne yazık ki mağarada yaşamın başka versiyonu gibiydi cevabınız. Tekrar söylüyorum aldatmak isteyen aldatır bir mesaja ortalığı yıkmanız bunu engellemez.

Bu nasıl bi yorum gerçekten evet iş arkadaşı güzel bişeydir fakat herkes yerini bildiği sürece umarım sizde ilerde buraya aynı dert için konu açmazsınız
muhtemelen böyle bir konu açmam çünkü ben iş dışında evli veya bekar erkek arkadaşlarıma gerçekten msj atmiyorum. ya da çok çok önemli bir olay olmalı ki atayım. gittiği yerin meşhur ürününü yazsam da yazmasam da o bilgeye giden şahıs zaten meşhur olan şeyleri bilerek gidiyordur diye düşünürüm 😆

Zoruma gitmedi ben sadece sizi hatırlıyorum ve tanıyormuş gibi hissediyorum o sebeple dillendirdim.

Sizin de bu kadar dar görüşlü olduğunuzu görünce cevap vermeden duramadım ne yazık ki mağarada yaşamın başka versiyonu gibiydi cevabınız. Tekrar söylüyorum aldatmak isteyen aldatır bir mesaja ortalığı yıkmanız bunu engellemez.
Aslında aynı şeyi savunuyoruz ama sizinle nedense anlaşamadık.

Öf ne kıymetli kocalarınız var ya.
Konuyu okudum ee ne var bunda dedim.
Erkekler ne der demişsiniz ya, şu an biz de tatildeyiz, eşime sordum. Bana böyle bir mesaj gelse ne dersin dedim, "ne diyeceğim ki, normal iletişim işte. Mesela tam x'in tarzına uygun bi muhabbet" dedi. (X benim iş arkadaşım, ben yönetici pozisyonundayım)

Sizin gibi insanlar çok garip geliyor bana. Hayatı zorlaştırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz gerçekten.
Eşiniz bu kadar güvenilmez biriyse niye evli kalıyorsunuz ki? Yok güvenilir diyorsanız da niye adama tatili zehir ediyorsunuz?

kadın sanirim 32 yaşında falan evli 2 çocuklu tesettürlü(yani öyle ergen vs değil) elbette kadına birşey demeyeceğim kendime yakıştıramam bunu ama eşimin hakkından geldim elimde değil. ben şu an tatildeyim az susayım eve gidince çıkarayım hır diyemiyorum ya keşke desem
herkese katılıyorum ılıskılerı, ınsanlar kendı cızer...

kardesım dıye yazar abla dıye yazar hanım dıye benım sosyal arkadaslarım da erkek ıs arkadaslarım da

dıyalog guzel, aıle gıbı oluyorsunuz calısırken ama onyargılı ve kotu dusunmeden takıp edın belkı de cıdden benım anlattıgım gıbı duzgun bır ılıskı, ıyı nıyetlı bır mesaj yani.

X