Sizce haklı mıyım? O kişinin ahını almış değilim değil mi ? Hakkını helal etmemişti.

Yorum yapmak zorunda değildin ayrıca değil mi silah dayamadim kafana madem ağzın pis pisliğini burda kusma bari kara vicdanlı kadın başka işin gücün yok mu sanki bana taktın yok demek ki de yorum peşindesin bu sitede sadece soru için burdayım ama sen daimi üyesin şimdi düşün bakalım kim boş ?
Size yukarda düzgünce cevaplar verdim fakat değmeyeceği kanaatine vardım. Lütfen mesajımı sürekli alıntılamayın. Eski sevgiliniz paçasını zor kurtarmış. Yeni takıntınız olmak istemem.

Tamam hadi işine gücüne bak ! insanları bu kadar kolay yargılama hastalığınız varsa yorumda yapmayın bir zahmet size kimse para vermiyor yorum yapın diye

Canımız istediği şekilde yorum yaparız sizden izin alacak değiliz. Buraya konu açtıysanız gelebilecek her türlü yorumada hazır olmanız gerekir.

Ayrıca çocuk için sevindim.

Canımız istediği şekilde yorum yaparız sizden izin alacak değiliz. Buraya konu açtıysanız gelebilecek her türlü yorumada hazır olmanız gerekir.

Ayrıca çocuk için sevindim.
Ne gibi psikolojik rahatsızlığıniz varsa anlatır mısınız çok merak ettim ? Zira birşey yapmadan bana taarruza geçtiniz bunu ruh sağlığı normal kimse yapmaz

Her sevgili olduğumuzla evlencek olsak ohoo... Bazen ilişkiler yürümez ve bitebilir. Karşılıklı mantıklı gelmiş ki yollarınızı ayırmışsınız. Bunu kabul edip hayatınıza devam edin. Ayrılırken derdiniz blöf yapmak idiyse de onu bilemem tabii. Ama numara değiştirmek kolay bir iş değil neden sevgiliden ayrıldı diye numara değiştirsin ki? Taciz mi ediyordunuz?

Canım kaç yaşlarındasınız? Benim de senin gibi toksik bi ilişkim vardı hatta evlendik. Emin ol bin beteri oldu evlendikten sonra. Boşandık zaten sonrasında. Boşanmak ayrı dert. Psikolojim bozuldu şuan insanlara güvenemiyorum artık. Geleceğe olan inancım sıfırlandı. Eğer kendine bir iyilik yapmak istiyorsan güzel bi sayfa aç önüne bak. Aranızdaki sevgi değil çünkü. Sevgi böyle birşey değil. Sizin birbirinize saygısınız dahi yok . Saygının olmadığı yerde sevgi olmaz. Eğer kendine bir şans verirsen hayat çok daha iyilerini çıkarır karşına. Bi kere zaten aileni sil kaç gel diyen adamın sevgisine asla inanma. Bencil ve çıkarcı. Yol yordam bilmiyor kolay yoldan elde etmek istiyor. Sonra hiç bir değerin olmayacak gözünde çok kolay harcayacak seni çünkü kendin geldin gelmeseydin diyecek. Takılma artık ona benim düştüğüm hataya düşme!

