sizce kim hakli?

Ben sizi haklı bulmadım. Kadın erkek gerek sosyal hayat gerek eğitim gerek iş hayatında bir aradayken hala daha kadın erkek arkadaşlığının sorgulanması bana çok garip geliyor. Gayet bir arkadaşın bir arkadaşa gönderebileceği bir mesaj. İnsan evde ailesinden çok iş arkadaşını görüyor bazen. Günün büyük bir bölümü birlikte geçince illa ki sohbet ortamı, belli bir samimiyet oluyor.

Konu sahibi siz sürekli ben olsam yazmam, ben göndermem böyle bir mesaj yazıp durmuşsunuz ama herkes sizin yaptığınızı yapacak, sizin yaptığınız hareket en doğrusu diye bir şey yok. Siz sizsiniz neticede. Sizin yapacaklarınız da sizi bağlar. Konuyu yorum almak için açmışsınız ama herkesi ne kadar haklı olduğunuza ikna etmek için uğraşıyorsunuz

Bana garip gelmedi valla. Gel yanağından iki makas alayım mı demiş ben mi kaçırdımm? Yorumlara da pek güldüm arkadaşlar ilahi siz yani 😂

Normalde de kıskanç bir yapınız mı var yoksa dönemsel mi böylesiniz? Ben normal insan olarak eşimi kadınlardan kıskanmam şahsen de o yüzden belki de sizi anlayamadım konu sahibi kardeşim.

Yok zaten direkt size demedim, böyle düşünenlere genel bir yorumdu benimki, ablanıza Rabbim şifa versin 🙏Allah hiç kimseye de ablanızın yaşadıklarını yaşatmasın, eski enişteniz de onunla birlikte olan kadın da rezilin tekiymiş, umarım rezilliklerinde boğulurlar, maalesef böyle ahlaksızlar da var lakin karşı cinsle arkadaş olan herkes aynı değil, gayet edepli insanlar da mevcut, ki kaşı gözü ayrı oynayan kadını da erkeği de anlıyorsunuz zamanla.
cok doğru iste insanın hayatında yaşanmışlıklar olunca herseye acaba mi diye yaklaşıyor ister istemez. ben yine diyorum kadına asla öyle bir ithamda bulunmak istemem. arkadaşlık elbette guzel şey ama yerinde güzel. tesekkur ederim sevgili Mune Mune

X