Sizce haklı mıyım? O kişinin ahını almış değilim değil mi ? Hakkını helal etmemişti.

Canım kaç yaşlarındasınız? Benim de senin gibi toksik bi ilişkim vardı hatta evlendik. Emin ol bin beteri oldu evlendikten sonra. Boşandık zaten sonrasında. Boşanmak ayrı dert. Psikolojim bozuldu şuan insanlara güvenemiyorum artık. Geleceğe olan inancım sıfırlandı. Eğer kendine bir iyilik yapmak istiyorsan güzel bi sayfa aç önüne bak. Aranızdaki sevgi değil çünkü. Sevgi böyle birşey değil. Sizin birbirinize saygısınız dahi yok . Saygının olmadığı yerde sevgi olmaz. Eğer kendine bir şans verirsen hayat çok daha iyilerini çıkarır karşına. Bi kere zaten aileni sil kaç gel diyen adamın sevgisine asla inanma. Bencil ve çıkarcı. Yol yordam bilmiyor kolay yoldan elde etmek istiyor. Sonra hiç bir değerin olmayacak gözünde çok kolay harcayacak seni çünkü kendin geldin gelmeseydin diyecek. Takılma artık ona benim düştüğüm hataya düşme!
Sizin adınıza çok üzgünüm keşke olmasaymis ama olan olmuş elden ne gelir önünüze bakıp mutlu olmaya çalışmaktan başka benimde elimden birşey gelmez geri dönmeye niyetim yok çünkü dönersem kendime saygım kalmaz aptal gibi hissederim kendimi bu döngüden çıkıyorum çok şükür ama tamamen uzaklaşarak bütün iletişim yollarını kapatarak aksi hâlde başa dönmek üzülmek istemem

Çocuk musunuz? Kaç yaşındasınız? Ilişki bitmişse bitmiştir. Hesabını kapatsın, açsın ilgilenmeyin niye aratıp kontrol ediyorsunuz hala? Stalklamayi, adini aratmayi, numarasina bakip degismis mi diye denemeyi birakin. Bitirdiyseniz arkasinda durun kararinizin.

Çocuk musunuz? Kaç yaşındasınız? Ilişki bitmişse bitmiştir. Hesabını kapatsın, açsın ilgilenmeyin niye aratıp kontrol ediyorsunuz hala? Stalklamayi, adini aratmayi, numarasina bakip degismis mi diye denemeyi birakin. Bitirdiyseniz arkasinda durun kararinizin.
Ahım adresini bulmuş mu diye merakımdan hep bakmalarim ama haklısınız bakmamak lazım

X