Eski sevgilinin Instagram hesabını dondurması yani birdenbire neden olabilir ? Numarası aynı oysaki madem tamamen kafasında bitirdi neden numarasını da değiştirmiyor yada gerek mi duymuyor ? Bundan üç hafta önce mesaj atıp cevap vermeyince geri silmişti gururlu imajları sergiliyordu "Sana mesaj attım diye sana geri döneceğimi falan mı zannettin sen benden vazgeçtiğin gün bende çoktan bittin sadece benim için birşey yapma çünkü benim senin için yapabileceğim hiçbir şey yok " diye gönderi paylaşmıştı zaten aylardır hesabı gizli değildi , şimdi ne değişmiş olabilir? Buarada hesaplarimizi aynı gün dondurmuşuz birbirimizden habersiz bu bir tesadüf olabilir mi ? İlk defa içimde birşey hissettim rüyada da görmüştüm birşeylerin olmayacağına dair ve hayatımda yeni bir sayfa açmaya karar verdim sanırım beklemek yorucu acı veriyor insana umutlar bile acıtıyor en doğrusunu yaptığını düşünüyorum yoksa hesabına girip bakiyordum göndermeli paylaşımlar falan ne gerek vardı ki hoş biara bana hiçbir şekilde ulasamamisti bir ay boyunca çünkü doğum günümde iyiki doğdun diye mesaj atti teşekkürler dedim sadece ama konuşmanın devamı gelmedi yani değişen hiçbir halt olmadı ;bu kişi benim değerimi hiçbir zaman bilmeyecek bunu kabul etmem lazım konuşmam gereken şeyler var deyip lafının gerisini getirmeyen adamın şahsen ben sevgisinin samimiyetine zerre kadar inanmıyorum eminim yerimde sizde olsanız aynını düşünürdünüz aradan sekiz ay geçmiş ayrılalı yeni mi aklına geldim de mesaj atıyor yetmiyor gururuna dokunup geri siliyor görüldü yiyince çok yazık ben kime değer vermişim kim uğruna ailemle kavga etmişim gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum yani kabul etmek çok zor ...
Sekiz ay ayriligimiz boyunca iki üç defa ancak ara sıra yazmıştır onda da daha çok kırdı döktü hatta sende kimsin havalarına girdi sonra yarı yolda birakan ben oldum onu beni suçladı suçu bana attı üç yıldır oyaladin umut verdin diye ( son mesajından önce içim rahat etmedi yazmak istedim seni ben yarı yolda birakmadim ev eşya hepsi hazırdı diye vs ) kendisi sadece emek vermiş bu ilişkiye bu adil mi ? Bana kaç yanıma atla gel aileni geride bırak ne halleri varsa görsünler diyen biriydi buarada ( ailem ya ailem ) madem çok seviyordu ediyordu ne diye annemin gönlüne gözüne girmeye çalışmadı ne diye annemin tepkisine rağmen ailesini alıp istemeye gelmedi onu geçtim ne diye barışmak istiyorum diye karşıma çıkmadı gönlümü yapmaya çalışmadi ? Sizce haklı mıyım? Ne düşünüyorsunuz ? ( Buarada ayrılan tarafım ama o raddeye getirdi beni küçümseyis ve kötü söz ) Daha evvelden zaten sen kimsin; kendini ne zannediyorsun bulunmaz Hint kumaşı mısın ; ya Allah beni senden çok seviyorsa yaptığını yanına bırakır mı ahım yüzünden hayallerine kavuşabilecek misin ? Tarzı konuşuyordu. Seven adam böyle mi yapar? Görüşme sıklığı azaldı son zamanlarda farklı şehirlerdeydik ben ona kaç defa dedim ailemi gerimde bırakamam sen gelebilirsin diye iş güç yok gelemem geçim derdi olur demişti annemde bize huzur vermez diye. Neymiş sevgi yetmiyormuş demişti en son birde benden soğuduğunu ancak gelirsen yine çok severim nasılsa eskiden seviyordum diyordu insan soğuduğu birini nasıl yeniden sever ki ? ( bu insan beş yıl hayatımda ilk iki sene dostluk )
Neden değiştirsin numarasını ya, işyeri bankalar zart zurt bi ton onlarla mı uğraşsın siz ilişkinin bittiğine ikna olun diye? Kendinizi ne kadar da önemsiyorsunuz, engel de yetmiyor demek şanınıza, gezegeni de terk etsin bari.

Ayrıldığınız insanın neden sosyal medyasını takip ediyorsunuz? Size ne kazandırıyor? Takip etmeseniz ne paylaştığını da bilmezsiniz. Üstünüze de alınmazsınız.
Yapılan yorumlardan tatmin olmamışsınız. Nasıl bir yorum sizi tatmin ederdi?
İnsanlar birleşmek için ayrılmaz. Ayrıldığınıza göre anlaşamıyordunuz zaten.
Ben ayrıldığım hiç bir sevgilime geri dönmedin. Keza 1 kere boşandım. Ona da geri dönmedim. Ayrıldığımızda herkes yoluna baktı.
Telefon numaramı 1 kere değiştirdim. O da kocam istedi diye. Çünkü benim numara gece 12'de de çalabiliyordu. Bekarken hızlı takıldım.

X