sizce kim hakli?

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)

Esim genelde sahada dediginize gore esiniz olsa olsa pazarlama mudurudur. Bu durumda siz yanlis es secmissiniz. Ben simdiye kadar cok resmi, cok mesafeli bir pazarlamaci gormedim. Adamlar oyle olsa satis yapamazlar zaten. Anlattiginiz sirket profili zaten kucuk bir sirket, yani oyle kurumsal bir sirket olmadigi icin kucuk yerlerde boyle seyler olasi.

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
Bundan sonra bende abi gibi gördüğüm adamlara yazıcam de bakalım nasıl oluyormuş tepki verirse anlayinki bir gariplik var. Onun dışında tekrar tekrar okuyunca gayet arkadaşça bir mesaj olduğu açık. Sadece her ilişkinin dinamiği farklıdır. O sizin kizdiginizi biliyorsa dikkatli olmalı

yok benimki de ise yaramaz. kadin iş için veya başka bisey için msj atsa muhtemelen siler. yani benimki de çözüme kavuşmaz
O zaman görmezden gelin hatta görmemek için bakmayın bile. Huyu böyleyse değişmez sadece kendi kendinizi üzersiniz. Çünkü ben cidden çok kavga ettim herkesle gereksiz samimiyet kurar benim ki haa aldatma var demiyorum ama sinir bozucu şekilde laubalidir ama cidden adamın huyu bu yani mayası bu değişmeyeceğini idrak edince saldım.

Şu adamları fanusa falan koysanız, ya da işten çıkarıp evde tutsanız da hepimiz rahatlasak ne güzel olur.

Yorumları okudumda sankı yattıgı kattıgı seylerı sormuslar be abartmıssınız.
Ooo mudurm lafında ne var. Arada yas farkı duruumu calısma durumu bırbırlerını abı abla kardes gorme durumu olmuyor mu hıc bu samimiyeti kuran yok mu.. Blkı esıyle de tanısıyor esiniz.
Buz gıbı davranım F*** bady olan cok ınsan var ılla boyle mı olacak. Kadın sankı ahlaksız bırsey yazmıs.

yani ahlaksız bir hareket değil elbette ama yani eşinin yanında olduğunu biliyor (kadın için diyorum) ne münasebet ya. sana ne nesi meşhursa meşhur. sırf yazmış olmak için. Ben hayatta yazmam mesela.
Asıl yanında yokken samımı mesaj yazması daha kotı degıl mı. Ne guzl esı yanında dıyıp arkadasına mesaj atmıs

Abisi gibi görüyor lafına kadar sıkıntı yoktu. Orada midem bulandı sevmiyorum abili kardeşli muhabbetleri.

Dünyanın en mesafeli insanlarından biri olarak (özellikle iş ortamında tebkimden korktukları için insanlar yanıma yanaşmaya çekinir) gayet normal, tamamen arkadaşça atılmış bir mesaj. Evli bir kadın evli bir erkeğe asılacak olsa sizce bunu bu üslupla mı yapar? Ya da sizin yanınızdayken mi mesaj atat? Abartmışsınız baya

Kadın sizin için kıskanç,sorun çıkarma potansiyelinde biri olduğunuz sonucuna varmıştır muhtemelen.Ki beni iş yerinde soğuk ve mesafeli olarak bilirler ,ben bile aynı iş ortamındaki sıradan muhabbet tarzını gördüm sizin tepki gösterdiğiniz mesajda.Kendinizi küçük düşürmüşsünüz.
valla ben kimsenin eşine gittiği tatillerde msj armiyorum kimse de benim esime atmasın. bana da atmıyorlar mesela. bana göre ters

Onlar tüm gün aynı odada havadan sudan, siyasetten saatlerce neler konuşuyorlar allah bilir. Mesajda hiçbir şey yok. Gayet normal. Kimse tüm gün aynı odada çalıştığı insanla çok resmi falan olmaz zaten.

Bundan sonra bende abi gibi gördüğüm adamlara yazıcam de bakalım nasıl oluyormuş tepki verirse anlayinki bir gariplik var. Onun dışında tekrar tekrar okuyunca gayet arkadaşça bir mesaj olduğu açık. Sadece her ilişkinin dinamiği farklıdır. O sizin kizdiginizi biliyorsa dikkatli olmalı
hayır anlatamadığım kadın yürüyor demedim ama gereksiz samimiyet bana göre değil işte. (genel yorumlar için diyorum size hitapli değil)

Onlar tüm gün aynı odada havadan sudan, siyasetten saatlerce neler konuşuyorlar allah bilir. Mesajda hiçbir şey yok. Gayet normal. Kimse tüm gün aynı odada çalıştığı insanla çok resmi falan olmaz zaten.
elbette olamaz. kimse de olsun demiyor ki zaten ama mesai dışı gerek olduğunu düşünmüyorum. yoksa bende erkek arkadaşlarımla akşama kadar tıp oynamıyorum sohbet muhabbet oluyor. ama msj atmıyorum iş harici

X